Středa 23. září 2020
Svátek slaví Berta, zítra Jaromír
Polojasno 25°C
DISKUSE K ČLÁNKU

hermanka:Obě chlastají jak za nároďák a pak píšou blbosti. O jíiných taky píšou nejen o Preissových. On sdi to asi nepřeje nikdo ,aby ho pronásledovali

(28. 08. 2009 21:20)

bugy:a tak přeju Janičce a Viktorvi Preissovým, aby i tuhle bublinu překonali.

(27. 08. 2009 13:42)

sally56:No konečně je na světě taky jeden slušný pár o kterém se píše. Vždycky jsem je měla ráda, nikdy se na veřejnosti nechovali jako *** a jsou to herci, na které můžeme být pyšní!!!

(27. 08. 2009 12:57)

pendolina:

(27. 08. 2009 15:38)

matyldamatylda:Manželé Jana a Viktor Preissovi pro mne vždy byli krásní,milí,skromní a slušní lidé a tak to stále trvá

(27. 08. 2009 11:09)

mejsehezky:Naprosto souhlasím

(27. 08. 2009 11:20)

bohulinka:proč špiníte slučné lidi. Vždyť Jana a Viktor jsou bezvdaní lidé a prožívají jenom to co skoro každý. Tak už je konečně nechte napokoji. Autor nebo autorka článku při pohledu na sebe do zrcadla musí hrůzou omdlévat a doma prožívají úplné horory, že se neustále vysmívá tak slušným a bezvadným lidem. Jak se říká, podle sebe soudím tebe.

(27. 08. 2009 08:19)

agneskax:Bohulinko, oni to v redakci stejně nepochopí. Někdy mám dojem, že Blesk zaměstnává lidi, kteří v žádné jiné slušné firmě neuspěli a tak je zaměstnali a jejich náplní práce je, se hrabat ve špíně a ještě ji na někoho vymýšlet a psát. Ale přesně jak tady skoro všichni zmiňujete, ať nám nám taky ti svatí napíšou něco o sobě- kolik jich je rozvedených,jaké maj rodinné poměry atd. Do svého soukromí si zasahovat určitě nenechají, ale do jiných (co něčeho na rozdíl od nich dosáhli)se plést budou. Jsou to špína.

(27. 08. 2009 08:46)

121212:Já si velice vážím paní Jany Preissové, ale nechápu, jak lidé ze sousedství mohou
říct, že se stará o svou vnučku Viktorku.Viktorka bydlí se svou maminkou v paneláku
na sídlišti v Krči, ale pani Preissovou tu v životě nikdo neviděl.Tatínka Viktorky ano.

(27. 08. 2009 08:06)

ouha:Bulvár zkrátka potřebuje vzruch, aby zaujal. Jeho tématem je především nahota, sex, násilí, choroby, tragédie, krev a sperma. Když nějaká známá osobnost žije příliš pokojně a normálně jako třeba Jana Preissová, tak o ní bulvár buď nepíše vůbec, nebo jí něco přidá a neúměrně to zveličí - a tak se lze dočíst třeba o "alkoholičce Šafránkové" nebo o "psychicky nemocné Preissové", jejím "smutném osudu", o tom, jak jí "muži zničili život" apod., třebaže jde o docela normální paní, která prožívá docela běžné starosti a radosti. Ale co s normálností v bulváru, že?

(27. 08. 2009 07:44)

gogo:Dnes být slušný, rozumný či dokonce moudrý, jest něco, za co je třeba se již stydět ....

(27. 08. 2009 08:07)

kov3:bohuzial mas pravdu

(27. 08. 2009 09:05)

vechtrvesluzbe: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(29. 08. 2009 16:59)

kov3:takto to treba, ked ma niekto nestastie, tak treba donho udierat, treba to tomu cloveku este viac zneprijemnit, treba nicit, robit mu este viac neprijemnosti a este mu zhorsovat situaciu....Je to pre Vas cesta do pekiel a ja vam ju zo srdca prajem, vy ludske zrudy....

(27. 08. 2009 06:56)

missangelika:rádoby novináři, co kdyby jste nám třeba taky někdy napsali něco o svém soukromí??????????? to by jsme se divili. raději se budete srát do soukromí jiných!!! proč třeba nenapíšete o vaší kolegyni, která byla loni na svatbě na Hluboké ožralá jako prase a sotva chodila a pak píše o někom,že je alkoholik a životní ztrozkotanec? je mi z ní na blití. udělejte si pořádek ve vlastních řadách a pak se hrabejte v soukromí druhých!!!!!!!!!

(27. 08. 2009 07:22)

pendolina:Taky mě to napadlo,proč nenapíší o sobě a že je tam tech redakroru asi dost. Hrabou se v soukromí druhých a ten Autor: höh ren by mě zajímal co musel udělat než to vyštoural a napsal. Co on nám napíše o hezkého o soběsobě.Možná by to bylo mnohem zajímavější...tak co pochlubíš se štourale

(27. 08. 2009 07:34)

kov3:teba by zaujimalo, keby pisali o sebe? mna spodina a fekal nezaujima, urcite ani teba.....

(27. 08. 2009 09:06)

anonymka:piš česky čobole,at je ti rozumět

(27. 08. 2009 09:52)

cheeroke:Nic.neudelali nic.Bulvarni pisatele sem tam neco uslysi a ostatni si proste vymysleji od stolu, pri cigarku a mozna i sklenicce vinka.Oni nemaji potreby zas az tolik nekde stourat.Vetsinu blabolu si cucaj z prstu a i tak jim to vetsina naroda veri

(28. 08. 2009 00:11)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy