19. červen 2019
Svátek slaví Leoš, zítra Květa
DISKUSE K ČLÁNKU

Svandis:Co to znamená,že byli zpacifikováni?? Kupříkladu já. Kdyby jsem někomu, komukoliv rozkopal, poničil jeho majetek, nebudu jen tzv.zpacifikováni, ale i obviněn min.z dvou trestných činů!! Tj.ničení cizího majetku a výtržnictví, jelikož šlo o veřejné prostranství! Takže jsme opět doma. Rádoby imigrantům ty ty ty a slušným občanům této země dle zákona??? Měli bychom se velmi rychle probudit a těchto arabských ubožáků se zbavit než bude pozdě!!! Češi bděte!!

(25. 02. 2019 10:19)

Mirka1:Ať tahnou odkud přišli když se neumi chovat

(25. 02. 2019 09:22)

blesk_z_cisteho_nebe:Co tu dělají? Co je to za Araby? Odkud jsou a proč jsou tady? Okamžitě vyhostit!

(10. 10. 2017 15:15)

repelos: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(01. 06. 2015 22:51)

mototo:Myslím, že nadešel čas bílých kápí a hořících křížů...

(01. 06. 2015 21:12)

pozorovatel2013:svůj k svému, táhněte bando vaše náboženství nebo co to je, je hnus! Běžte tam kde jste vítaný a to je: EU - Francie, Belgie, Lucembursko, Itálie, Nizozemsko, Německo

(01. 06. 2015 15:16)

pozorovatel2013:a vy do 15 let, budete mít tělo bez hlavy idioti smradlavý.

(01. 06. 2015 15:06)

pozorovatel2013:to jste se zbláznili ne? na Černým Mostě jsou s muslimi pořád nějaké tahanice a neshody. Příště už žádné napadání nebude,jak oni k nám , my na ně!!!!! Černý palice dubový, táhněte pryč!!! bude opravdu zle!!!

(01. 06. 2015 15:02)

ruudazvostravy:Arabáčy,Móre a Jůde,nejhoršý verbeš,kerou tadle planeta splodila a kerí se množej jak potkani.

(01. 06. 2015 14:56)

jena.a:Jste na omylu Ivcrn nemá nic společného s náckama a naopak se snaží od nich distancovat(pravda někdo se vždy najde ,kdo má ostřejší názor,ale tomu se neubráníte),a tak podle vás mám sedět na zadku a čekat až se rozlezou a rozmnoží a začnou likvidovat vše co se jim nezamlouvá,tak tohle svojim dětem zanechat nehodlám,(nejsem ani nácek ani xenofob)v tuto chvíli je petice jedinou legální cestou bez násilí jak se tomu postavit.Po dosažení 10 000 podpisů lze vyvíjet tlak na PS, aby podnikla kroky které v tomto šíření zabrání.Nespojujte Ivcrn s náckama a xemofobama,jde jim pouze o to v jakém prostředí budou vyrůstat naše generace a jako jediní s tím něco taky se snaží dělat.Jen pro zajímavost tady uvádím, jak si vyskakují podle zastoupení v populaci- pokud se neobjeví dole zmáčknout titulky , ,htt­ps://w­ww.y­outu­be.co­m/wat­ch?v=_­e9b4dy­u7Bs#t­=524 takhle v Londýně UK , ,htt­ps://w­ww.y­outu­be.co­m/wat­ch?v=u­OR5D00­yLPg

(31. 05. 2015 16:43)

kkk68:Myslīm,že ovce jseš Ty! Nic jinýho se k tomu nedå dodat. S těma mršinama udělat kråtkej proces.

(31. 05. 2015 14:13)

tereziana:Mimochodem, podivné chování členů Islám v Čr nechceme je velmi znepokojivé...byla jsem při incidentu osobně přítomná a byli to právě členové Islám v Čr nechceme, kdo zareagovali agresivně a začali křičet a vyvolávat paniku...přitom Arabové jen přišli a slušně se zeptali, proč je tato akce pořádána...rektor olomoucké univerzity tvrdí, že organizaci Islám v Čr nechceme dobře zná a že je napojena na neonacistickou stranu....po jejich agresivním chování v Olomouci bych se tomu ani nedivila...lidi nebuďte ovce a nevěřte všemu co Blesk píše

(31. 05. 2015 11:48)

jany:" proč je tato akce pořádána"?

(31. 05. 2015 15:10)

petkaene:Nemusíte umět Fr, aby jste pochopili o co jde. Charitativní organizace pro seniory, senioři pomáhají ILEGÁLNÍM imigrantům s jídlem a jinými potřebnými věcmi.
Situace č.1 daná organizace dovezla v dodávce do ilegálního kempu balíčky, které obdarovaní FLÁKLI na zem, proto se rozhodli dojet. Jeden skočil do auta a sprostě jej vykradl vyhazováním zbylých balíčků...
Situace č.2 daná organizec dovezla jídlo mimo jiné i konzervy, ravioly s omáčkou, konzervy byly prošlé r.2014, ale jedlé (však to sami známe).Ilegálové řekli, že to ŽRÁT nebudou a obsah demostrativně skončil na zemi.
ze sluníčkové seniorky se stala velmi zklamaná osoba

(31. 05. 2015 10:20)

petkaene:VIDEO http­s://ww­w.you­tube­.com/w­atch?­v=oZ­Gi8n6ab­Go

(31. 05. 2015 10:25)

tereziana:Já jsem při teto události byla a vse bylo naprosto jinak!! Arabové pouze přišli a začali diskutovat proc tito lidé nechtějí uprchlíky, a členové Islám v ČR nechceme začali agresivne vykřikovat, v důsledku cehoz jeden Arab strhl ceduli. ..nacez členové Islám v ČR nechceme začali pořvavat ještě více a šířit mezi lidmi paniku..tento článek od blesku se vůbec nezakládá na pravdě!!!!!
..

(30. 05. 2015 22:40)

petkaene:OSOBO, právě BLESK na danou událost reagoval jako první a musím podotknout, že jako jediný z médií pravdivě. Je zajímavé, že nikdo se nepozastavuje nad tím, že bylo narušeno naše zákoné právo, a to na petici. Takže my na ně s papírem a oni na nás s výhrúžkami. Já osobně vám nevěřím ani slovo, čili vás tímto označuji za sprostou lhářku. Kdyby vás obestoupilo cca 20 cizinců tmavé pleti, pak by jste si max. uplkla do kalhotek. "Hrdinko".

(31. 05. 2015 09:56)

tereziana:Vím, co jsem na vlastní oči viděla, a rozhodně to nebylo co Blesk popisuje...byla jste události přítomna osobně že si mě můžete dovolit nařknout lhářkou? Spíš mě překvapilo chování členů Islám v Čr nechceme, kteří na zcela klidnou diskuzi zareagovali nepřiměřeným řevem a panikou...přitom Arabové se jenom slušně zeptali, co má daná organizace proti přistěhovalcům...je smutné jak média dokáží s lidmi manipulovat

(31. 05. 2015 11:44)

jena.a:Je třeba si to trochu dát do souvislosti,tito lidé v menším počtu tam byli už ve čtvrtek a vyhrožovali (a pokud jak tvrdí pan rektor šli poza kolem není pravda),tito lidé tam druhý den šli záměrně a ve větším počtu ,jak je jejich zvykem ,zde je tisková zpráva http­://www­.ivcrn­.cz/tis­kova-zprava-ivcrn-k-napadeni-nasich-aktivistu-muslimy-pri-vykonu-peticniho-prava-dnes-v-olomouci/,pokud jak tvrdíte se po této zkušenosti dalo čekat podrážděná reakce v pudu sebezáchovy na reakci útoku na stánek

(31. 05. 2015 18:00)

1912:https://youtu.be/Y2-axpcHjUk

(30. 05. 2015 19:44)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy