9. prosinec 2019
Svátek slaví Vratislav, zítra Julie
DISKUSE K ČLÁNKU

hejhej:Veškeré vyšetření a léčba půjde ze zdravotního pojištění, které si platíme my. Oni budou mít všechno zadarmo, nám se zdraží léky, pomůcky a budeme si muset připlácet kdo ví, na co ještě. Jako by nestačili cikáni, kteří na zdravotní pojištění většinou nezaplatili ani korunu a mají všechno zdarma.
Náš stát je solidární k nemakačenkům a vydírá pracující.

(11. 08. 2015 21:21)

1912:repelos:vy prolhaná vládo,proč nezveřejníte seznam smrtelných chorob,které ty špinavé opice dotáhly???
1.tubera nového typu,neplatí na ni nic,člověk se utopí ve vlastní krvi!
2.HIV- následně třetí stupeň AIDS
3.neskutečné druhy různých parazitů
4.plicní chlamydie
a další-seznam vydali češští lékaři-všechno jste ututlali !!!
jaký to otřesný rozdíl-mezi před­vída­vou,ro­zumnou vládou Austrálie a našimi pitomci,vrahy vlastního národa.
kdy si myslíš, ty blbá lesklá palice Sobotko že to skončí?až budou v Evropě miliony opic?
četli jste zprávy z Itálie a Francie? znásilňují malé holčičky,obsadí přes noc nebo při nákupu baráky.lidi i s dětmi vyženou na ulici.
je potřeba je střílet na potkání!!!
a až u nás půjde do tuhého a nebude stačit ani armáda a lidi se fest naserou
tak smetou konečně i všechny vlastizrádce.bude málo luceren vy grázli,ani nestačíte zdrhnout do svých bungalovů v US,které jste si nakoupili za Jidášův groš.
(08. 08. 2015 13:59)
reagovat

(08. 08. 2015 23:46)

mandat:Svata pravda.Arabaci se nemejsou a hygieny Jim nic neri­ka.Ma­jity­fus,ch­oleru i syfilis,svrab a nebezpecne parazity.Nejhorsi je ze zavodnovacich kanalu,maji ho v mocovem mechyri.Ten püarazit zpusobuje krvaceni pri moceni a pro zeny je velice nebez­pecny,­zpuso­buje neplodnost.

(05. 09. 2015 07:07)

berlin71:datelobecny:Pokud ja jsem debilek tak ty jsi vydlak ktery muze tak maximalne diskutovat z vydlema ty BURANE

(08. 08. 2015 18:48)

zauber:Berlíne, možná nejsi debil, ale spíše cikán, protože tvůj písemný projev o tom hodně vypovídá. Kolik máš tříd?

(08. 08. 2015 19:41)

1912:

(09. 08. 2015 09:15)

berlin71:Ok tak je preventyvne nemusi nikdo vysetrit . Ono podle toho jak zde pisete bude lepsi nechat vse jen tak . Tvarit se ze je vse v poradku a nic se nemusi jen jedno a to prihlizet .Co jste to za lidi ? Nesnasite kazdeho pisete o genocide bilych tvari .Jste sebranka rasistu radeji budu prihlizet jak z mich dani stat pomaha lidem v nouzi a v zivotnim ohrozeni. Nez sebrance narkomanu , kriminalniku kteri sedi na Ruzini a jim podomnym . Vy si vzdy najdete nejake obetni beranky kdyz to nebudou Romove tak to budou emigranti . Je mi z vas spatne !!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!

(08. 08. 2015 17:26)

datelobecny:Debílku, já za to nemůžu, že se ti trvale opálení nedokážou uživit, jsou povětšinou hloupí, líní a o kráse se v jejich případě nedá už vůbec hovořit. Jsou s nimi jen problémy. Tak si nemají pořizovat děcka, když si neumí poradit bez nás. V jejich zemích žádná multikultipura není, protože jsou to závistiví rasisti. Jestli s tímto má někdo problém, tak arabských, afrických zemí je víc než dost. Já k ním nejezdím ani na dovolenou ze strachu.

(08. 08. 2015 17:55)

mandat:Tohle nema s rasismem co delat.Orientalci jsou agre­sivni,­neto­leran­tni,mn­ozi se zavratnou rychlosti a prenasi pro nas nebezpecne infekcni nemoci.Nepracuji a pracovat nebudou.Staci se podivat do vsech zemi,kde jsou vic jak 40 let.Roztahuji se,siri Islam a parazituji v zemich,kde ziji.

(05. 09. 2015 07:10)

honza54: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(08. 08. 2015 16:55)

mandat:Africani i orientalci nemaji disciplinu, nejsou schopni dobrat leky,natoz,aby se dolecili.Podcenuji malarii i ADIS.Ebola a ruzne infekce pochazi od nich.Stoji to Silene penize a nikdo to neresi.

(05. 09. 2015 07:15)

datelobecny:Na přemnožený bubáky prachy jsou, a na evropské daňové poplatníky nejsou! Já to chápu jako genocídu bílých tváří. Já na co si nevydělám, tak to nemám. A když budu bez práce, tak zdechnu jak pes na ulici, a nějakým afričanům nebo sýřanům to bude u zádele.

(08. 08. 2015 16:16)

tomik007:Jsem zvedav co si privezou uprchlici casteji: ten ockovaci kalendar nebo syfilis

(08. 08. 2015 15:41)

cuciktojemoje:Ať si na sebe napřed nasbírají víčka.

(08. 08. 2015 15:00)

brunos:Bude to stát hlavně hodně! Nezbývá doufat že do voleb vznikne nějaká nacionalistická strana která by s tímto genetickým odpadem dokázala zatočit!

(08. 08. 2015 14:38)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy