14. srpen 2020
Svátek slaví Alan, zítra Hana
DISKUSE K ČLÁNKU


provokaterka:Nevěřím amikům,v případě sestřelení malajského ledadla tvrdili,že mají důkazy,že to byli separatisti,ale ani jeden neukázali,údajně kvůli prozrazení zdroje ,hlavně,že ukázali ruské vojáky,jak jsou u hranic s Ukrajinou.

(26. 09. 2014 12:49)

alex0800:FBI dohledala identitu herce z filmu o "řezání hlav" bez kapky krve i po několika přejetích nožem po tepnách.. Stačí porovnat se skutečnými popravami a pochopíte, že při prvním tahu nožem po krčních tepnách z obětí tryská krev, ale na nahraných filmových záběrech pro západní země se neobjevuje ani kapička. Navíc jde o studiové záběry před promítaným pozadím, což je velmi dobře vidět..

Stačí se jen koukat pořádně a brát placenou propagandu s velkou rezervou, neboť většina jejich "zpráv" je otočená o 180 stupňů..

Ale je vtipné, že by FBI hledala špatné herce z propagandistických videí. Ti mají na práci likvidaci vlastních občanů, kteří prohlédli systém otroctví a totalitní diktatury USA, kterou infikuje celý svět skrze lži o šíření "demokracie" a "boji s terorismem" a mohli by ohrozit vznik Nového Světového Řádu za kterým se skrývá čisté luciferiánství, kterému se elita věnuje již stovky let s vírou, že jim Zlý za nevinné lidské oběti a duše přinese něco více než jen lži.. Jde o omyl elity, která naivně věří, že ten nejslabší jim dá nejvíce a úplně při tom plivou do tváře skutečnému všemocnému stvořiteli, který nám dává jasně najevo svou přítomnost, pokud ho o to požádáme při modlitbě, která je nejsilnější zbraní proti temnotě současnosti a jejím vlivům. Lidské tělo je smrtelné, leč duše nikoliv, byť se Vás snaží systém přesvědčit o opaku již několik set let. A elita této lži věří a proto se snaží oddálit smrt co nejvíce to jde.. Nebo znáte případ okultní loutky současnosti, která by dobrovolně spáchala sebevraždu?

(26. 09. 2014 09:45)

marie60:Nechápu jak může člověk podříznout krk druhému člověku.I kdybych byla na někoho hodně naštvaná, tak bych nemohla tuhle hrůzu udělat. Několikrát jsem viděla i foto, že se u řezání hlav ještě tyhle zrůdy s hadrou na hlavě smějí.Jsou to bezcitní tvorové.

(26. 09. 2014 08:04)

listure: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(26. 09. 2014 08:38)

nbcz: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(26. 09. 2014 09:06)

santixkauz: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(26. 09. 2014 07:30)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy