20. listopad 2018
Svátek slaví Nikola, zítra Albert
DISKUSE K ČLÁNKU


dfghjk:Seriál je velmi poučný i pro zkušené zoology, že se hyena může živit i 40 let starou mršinou, věděl určitě málokdo.

(25. 03. 2015 10:21)

hofihofi:Pomocnou ruku neslo, nikdo nevedel co se s ni deje, ridila dobre, ale furt mlcela, oci do zeme a soferovala dobre, sedela s nama v hospode, ucucavala pivo, ale rec s ni nebyla.
Co v ni zraje nikdo nevedel, jen, ze tak zahorkla po rozchodu s klukem. Nejak se prokecla, ze ji lidi postvali kluka proti ni a to je vsechno, byla mimo.

(25. 03. 2015 08:36)

gaja24:V době, kdy se tento případ stal, tak o tom noviny psaly.
Připadalo jí, že je tam málo lidí a proto to objela ještě
jednou, aby ji bylo dost. To není žádné tajemství. Na tento
případ si pamatuji a bylo to hrozné. Pochybuji, že takovýto
člověk by se dokázal polepšit. Těžko by pomohla pomocná ruka.

(25. 03. 2015 08:00)

zauber:Ten Blesk je s tou Hepnarovou už šílenější a úchylnější než byla ona sama.

(25. 03. 2015 07:09)

kukuku:Blesku už se vyprdni na Hepnarovou a piš o důležitějších věcech.
Třeba proč ti hloupí komunisté na čele s Miloušem Jakešem (pletl si boilery a broilery) přes svou hloupost hospodařili bez dluhů a po sametové revoluci borci "Kalousci" nasekali 1,5 bilionu dluhů a i teď se nemůžou dostat pod roční sekeru hospodaření 100 miliard.

(25. 03. 2015 06:58)

advokat2010:Ha ha a na tom jste byl kde? Asi jste tak trochu "zapomněl", že komunisti nejprve úplně všechno ukradli lidem, kteří tuto zemi před rokem 1948 postavili a vybudovali od továren, přes drobné provozovny, statky, hrady, zámky až po bytové domy a rekreační objekty. Zároveň provedli měnovou reformu a ukradli všem lidem veškeré úspory. Komunisti vraždili a žalářovali vlastní občany v genocidě, která nemá v historii obdobu. Všichni jsme žili v zadratovanem koncentraku s názvem ČSSR. Pokud se vám po tom stýská proč se tu ještě zdržujete? Hurá do KLDR! Tam to šlape, žádné dluhy a kromě kimovy party nemá nikdo nic a všichni jsou "šťastní", že prozatím ještě žijí!

(25. 03. 2015 08:07)

kukuku:Člověk zvažuje, jestli klasickému porevolučnímu vygumovanému mozku něco odpovídat.
Když to porovnáš s "Kalousky", tak Kalousci také po revoluci první roky prožírali výnosy z privatizací a mlaskali, jak se jim daří, porcovali medvědy atd. A nezapomeň, že Kalousci zrušili státní výstavbu bytů (králíkáren), náklady na armádu snížili z 20% na 1,5% (teď zjišťují, že by větší armádu neuživili) atd. A fabriky po vítězném únoru existovaly a dál fungovaly, vytunelovány byly až po sametové revoluci.
Prázdné mozky jako je ten Tvůj se hodí tak akorát do té KLDR.

(25. 03. 2015 08:16)

advokat2010:Chápu, že řada komoušských (stejně tak náckovských) pamětníků na ten bolšánský (či nacistický) koncetrák vzpomíná nostalgicky se slzou v oku, protože tehdy byli mladí a všechno bylo jednoduché a z jejich pohledu krásné, čisté, pravidvé a spravedlivé - ale to byla jen iluze, které chtěli věřit.
Já Kalouska nemusím, ale z jinýho důvodu než vy, stále je tu socializmus, lidi nemusí stále nic dělat a vytáhnou na socdávce (příspěvěk na živobytí, na bydlení a doplatek na bydlení) klidně i 12tis měsíčně, zdravotní péče je pro všechny "zdarma" a stejná, atd. Prostě socializmus je tu stále bohužel přítomen a málo lidi motivuje k práci či jiné činnosti. A to je špatně. Kalousek měl šanci to změnit a tu nevyužil v tom je jeho vina.
Opakuji komunisti nic nevybudovali a většinu ukradeného zplundrovali. Vše co měli ukradli jiným. Fabriky, bytové domy, drobné živnostnické krámy, hrady, zámky, ozdravovny. To málo co reálně postavili nestálo a nestojí za nic. Fabriky něco vyráběly a lidi chodili do práce, ovšem nebyli placeni za skutečnou hodnotnou práci, ale za to, že tam jen chodí.. asi něco jako komunistický film "Vítr v kapce", taková byla pracovní morálka a efektivita. Do práce se chodilo zašívat, ulívat se. Produkce byla nemoderní a zastaralá kromě několika tradičních artiklů neprodejná mimo soc-blok, mnohé stroje ještě z první republiky. Tedy pokud se v některých privatizačních kauzách tzv. "kradlo" pak se okrádal pouze jiný zloděj a to český stát jakožto nástupce zločinecké ČSSR, která předtím okradla zcela o všechno všechny české Němce a většinu českých Židů, české průmyslníky a živnostníky okradla fabriky a výrobní závody a český lid o úspory (při měnové reformě). Okrást zloděje, který sám tu věc ukradl není nic, co by kohokoliv mělo vzrušovat. ČSSR byla zločinecká organizace, její majetek byl získán vraždami, loupežemi, vydíráním a zastračováním. V současné KLDR to funguje stejně jako v ČSSR. Komunistická strana, vše patří státu a stát je partička presbuřtů, která to v

(25. 03. 2015 16:31)

petrmetr: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(25. 03. 2015 06:57)

tgbb.:Smrt za smrt.

(25. 03. 2015 06:46)

petrmetr: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(25. 03. 2015 06:56)

Dnešní horoskopy