5. duben 2020
Svátek slaví Miroslava, zítra Vendula
DISKUSE K ČLÁNKU

aluman:Lidé nedovolte takové omezování osobní svobody. Teď je to sice ve fázi, kdy se to některým může líbit, zdát správné, jenže tím to neskončí. Když bez reptání přijmeme omezování osobní svobody určité skupiny lidí, bude to pokračovat a dojde na každého, opakovaně, půjde to dál a dál až se vrátíme na úroveň nevolníků.

(31. 05. 2015 13:16)

hobis:Za chvíli nám zakážou v restauraci jíst vepřové koleno, protože bude vedle sedět vegetarián s dítětem a ten se přeci nebude koukat na to jak někdo vedle jí něco nezdravého a voňavého. Co kdyby to jeho dítě chtělo začít jíst masíčko. A to vepřové koleno si dá určitě i nekuřák a myslím, že zdravotní pojišťovny platí víc za onemocnění z obezity než za kuřáky. Přestat kouřit, přestat pít, přestat jíst a jenom chodit do práce aby Ti nahoře měli víc. Mějte se jdu makat do své kuřácké hospody a už se těším na pivko a na koleno.

(31. 05. 2015 12:39)

ivuska1:Jdete uz nekam s pronasledovanim kuraku. Ja kurak nejsem ale vadi mi buzerace cloveka !!! Vsechny vlady na svete podporuji koureni a firmy na vyrobu cigaret !!!! Proc neukonci vyrobu cigaret a neuzavrou vsechny tabakove firmy ???? Maji z toho PRACHY . Takovy kurak, kdyz skonci v nemocnici , tak ma lecbu predplacenou . Kuraci plati do statnich kas velke dane pri zakoupeni cigaret. Z jejich dani je placene leceni pro nekuraky !!!! Koureni neni tak skodlive, jako napr. vypary splodin z aut, ruznych fabric atd. To vam nevadi ??? V nasi repubice je plno lidi na hrane chudoby a to vam nevadi ???? Zabyvate se sikanovnim kuraku misto aby jste resili opravdove probemy !!!!!!!

(31. 05. 2015 12:11)

oxygene.p:Dneska je svetovy den boje proto koureni? Tak na to zvysoka se.ru. Od rana jsem vykouril krabicku a je mi krasne. Kourim od 13 let a z nostalgii vzpominam , jak se pred 20 lety kourilo uplne vsude , na nadrazich , v kancelarich , na uradech. V tomhle to byly zlaty casy. Kourim rad a je to moje vasen , chutna mi to a nikdy se toho nevzdam.

(31. 05. 2015 11:46)

hobis:Jsem nekuřák. Proč pořád něco zakazovat. Kuřáci mají svoje hospody a nekuřáci taky. Ať si vybere každý sám kam chce jít.

(31. 05. 2015 09:55)

tesarl:Protože když dostanou rakovinu, tak jejich léčbu platíš i ty a ta je pekelně drahá, ty prachy by se mohly dát na něco jinýho. Na výzkum atd.

(31. 05. 2015 10:55)

dsmann:Naopak, když ty dostaneš rakovinu, tvojí léčbu platěj kuřáci a ta je pekelně drahá. Kromě rakoviny plic, kde je to 1:1, trpí rakovinou převážně nekuřáci. Za rakovinou je oproti jiným skutečnostem kouření pouze v zanedbatelném postavení.
Jsem nekuřák s přístupem k informacím a té umělé protikuřácké kampani, sloužící pro zamaskování skutečnosti, se pomalu přestávám smát, jelikož její lživost a absurdita začíná nabírat monstrózních rozměrů a to jak něco takového mohou lidé brát vážně svědčí o mozkové degeneraci lidstva.

(31. 05. 2015 11:51)

oxygene.p:Takze kdyz si jako nekurak zlomis nohu , tak ja na to prispivam. Proc by na to meli jit penize , jen proto ze jsi lempl a neumis chodit? Ty penize by mohli jit treba na vyzkum... Chapes , co jsi napsal za hovadinu?

(31. 05. 2015 11:51)

dsmann:

(31. 05. 2015 11:41)

petrmetr: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(31. 05. 2015 08:35)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy