Neděle 27. září 2020
Svátek slaví Jonáš, zítra je Den české státnosti / Václav
Oblačno 12°C
DISKUSE K ČLÁNKU

milithmad:Hofi, to si děláš ***. Jaký speciální školení pro úředníky na úřadech, aby rozeznali Roma od Čecha. Si myslíte, že jste neviditelní? Že jsou Češi barvoslepí? Roma pozná i slepej. Podle hlasu. A když bude rom ticho, poznáš ho, že ti prošacuje kabelu, kapsy...Kdo by šel raději noční ulicí plnou Romů, než ulicí prázdnou?

(22. 11. 2015 09:39)

sedlakovic:za tohle všechno může ten VEŠKRNA kterej dal rodině červenakových nové byty když z vybydlených odjeli ke slovákům a pak se s pláčem vrátili do ústí!
nyní v tom pokračují všechny ty organizace které se z cikánům mají dobře a TRUMF TOMU DÁVÁ TA ANDULA ŠABATOVA S TÍM NICOŠEM dinstb­írem­!HOW­GH!!!!­!!!!!!­!!

(13. 10. 2015 14:13)

verasum:Proboha kam jsem se to dostali, že já jako majitelka bytu nemůže svobodně rozhodnout,že nechci byt pronajmout cikánům??? Neříkám,že mezi nima nejsou slušní,ale převážná většina parazituje,zneužívá soc.dávky apod. Znám z okolí cik.rodinu, 7 dětí, všichni kromě nejmladší 4 leté holky hulí, nikdo nepracuje a máma chodí pravidelně sázet. Tak kde to jsme???

(15. 08. 2015 16:34)

joops17:no tak sláva... je to Teda nějaký čas zpátky, ale úřad je i úřad práce.... a můj rasismus? Ne nazval bych to tak...jak jsem psal...vadej mi vyzirky.....a to že složení osazenstva našich věznic je cca 60% cikánů je vzhledem k poměru obyvatel v ČR taky dost vypovídající...
Takže hezký den Hoffi

(25. 04. 2015 10:43)

hofihofi:Ale stejne je to psina, cesi si je sem napred zvou, lakaji, ddokonce nasilne drzi a kdyz je tu maji, tak je zase chteji vyhazovat, holt nevedi co by chteli.
A s rusama a amikama uplne stejne.

(25. 04. 2015 09:03)

hofihofi:Nebo stat da nekomu prachy a lidi nadavaji ne tem, co rozhazuji ty penize, ale tem co si je vzali, ze jsou verbes, ze si vzali prachy co jini jim dali, ne tem co to davaji, jo nekde je to podivne.

(25. 04. 2015 09:11)

joops17:hofi... To bude asi Hoffinger, ne? Znal jsem jednoho... Klasické ubrečenej cikán...a jestli jsem smrtelně blbej? Těžko říct...zatím žije, takže to tak horký nebude.. A co se týče dávek...pak teda nechápu ty tmavý fronty na úřadě u pokladny... Nech to být...neexistuje pro mne argument, který by mne donutil mít rád vyžírky, ať už jakýkoliv barvy.... jenže ta tmavá je v absolutní převaze...

(25. 04. 2015 08:28)

hofihofi:Tam proste se prachy nevyplaceji, mas to marny. Navic to uz ma dlouho urad prace a nikoliv obvodni urady a ani ty to nedavaji do ruky, proste zvanis.
Nikdo ti tvuj rasizmus nebere, ale tvoje lhani jim jen hraje do noty.

(25. 04. 2015 08:36)

hofihofi:Tady vsichni jeceji na celkem zvladatelne cikany, ale nevidi daleko vetsi nebezpeci muslimu a utecencu z valky, ty jsou o hubu a vy jste k tomu slepi.

(25. 04. 2015 07:48)

joops17:Teda u nás na východě je situace jasná.... vždy je poznat, kdy jsou dávky... Narvanej Kaufland a plný herny právě cikánů. Rozhodně nejsou všichni stejný, ale když jsem měl bazar, tak bylo relativně běžné, že přišli cikáni s tím, že si vyberou nábytek, dostanou od nás potvrzení co bude stát a úřad jim to zaplatí..a to myslím smrtelně vážně. Takže...asi tak....

(25. 04. 2015 07:15)

hofihofi:Pak si smrtelne blbej, zadny urad neproplaci nejakej nabytek z bazaru, navic davky chodeji postou nebo na konto a nikdy vsechny v e stejny den, kam by urad prisel, maji to rozlozene na cely mesic, tak tu nezvan

(25. 04. 2015 07:27)

samec3:kterej blb pise tady ty keci vzdyt vubec nevedi zeptaji se par cikanu a ty nas taky odsoudi jako my je a kazdej neni stejnej ale tyhle cikani co jsou s madarska a rumunska ze slovenska tenhele nanos ten nam tady dela bordel a vse si privlastnujou a kradou atd ale ty stary cikani chodili do prace a vychovavali slusne sve deti

(25. 04. 2015 07:03)

hofihofi:To je prave ten pravy duvod, a mistni to nerozlidujou

(25. 04. 2015 07:08)

baronessa:Velké plus je, že už pod články na toto téma nechybí diskuse, a hlavně, že už i ministr Chládek se tentokrát proti nehoráznostem AI ohradil. AI totiž potřebuje neustále otravovat s tím, o čem nic neví.

(25. 04. 2015 06:57)

hofihofi:A maji u nas nejakou pravomoc?

(25. 04. 2015 07:03)

baronessa:to opravdu nevím, ale podle opatrnosti a zbabělosti našich politiků, kteří se stále vykrucují a neumí pojmenovat věci pravými jmény se domnívám, že mají aspoň vliv.

(25. 04. 2015 07:26)

hofihofi:no my jsme holt stat patolizalu

(25. 04. 2015 07:33)

hofihofi:A hlavne, dle jakeho klice urady rozlisuji, kdo je a kdo neni cikan, u nas cikani oficialne neexistuji, pravne jsou cesi.

(25. 04. 2015 06:48)

hofihofi:Lzes a tohle sis vymyslel, zadni cikani nemaji vyhody pri dokladani davek, pro vdechny cechy to plati stejne. jak asi pc rozeznava kdo je cikan a kdo neni, tohle te usvedcuje z nenavistne lzi.

Nebo obvinis pracovniky na uradech, ze maji tajne skoleni na rozeznavani cikanu, tohle je tak nehorazna lez, ze te primo usvedxuje.

A uved tu konkretni priklady kde a kdy se tohle stalo a ovsem se svym jmenem, kdyz se nebojis sprostre lhat.

(25. 04. 2015 06:30)

9rot6:AI má podle mě zkreslené informace,nebo je dokonce vyrábí,lze to snadno dokázat, proč asi probíhali za vlády Nečase demonstrace NORMÁLNÍCH lidí ve šluknovském výběžku,Č. Budějovicích a jinde, proti komu asi tak protestovali, asi sami proti sobě ne,a jak byly tyto protesty policejní silou potlačeny viděl každý sám, neb to bylo prezentováno v médiích,nějak soudruhúm z AI asi uniklo,že možná 80 i více procent lidí na všemožných sociálních dávkách jsou cígoši,takřka se dá říci, že dostanou o co si požádají,pokud né je to rasismus,zatímco normální čech musí při žádosti o nějakou soc. dávku předkládat milión "nezbytných" potvrzení, že nemá auto,chatu, rod. dům atd, cígoši nemusí nic a to jim platí stát i nájmy v bytech I. kategorie včetně energií,že nechce cígoše nikdo zaměstnávat není rovněž pravdou, který podnikatel nebo fabrika by si třeba k cnc stroji za několik miliónů postavil nevzdělance,který s "odřenýma" ušima absolvoval 5. třídu ZDŠ, asi jedině blázen, dalo by se výčtu výhod našich cikánských spoluobčanů psát celý den,stačí ještě jedna, která řvala do celého světa,hromadný exodus romů do Kanady, pomlouvání českého státu,že jsou pronásledováni atd, byl z toho docela humbuk, až kanaďané zavedli vízovou povinnost,a jiné jejich eskapády, kdo má zájem,může si je vygúglovat na internetu, třeba několikrát vybydlené byty v Chánově,ale i v jiných lokalitách,tak kdo je diskriminován, soudruzi z AI,mluvte o skutečnostech, nebo se přímo můžete skrytě nastěhovat do Janova v severních čechách tak na tři čtyři měsíce a potom pište své hodnocení,kdo je rasista a kdo je segregován!

(25. 04. 2015 05:54)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy