Pondělí 21. září 2020
Svátek slaví Matouš, zítra Darina
Jasno 23°C
DISKUSE K ČLÁNKU

vyhul: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(03. 09. 2009 18:34)

mujboze: ....vidím tam jen dvě odhalené kozy nebo by se jic našlo i více, i neodhalených...?

Křest mimča, tak jak a s kým se koná, je naprosto výstižný k nastřeleným chlupům v lebce rokera.

Člověk až jihne, co je dneska vše možné - ale otevřely se brány železné opony po 50 letech a zbujaření lidi, utrhlí z opratí mají konečně svobodu a také ji náležitě "vyyžívají", i v kostele, Aichmajerka, Pomyje, Jandová....po svém, po našem, po buranovsky.

Blahoslavení, bohatí - chudí....Hrdá to ukázka kulturních celebritních "š***k" národa....

(03. 09. 2009 17:25)

mujboze:PS. ÚVAHA

Co vlastně nutí ty lidi křtít v kostele? Ctí si tradice, křesťanství? Asi ano, jinak by se tam nervali...
Na druhé straně - není to vlastně tragikomická fraška, když tu tradici okamžitě popřou, zneuctí, zlehčí....místo aby ji s úctou a svým prominentním příkladem střežili a předávali dále na lidi?

Ví vůbec, jak hloupá aichmajerka nebo tak stejně nadaná jandová s rokerem, jak negativně mění podpráhově vědomí lidí, kteří je, prominenty sledují?

Nemají oni sami velkou vinu na tom, jahak se dnes rychle vše stává povrchním, bezvýznamným, plytkým...???

Jasně že mají - ale jim to absolutně nedojde - jinak by totiž nemohli být českou celebritou

PPS. Sám jsem vystoupil z toho spolku církve - ale vážím si těch, kteří si z přesvědčení (ne jen kvůli křtu a vánocim) víru opravu cení.

(03. 09. 2009 17:38)

panikekulova:stará vyžírka tam chce?myslím bohdalku ta se vecpe všude ať už zvaná nebo nezvaná prostě se vetře

(03. 09. 2009 13:17)

mysulinda: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(03. 09. 2009 12:59)

najka:ať hledím, jak hledím, ale Jiřinu Jiráskovou ne, a ne najít!!! A skutečně, ten výstřih do kostela je nepatřičný!!!!

(03. 09. 2009 08:30)

1912:ani neví jak se má obléci do kostela!!!Ty vemena si měla schovat a né je vystavovat !!!

(03. 09. 2009 08:06)

jity:Ve Vatikánu nesmíte mít ani odhalená ramena a šortky. Divím se,že to panu farářovi nevadilo tak hluboký výstřih. Možná se také rád podíval. Jinak té maličké i rodičům hodně zdraví a štěstí.

(03. 09. 2009 09:39)

y1xcvbnm:Moje řeč !!! To je hnus, kdyby je měla alespoň pěkné ale tohle, fuj.

(03. 09. 2009 13:00)

bobina:A rodičům přeji ať jim to štěstí vydrží co nedéle.Ovšem maminka v květova ných šatech mě nenadchla!

(03. 09. 2009 07:38)

kattynka:mě taky ne, jde o to, že si asi myslela, že bude vypadat sexy, ale spíš to vypadá divně, spadlá prsa bez podprdy a na kostel teda dost husně odhalená.

(03. 09. 2009 09:53)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy