15. listopad 2019
Svátek slaví Leopold, zítra Otmar
DISKUSE K ČLÁNKU

zaharvi: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(13. 03. 2015 18:57)

zdenios:Multikulturalismus prý považuje za "šílené zlo současného světa" a "fatální omyl". ..... jsem zklamaný tím, že Václav Klaus zmiňuje něco, co se tady na zemi vytvořilo přirozeně různorodě na mnoha místech životadárné koule. To, že se jakási demokracie snaží s tím vypořádat, není ZLO, ale pouze SNAHA žít, uživit se a mít radost ze života okolo sebe. Žít jen ve své ulitě nezávisle na nějaké společnosti může jen zaslepený jedinec, který má plnou pokladnu a tudíž žádné starosti !!!

(04. 02. 2015 01:23)

lyznik008:Je zajímavé,že zmanipulovaní antiklauzovci vůbec nereagují na věcné argumenty,které ZDE docela trefně vyjadřuje např.valenta008.Pro zamindrákované jedince bez vlastního názoru je jednoduché přebírat pomluvy médií,která Klause a teď i Zemana likvidují jak to jde.

(02. 02. 2015 15:56)

zdenios:Myslím, že Ukrajina byla jedna velká odsunutá berlínská zeď a barigáda problémů pod dozorem proruských usedlíků včetně exprezidenta nyní žijícího v Rusku.

(04. 02. 2015 01:42)

vladimir1950:Jak jsem už někde psal, Klaus - Kikina má v tomhle pravdu. Brusel je banda idiotů, kteří se jen bojí o své velmi dobře placené posty. Pokud s nimi někdo nezatočí, máme se na co těšit.. Z jedné strany islámský teror z druhé strany euroatlantická dohoda s USA. Kdo ví, o čem píšu, pochopí.. A Klaus má u mne stejně vroubek na který nezapomenu nikdy, tu jeho amnestii pro darebáky a lumpy, namířenou proti lidem, kterým tihle darebáci ublížili.. 3x Hanba!

(02. 02. 2015 12:22)

zdenios:jen tak ty peníze všichni politici nemohou mít, když by byli jen oni bez lidí, kteří politiku sledují a díky politice žijí jinak než kdejaká zvěř

(04. 02. 2015 02:05)

1917:Hoďte už na toho blázna síť a odvezte do Bohnic a zavřít do té zakázané klece!!!!!!

(01. 02. 2015 19:53)

datelobecny:Já s Klausem a s jeho názory ohledně multikultury, EU a Eura naprosto souhlasím - je to šílené zlo, pro nás evropské evropany!

(01. 02. 2015 19:45)

paulawilde:Tuto obecnou pravdu pouze pan "profesor" opakuje po jiných, což je ostatně charakteristické pro jeho moudra. Pokud tento mor Evropa razantně neodrazí, pak zde bílá rasa přestane existovat (možná až na nějaké rezervace).

(01. 02. 2015 20:32)

4rek:Taky tu nebudu, ale to co dělá EU v současnosti je sebezničující a nikomu to nepomůže. Je třeba to říkat stále a nahlas. Politikové myslí jen na sebe a na čtyři roky dopředu, statečnost se nenosí, hudáci naše děti..

(01. 02. 2015 18:27)

zdenios:Jen brzdící skeptici ničí něco, co by mělo vzniknout celoplošně. Nejde jen o EU - je to jen naše společná domovina a brána ke skutečnému míru. Přestaňte už něco či někoho kritizovat a zahoďtě svoje zbraně vydokonalé suverenity.

(04. 02. 2015 01:47)

1912:ty židovský kok..ote ty jsi s tou židovskou zlodějskou bandou co se pohybovali zpočátku 90let v politice at ti bankéřikamarádi - tuneláři či zkorumpovaní a zlodějští politici vytvořil jaký stát?????

(01. 02. 2015 15:17)

santixkauz: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(01. 02. 2015 01:05)

ivoadler:Já s Klausem souhlasím. Už 7. 11. 2010 jsem na svém blogu adler.blog.cz v článku Multi kulti napsal, že multikulturalismus je blbost. Nepřišel jsem na to dřív než Klaus? Ale šel bych ještě více do minulosti. Nejen agrese vůči Iráku byla blbost. Blbostí bylo i vytvoření umělého státu Izrael. Ale to je na delší článek.

(31. 01. 2015 21:44)

drakulina: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(31. 01. 2015 18:06)

valenta008:Normálně se s různými debily v podobných diskuzích nedohaduji,ale tvoje některé NÁZORY jsou rozumné a vyjadřování na úrovni.Jsem pamětník a svádět všechno zlé co se nepovedlo v devadesátých letech na jednoho člověka je nesmysl.Rozpomeň si na další jména Havel­,Ježek­,Kocáb­,Pit­hart atd.To by musel být Pinochet s neomezenou mocí aby to uhlídal.Tehdy to vypadalo jako když pustíš psa z řetězu.Také s tou amnestií nemáš zcela pravdu.Zatímco Havel pustil skutečné zločince a vrahy,zlodějny lumpů z Klauzovy amnestie byly promlčené a stejně by se jim při liknavosti soudů už nic nestalo.

(31. 01. 2015 18:31)

vladimir1950:V tomhle má Klaus pravdu.. Ale stejně na něj budu vzpomínat jen jako na Kikinu a lumpa, co amnestií zkazil ne darebákům, ale těm poctivým život..

(31. 01. 2015 18:05)

1912:

(01. 02. 2015 15:18)

valenta008:Galerko a kavárno,běžte už plácat své nesmysly někam jinam,nejlíp mezi sebou.Z Klauze udělala málem zločince média,zejména ČT za jeho postoje v době tzv.televizní stávky v r.2000.Jinak má většinou pravdu.Kdo je objektivní tak si vzpomene na jeho postoje k sudeťákům a snaze prolomit Benešovy dekrety,jeho nedůvěru k EU,postoje k restitucím a to zejména církevním,k bombardování Bělehradu atd.Chyby jako každý člověk jistě udělal,ale ve většině věcí PRAVDU MÁ a historie to jednou zhodnotí.

(31. 01. 2015 18:03)

nosradamus:Jeden z mála,ktorý má svoj názor, väčšina v ČR mi pripomína RUDE PRAVO za totáča.

(31. 01. 2015 17:39)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy