21. červenec 2019
Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdaléna
DISKUSE K ČLÁNKU

dannaew:Teda pardon ... sama bordel rada nemam, ale nebudu kvuli tomu vyskakovat az do stropu jako ta krava Jana a jeji stupidni manzel. Prijit mi pod ruku, tak bych je s chuti oba profackovala, protoze takovou drzost a necitelnost, jakou si oni dovolili, je videt malokdy.
Monika asi neni z nejcistnotnejsich ovsem holka potrebovala spis pomoct a ne shazovat.
A to same tchyne. Uznavam, ze souziti dvou a vice generaci na takhle malem prostoru idealni neni - ale Jana, ktera si dovolila mit takovou sprostou drzku na svoji nahradni tchyni, muze jen dekovat bohu, ze ja nejsem jeji tchyne skutecna. Zaslouzila by profackovat a to poradne.

(02. 05. 2015 10:01)

pozorovatel2013:Jano P umíte se báječně přetvařovat!!!

(29. 03. 2015 11:02)

pozorovatel2013:vy odsuzujete kuřáky a sama jste taky čadila a čadíte!!!

(29. 03. 2015 11:02)

pozorovatel2013:Jano, Honzo: je libo koksík nebo si zakouříte??? Proto ta realita, aby jste na to měli co???

(29. 03. 2015 11:01)

pozorovatel2013:ale když už tak už. Jano na co si to hrajete? když teda jste říkala že, děti si nečistí zuby, měla jste koupit zubní kartáčky, místo hadrů ze sekáče. Vy neperete doma prádlo, které přinesete z obchodu? To jste teda taky pěkné prase!! I vy jste nesympatická, do hlavy vám od malička mačkají jak jste dokonalá a krásná, viděl jsem to na FB, ale jste obyčejná cuchta jako je Monika, akorát s tím rozdílem, že to každému podsouváte jak jste dokonalá. A ten váš blbeček? Dejte si trávu nebo koks!!! Vždyt víte o čem mluvím!!!!

(29. 03. 2015 11:00)

pozorovatel2013:pardon to měl být vzkaz pro Moniku.

(29. 03. 2015 10:55)

pozorovatel2013:Jana a její rodina jsou prasátka, o tom žádná, ale na druhé straně se nedivím že člověk dokáže rezignovat na rodinu když má takovou tchýni za zadkem, která ji nepodrží a nepomůže. vzkaz pro rodinu: vyhoďte počítač i s bábou. nebo jen počítač.

(29. 03. 2015 10:54)

eremita:Vážení rozhorlení, neberme to tak vážně, nač se tu rafat, když jde o sledovanost na jedné a prachy na druhé straně. S rizikem, že každá sranda připraví o trochu cti. Jen pár postřehů - co dělala ta paní, co si tak potrpěla na čistotu, když až při malování pokojíku, po týdnu, objevila svinčík pod odšoupnutým nábytkem? Hadříky ze sekáče byly dobrým taktickým manévrem, ale její chudáček synáček snídal z lahvičky jako ležící miminko, ve více než roce neměl nikdo snahu, vlastně to nikoho nenapadlo, učit ho na nočník, nemluvil....To už dítka tohoto věku běžně zvládají. Co dělali v druhé rodině s třemi dětmi, když dennodenně nevycházeli ven, je trochu záhada. Ty holky musejí být andělé, když byt nudou nezdemolovaly. Prostě se dospělí předvedli. Peníze a šikovní střihači dokážou divy. Tak mám pocit, že jedno letmé pokoukání stačilo. Komu to vyhovuje, bude sledovat, proč ne.

(26. 03. 2015 23:23)

babana:Viděla jsem část dvou dílů a takové umělé slátanice, které se tváří jako "realita", kdy strkají rypák do soukromí lidí a ti blázni si to nechají za prachy líbit, mě opravdu nezajímá.

(26. 03. 2015 23:50)

liskabystrouska:proč natáčejí takové stupidity ....to je hnus já na to nekoukám ale stačí mi si to tady přečíst

(26. 03. 2015 18:39)

pozorovatel2013:Jano jste taky lína a melete jen hubou, to dokážou ostatní taky. Monika to neuměla okecat, tak měla smůlu. Nechtěl bych ani jednu, obě jsou slepice.

(26. 03. 2015 18:21)

pozorovatel2013:nebudu se nikoho zastávat a kritizovat, ale co mě dostalo, když čistotná a pořádkumilovná Jana nakoupí hadry v sekáči, tam moralizuje jaký jsou chudinky, kdyby nebylo jí, pak přijde a ty hadry navleče na děcka, nevypraný zmuchlaný. Navlékla by to svému bobánkovi? Asi nééé co? Jano já si myslím že zas tak paní dokonalá nejste.

(26. 03. 2015 18:19)

bum-bac-bum: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(26. 03. 2015 18:30)

illis:pozorovatel2013 Ano, Jana nakoupila dětem oblečení výhodně v sekáči, pokud jsem dobře viděla, tak ty věci byly moc pěkné a čisté. Textil je ošetřený, takže tady nemel a nenavážej se do Jany. Já jsem Moniku viděla jen posedávat, fňukat, když měla každý den vytřít podlahu, tak se z toho málem hroutila. V její rodině babička měla zájem hlavně vysedávat u PC, s dětmi na hřiště nešla, to šla Jana .

(26. 03. 2015 20:32)

lambrika: Rentier s.r.o.

a na vedlejšák Ferda mravenec = práce všeho druhu

(26. 03. 2015 15:40)

karassidlo:Jsem skutečně velmi zručný a šikovný, takže bych se mohl živit i prací, ale mne víc baví jezdit na svém Harley Davidsonu a užívat si života! Nááádherného života. A závistivé socky mi to nepokazí, naopak, mne bavíte....

(26. 03. 2015 15:48)

lambrika:bacha , před jízdou , nezapomeň si utáhnout tkaničku co ti prochází hlavou ( co máš v hlavě místo mozku) a drží ti uši

(26. 03. 2015 15:52)

lambrika:a co jachtička , alespoň nějaká malinka , by se nenašla

(26. 03. 2015 15:55)

karassidlo:Je mi valice líto, že musím opustit Vaši oduševnělou diskusi, velmi jsem se bavil! Ale jdu se projet, je nádherně, tak proč se neprovětrat? A lambriko a raduzkoxxx, užijte si svého nízkého ÍÁ a v klidu se veřejně ukazujte jako blbky, mne to baví a druhým se to líbí! Jsou dokonce potěšeni! České socky, se základním vzděláním, bez znalosti jazyků, s dětmi od pochybných otců, příležitostně hulící trávu, závislé na sociálních dávkách jsou velmi sexy! Ha,Ha,Ha.......

(26. 03. 2015 16:06)

bum-bac-bum: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(26. 03. 2015 18:15)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy