Sobota 19. září 2020
Svátek slaví Zita, zítra Oleg
Polojasno 20°C
DISKUSE K ČLÁNKU

tgbb.:Jako muslimka měla povolení od manžela nebo od bratra, že může sama letět letadlem?
Shadap!

(21. 09. 2015 14:18)

dannero:pokud cestovala v muslimském převleku pak nemohla čekat jinou reakci, kdyby si nechala svoje vystavování se v muslimské uniformě na doma pak by neměla žádný problém.Na veřejnost propagace víry nepatří.

(22. 06. 2015 13:08)

ladik2015:Zkouší to zkouší co jim projde. Když se jim bude ustupovat tak svý požadavky budou stupňovat. Neotevřenejma plechovkama to začíná a zákazem vepřového v jídelnách to pokračuje.
Jen pí.a udělá z neotevřený plechovky aféru.

(04. 06. 2015 07:37)

scaero:aferu delaji jedine čechové na cestovkach si stezuji: na kostky ledu co rychle taji,na chaluhy na pláži,na rozpaleny pisek,jakto ze je nechteji pustit na veceri v plavkach v hotelu holt velci cestovatele se zkusenostmi
s konzervama z chorvatska

(22. 06. 2015 12:01)

atakdale:ať drží hubu
možná že zrovna ona není nebezpečná, ale je holt spíš výjimkou
všude jsou lidé dobří a zlí a ty druhý jsou bohužel hlasitější a pořád je lepší preventiva než kurativa
ať si nestěžuje, nemá se fakt čemu divit

(01. 06. 2015 13:58)

jana999:kdyby neměla IQ tykve, tak by se styděla za to, že je muslimka, co její soukmenovci vyvádí a jak ponižují ženy, proč jde do ameriky, chce, aby to bylo i tam? Nechce žít svobodně, bez předsudků a nezávisle? Tak proč proboha leze do svobodného světa a nezůstane tam kde je její víra a fanatismus normální

(02. 06. 2015 08:46)

kinki:Z otvorenej plechovky sa urobi afera. - aj takto sa zacina diskriminacia a ponizovanie europana a krestana. Pomalicky,ale isto savaju svetu na znamost ze su nadrasa, ktoru musíme obskakovat, a ktora ma dovolene vsetko. Ak nie zacne sa ohanat rasizmom a diskrimináciou. Zakony by vsak mali platit pre vsetkych, aj pre nich. A mali by sa prisposobit nasim podmienkam a pravidlam, ked chcu medzi nami zit. Su to prave oni, ktori sa tlacia do EU a Ameriky, a nie naopak.

(01. 06. 2015 13:00)

br123:zmalovana jak *** a jeste si bude vyskakovat s diskriminaci, u nich by ji davno narvali ohorely klacek do ***e a ukamenovali na ulici za to jak se oblika... na druhou stranu letuska to ***a, placla prvni hovadinu, co ji napadla, misto aby ji zprazila at laskave dodrzuje pravidla aerolinii, otevrena nebo zadna...

(01. 06. 2015 04:51)

franta15:Muslimští žoldáci z Islámského státu jsou už údajně na dohled od Turecké hranice a je otázka, jestli se tam zastaví anebo půjdou dál? Co potom udělá EU, když začnou bojovat na území Evropy? A to chce EU přijat Turecko i do EU. Kdo potom bude Turecko bránit anebo se Turecko taky připojí dobrovolně k Islámskému státu a bude jim pomáhat dobýt Evropu? Co tady otevřená plechovka, nás Čechy by ani nenapadlo že je to diskriminace, ale tato žena to tak registruje. Dopadneme moc špatně, všichni se brání jak mohou, jenom my se dobrovolně necháme zotročit a ještě budeme při naší likvidaci útočníkům pomáhat. Stejně jako jsme to dělali už v minulosti s Němci a Rusy!!!

(01. 06. 2015 01:56)

zelena.karkulka:tvl,muslimští žoldáci už jsou hlavně tady! A ne někde u Turecka,zkus se někdy projít v centru Vídně,co je tam za tlamy

(02. 06. 2015 00:30)

rezacek:Letušky vždycky plechovky otevírají a já to beru jako laskavost, aby se případně pocákala letuška a ne já. Ale na požádání mi ji VŽDYCKY daly neotevřenou, když jsem si to pivo chtěl třeba vypít později. Pokud jde o muslimku, tak těm bych vyhradil zvláštní letadla, do normálního bych ji ani nepustil.

(01. 06. 2015 00:29)

cicihala:A není treba hřích pro muslimy chlastat Coca Colu jakožto západní výmysl? a barevné výrazné šátky by správná muslimská žena neměla nosit.. Mohlo by to přece provokovat muže. O líčení typu lehké děvy ani nemluvit

(31. 05. 2015 23:46)

pavel981:V Sud. Arábii by jen otevřela hubu a šla by na "domácí vězení s výpraskem" . Ono právo Šaria něco do sebe má, .................☺

(31. 05. 2015 23:32)

cuciktojemoje: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(31. 05. 2015 22:23)

kiwi65:Vysadit z letadla za letu.Když nařízení můžou respektovat ostatní cestující proč by zrovna ona měla být vyjímka.Já když někam cestuju tak respektuju nařízení,jinak to nejde,každý má nějaký specifika a že bych kvůli tomu dělal nějakou můru?Prostě to beru a myslím si svý.

(31. 05. 2015 22:01)

1049an:Je příjemné číst, že už i v USA ztrácí někteří lidé ostych a řeknou muslici do očí co si o ní myslí. Já když potkám třeba v našem hypermarketu muslici v hidžábu, tak se jí vždy slušně optám, zda tam nehodlá odpálit nějaký dárek pro nevěřící ďaury a pak odcházím do bezpečné vzdálenosti.

(31. 05. 2015 21:52)

1049an:http­://i­.imgur­.com/x­w39u­.jpg

(31. 05. 2015 22:00)

nbcz: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(31. 05. 2015 23:14)

paulvandyka:další šokující video http­s://ww­w.you­tube­.com/w­atch?­v=2b01­9TtGA­e0

(31. 05. 2015 21:47)

milithmad:Letoška řekla, že se plechovky podávají otevřené všem, pochybuju že byla letuška sprostá. Ty jsou zvyklé na ledacos. Muslimka hned nemusela kopat kolem sebe a mohla ten fakt přijmout. Nešlo přeci o nic tak hrozného. Na druhou stranu, mohla pochopit, že lidem mohou být muslimové nepříjemní, mohou se jich bát a hází je do jednoho pytle. Já také nemám chuť je nějak rozlišovat. Po tom když vím, co se u nich děje. Chápu, že je tam plno nevinných a chudáci děti. JÁ bejt v uvozovkách hodná muslimka, šátek sundám.

(31. 05. 2015 21:35)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy