2. červenec 2020
Svátek slaví Patricie, zítra Radomír
DISKUSE K ČLÁNKU


jiznicechy:V Hyde Parku ČT prohlásila baba Šiklová, že emigranty bychom měli vítat (jen tak mimochodem jí v padesátých letech nazývali "Rudá fena" - dnes je to velká havloidní disidentka". Vstřícnost k cizincům je prý jedna z našich nejzákladnějších hodnot a nakonec - oni by prý u nás nezůstali napořád Do toho se dovolala Češka žijící ve Vídni - zdravotní sestra - která oznámila, že žije dlouhodobě ve Vídni, žije v domě, kde v sedmi bytech jsou imigranti, ostatně jako sama volající, ale muslimští přistěhovalci nepracují, jen pobírají dávky a těší se na důchod. "A prosím pěkně, oni vám nejsou po letech života v Rakousku schopni německy odpovědět. Oni posílají děti na školu v přírodě stejně jako rodilí Rakušané, ale ti si musejí vše zaplatit. A nemyslete si, že Rakušané berou pět tisíc nebo deset tisíc euro. Já jsem zdravotní sestra a po pětadvaceti letech praxe pobírám 2100 euro,“ rozčilovala se volající žena s tím, že Rakušané už jsou znechucení a křičí, že už nejsou schopni další uprchlíky přijmout.
Na to disidentka Šiklová prohlásila, že se musíme k cizincům chovat vstřícněji a přece je my můžeme ovlivňovat, jinak za nic nestojíme. Co na tohle říct??????

(16. 06. 2015 00:08)

smazan_20160509: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(20. 06. 2015 11:01)

datelobecny:Tak situace vře i v Rakousku. Ve Vídni proběhl protest s asi 800 lidmi, který inicioval starosta obce, kde je uprchlický tábor. A starosta obvinil z ministryní vnitra, že není schopná zajistit bezpečí země, a že se do Rakouska denně dostávají imigranti u kterých se neví odkud jsou a co za nemoci mají, dále se nalezl do EU, že je totálně neschopná a zvoní jí hrana... V Maďarsku se bude příští měsíc projednávat v parlamentu to, zda komplet neuzavřou svoje hranice, a jsou naštvaní na Srby, kteří je k nim dál pouští. Orbán dál řekl, kdyby v Maďarsku vládla nyní levice, tak je tam nyní tolik imigrantů, že by lidi za pár let nevěděli jestli jsou v Turecku, Londýně nebo Paříži. V Itálii už mají svrab a tuberkulózu. A evropské média mlčí. Jen občas BBCukazuje záběry z Itálie, kde i sám reportér řekl, že jsou ti afričani agresivní. A ukazují záběry z Calais jak ty opice terorizují řidiče kamiónů. A naturale angličani jsou strašně nasraní na EU a chtějí vystoupit, a rozhodně nechtějí. Další imigranty-to vím z diskusí.

(12. 06. 2015 16:35)

tomik007:datle obecny - pokud zacnou za kradeze sekat ruce, tak je vsechno v poradku

(12. 06. 2015 16:53)

datelobecny:A nebo hlavy za to, že nechceš vyznávat tu jejich nesmyslnou ***, co?

(12. 06. 2015 17:13)

tomik007:na te fotce vypada spise jako moravan

(12. 06. 2015 16:01)

abvydavatelstvi:Včera večer v Itálii utečenci napadli ve vlaku průvodčího a usekli mu macetou ruku... jenom pro to že chtěl po nich cestovní lístky... druhého pruvodciho který přišel na pomoc také těžce zranili...
tak se máme na co těšit....!!!!

(12. 06. 2015 14:38)

datelobecny:Merkelová prohlásila, že musíme pochopit, že imigranti budou mít vyšší zločinnost! To je jak z jiného světa ti evropští politici! V Itálii se už taky nějací policajti nakazili tuberou od afričaňů. V Evropě vládlo hodně zrůd, ale žádné nebyly tak zrůdné, aby vozily do Evropy černochy a muslimy v tak obrovské míře!

(12. 06. 2015 15:32)

hejhej:abyvyda.......
Všichni ti pitomí politici,poslanci EU a podle včerejší ČT i nějaký "profesor" bez slušného chování a hysterický student by si měli vzít muslimskou verbež k sobě domů.
Nejde o utenčence, jde o násilníky

(12. 06. 2015 15:41)

henryj:Proč by měl pašovat??? Normálně vezl nábytek; nemohl zato,že se z larev dřevokazného hmyzu vyklubali tvorové.Kdo ví odkud bylo to dřevo.Tak se na to musí hledět.

(12. 06. 2015 14:16)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy