6. červenec 2020
DISKUSE K ČLÁNKU

jack08:nevím co si od toho někdo slibuje

(27. 09. 2009 14:38)

simeon:tak to je jí podobné...

(22. 09. 2009 07:47)

regina:Karel Svoboda nesnesl, že dítě je dr. Bočka z nadační kapky naděje, proto se zasebevraždil /pokud ho nedala zabít novomanželka/.

(21. 09. 2009 23:04)

repro:Tak dítě je Bočka? Pak je to hříčka přírody, že je jakoby z oka vypadlo Svobodovi

(22. 09. 2009 09:49)

regina:měla pravdu Marcela Mikesková z Šípu, když napsala, že vynakládání s prostředky Kapky naděje není vždy úplně transparentní. Z čeho bude "chudá novomanželka" platit Botel Albatros? Možná z kapkových peněz

Kapku divné je, že je tak dlouho těhotná a nikdo zatím na nic nepřišel. Snad malá
Vendulka Patricie nebude podobná Patrikovi, to by byl konec!

(21. 09. 2009 23:02)

kalichmann:ať se vdává nebo rozvádí co půl rok. Tím si stejně pohodu nevykouzlí a svědomí už vůbec ne.

(21. 09. 2009 22:59)

drobek:AUŠus,chlap vypadá divně,ale asi má chechtáky

(21. 09. 2009 20:39)

1946:vždyť je to zřícenina.

(21. 09. 2009 19:16)

honzina:je ženská jako každá jiná a říkejte si co chcete, mám pocit, že vy kdo jí pomlouváte tak z vás mluví jen závist a zloba, Vendule přeju hodně štěstí a Kubíkovi hodného tátu, když ten první nevěděl roupama co dělat a takhle se na ně vykašlal, já ho vůbec nelituju, je to nezodpovědné co udělal a Vendula si konečně zaslouží trochu klidu a normální život , určitě si po boku K.Svobody prožila svoje.Nechte ji konečně na pokoji a starejte se každý o sebe, myslím, že má každý svých starostí dost, ale vlastně ono cizí neštěstí potěší co? A to je dost ubohý.

(21. 09. 2009 18:46)

mandat:Vzdyt ona nechce mit klid.Dela vse,aby byla v novinach!!! A ta mrcha si nezaslouzi nic dobreho !!!!!! Doufam,ze na ni brzy taky dojde !!!!!! Kdyby to bylo vcera,tak je uz pozde !!!!!!

(21. 09. 2009 22:30)

kalichmann:honzino, je vidět že víš houby s octem.

(21. 09. 2009 22:45)

solochov:Nemyslím si, že z lidí mluví závist...Vendule opravdu není co závidět. Šťastná není, zdravá také ne a peníze, které získala Karlovou smrtí jí taky ve všem nepomůžou. Spíš si myslím, že lidem vadí její chování, její záliba být neustále v bulváru a hlavně to, kam dohnala Karla.
A co je to za charakter, když vlastní mámu /již podlruhé/ nepozve na svatbu, ale zástupce tisku sebou vleče. Proč???? No přece aby se o ní psala a pak aby mohla říkat, jaký je mediální štvanec.

(21. 09. 2009 23:32)

loulou:i kdyby se vdávala v teplákách etk je to snad její věc , nééé????? Je vidět , že práce ubývá a rádoby redaktoři nemají o čem psát a vlastně polovina lidí v téhle zemi soudě podle diskuse

(21. 09. 2009 18:01)

kalichmann:Jo, i kdyby se vdávala v teplákách tak je to její věc. Její věc taky byla oblíknout se do záclony a holinek a vzít si sebou bulvár. A pak že tajná svatba.

(21. 09. 2009 22:48)

katka93:Tak dáte sem už ty fotky který ste museli tak moc komentovat nebo ne? A jako proč mažete moje komentáře?!

(21. 09. 2009 17:58)

katsaridoula:tak se divam, ze mi Bleskovaci umazali kus slova... druhy pokus: u p.r.d.e.l.e

(21. 09. 2009 17:44)

katsaridoula:at uz si vzala, koho chtela, je to jeji zivot. Souhlasim tady s vajickovou, VS se zda, ze ma srdce na pravym miste a ze takovi ubozaci, co ji tu jen spini (a vubec ji osobne neznaji) jsou ji u ***e. Vsak jen at puknou vzteky!!! Mam nejradsi ty zakomlexovane zavistive ceske ubozaky (NE vsichni Cesi jsou vsak takovi), co maji sami posrany zivot a sve komplexy si leci napadanim jinych! Nastesti jsem jedna z tech, co preji a je ji prano )))

(21. 09. 2009 17:42)

solochov:Neberu ti tvůj názor. Ale myslím, že se řídíš heslem Podle sebe soudím tebe, co??? Řekneš nám jediný důvod, proč by měl někdo puknout vzteky???
Protože se vdala?
Naháněla samé milionáře a nakonec se musela smířit s průměrným podnikatelem, o lepšího nezavadila. To bylo řečí, jak se vdá do Řecka, všichni ji chtěli ! Já jí nic nezazlívám, to ona se neustále chlubila v tisku. A hlavně neříkejte, že ne...s bulvárem je srostlá jako s placentou.

(21. 09. 2009 23:37)

vyhul: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(21. 09. 2009 17:08)

vajickova:kdyz si vubec neuvedomujete,kolik penez pani Vendula sehnala pro nemocne deti a vy ji tady pomlouvate,ze se nestydite.. Ti,co to zazili,mit tezce nemocne dite a prave pristroj zakoupeny nadaci p.Ven­duly,­pomoh­l,ta­kovy lide jsou ji hrozne vdecni a vy tady jen komentujete,protoze jste ubozi.. asi tak

(21. 09. 2009 14:58)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy