18. říjen 2019
Svátek slaví Lukáš, zítra Michaela
DISKUSE K ČLÁNKU


majojo:Takže samozřejmě může existovat stovka výmluv a přehmatů ze strany zaměsnavaTele. jako že v téhle kauze jich bylo moc a moc, stejně jako mlženíča, mlžení.

(02. 04. 2015 12:27)

jaromir123:Ještě tu nevidím žádné konspirační teorie, že by došla fantazie ?

(02. 04. 2015 09:28)

gogo:Na to, abych silně pochyboval o oficiální verzi této tragédie není mnoho fantazie ani třeba. Jsem šokován co vše nového a strašného se o tom pilotovi dozvídáme. A tak již víme s jistou : JE TO MASOVÝ VRAH !!! Je to navíc ještě zvrhlý gay ! A poloviční slepec ! Proč jsme stále větší kupou důkazů horečnatě přesvědčování, že vrahem a sebevrahem je ausgerechnet kopilot ? Proč šel k doktorovi, když věděl že spáchá sebevraždu ? Proč "neschopenku roztrhal a hodil do koše" ? Jak mohl vědět, že mladý a zdravý kapitán (ne prostatický stařec) půjde již po pár minutách letu na wc ? Co by dělal, kdyby kapitán na to wc nešel ? Donutil by ho násilím ? Proč nenechal "masový vrah" žádný vzkaz, když chtěl (jak údajně říká jeho přítelkyně) aby o tom věděl celý svět ? Proč alespoň z paluby letadla ten vzkaz neodvysílal ? Měl přece unikátní možnost. Proč si nikdo nevšimnul, že bere (jak se tvrdí) "hory" medikamentů ? Kde sebral kapitán sekeru ? Jak je možné, že se dosud nenašla druhá černá skřínka ? Jak je možné, že v audionahrávce je údajně slyšet klidný dech (!) kopilota, když běžně piloti pro hluk spolu mluví v kabině zvýšeným hlasem ? Jak je možné.. Je toho více milý Jaromíre co mi v tom víně plave. Ale Ty, jak se zdá, máš v té věci jasno. Aneb - co je psáno, to je dáno. Tvoji víru v pravdomluvnost médií Ti mohu jen závidět.

(02. 04. 2015 09:37)

popocatepetl:Lékaři si to pro sebe nenechali – vystavili mu dvě neschopenky.

Asi tam také nemají povinnost jejich zasílání zaměstnavateli. Stejně by to neřešilo situace, kdy pacient, který cítí potíže, si najde nového lékaře, tomu do papírů sdělí, že je OSVČ a pracuje na domácí adrese. Zaslaná neschopenka v pohodě dojde na jeho domácí adresu a on ji zničí. Propojení všech registrů (daňového, zdravotní dokumentace, živnostenských listů a licencí) by byl Velký Bratr na n-tou, policejní stát jako v Severní Koreji. Kdokoliv, komu by se do propojených registrů podařilo nabourat, nebo úředník, který by je zneužil, by ostatní mohl vydírat. Určitě by to stálo ještě více životů. Žádná svobodná země to nedělá. Není lehké jde o to najít rozumnou míru.
Zabránit schizofrenikům a vážně psychiatricky nemocným, aby měli řidičák, je relativně snadné, tam doktor ví, kam zprávu poslat. Zabránit jim, aby řídili bez řidičáku, nelze. (Viz bláznivá žena z pražského sídliště s mnohokrát opakovaným zákazem řízení, s odebraným autem, která hned další den bourá s dalším autem.) Ale donutit pacienty, aby každému doktorovi správně sdělovali zaměstnavatele a nevymýšleli si, že fungují jen jako živnostníci a žádného dalšího zaměstnavatele nemají, je těžké.

(02. 04. 2015 07:08)

noram:V Německu zasílá zaměstnavateli neschopenky zaměstnanec sám. Pokud ji vyhodí, zaměstnavatel se nedozví, že je nemocný.

(02. 04. 2015 09:43)

majojo:Ledaže by ten pacient nechtěl brát nemocnskou. Nebo ne? No, tenhle asi nechtěl.

(02. 04. 2015 12:29)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy