16. listopad 2018
Svátek slaví Otmar, zítra je Den boje za svobodu a demokracii / Mahulena
DISKUSE K ČLÁNKU

agota:govana - jsem důchodce a znám dost důchodců, ale ne všichni se dívají na vše, jak píšete ve své poznámce. Jak jste přišla na to, že starý člověk se dívá na vše a má právo mít vymytý mozek? Trochu moc všeobecné....

(25. 05. 2015 17:42)

govana:Ač se na Modravu dívám a vysílá to Nova to je snad jediné na co se dá dívat na Nově ze seriálů ,včera jsem se zadívala na ČT1 na Donutila příběhy z lázní a nakonec jsem to nepřepla na Novu neboť u Donutila se člověk zasmál a myslím že dnes v televizi úsměv chybí,samá negace.Modrava seriál mne zaujal přírodou a hlavně tím že tam jsou jiné ksichty herecké,jen čekám kdo se tam vecpe někdo z Ordinace atd.
Mimochodem na Nový rok jsem si jako jeden ze závazků dala že nebudu čučet na primitivní Ordinaci a světe div se dokázala jsem to .Vymývá to mozek dle mne má právo se na to dívat důchodce a to nic proti nim ale starý člověk se dívá na vše.
Jo a dodržela jsem jen tu Ordinaci....

(25. 05. 2015 15:07)

agota:Před časem se psalo, že turisté nechtějí na Šumavu jezdit kvůli obavám z množství vražd.
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-krimi/311977/strach-na-modrave-doslo-v-ni-ke-trem-skutecnym-vraz dam.html

(25. 05. 2015 14:28)

moiaza: Blázni se najdou v každé vesnici.

(25. 05. 2015 13:26)

pf2011:Mě spíše odrovnalo angažování Davida Pospíšila, coby šefa zachranné služby, myslím. S hlasem Dvořáka. To je věc

(25. 05. 2015 12:53)

Dnešní horoskopy