11. červenec 2020
Svátek slaví Olga, zítra Bořek
DISKUSE K ČLÁNKU

silen:...dle seriózních podkladů je drtivá většina dětí (asi 94 procent)na této planetě tzv. "nechtěných". V ženě není zakódován "mateřský pud"..., to je jen prastarý výmysl intrikánské církve, potažmo posílený sociálními tématy ("matka-dítě"), vlivem různých babiček, tetiček..., kýčovými literárními paskvily, filmy a televizí s touto náplní... a vnějšími vlivy: "...kamarádky, kolegyně, bývalé spolužačky..., všechny mají děti, tak já chci taky!" A že pak, až se to narodí, si ho žena oblíbí, "miluje ho", mazlí se, hraje si s ním... Ano, je to pro ni tzv. "živá hračka". Totéž by činila, kdyby si pořídila místo mimina štěně..., akorát, že by si později s tím psem moc nepokecala. Ale, na druhou stranu - ten pes by nezačal být na ni sprostý, nezačal by chlastat, krást doma peníze, aby měl na drogy a nemohl by s partou gaunerů ze sídliště přepadávat důchodce... a končit v kriminále..., v tom je výhoda psa! Ale, to si ta žena nikdy nepřizná a bude doživotně blábolit o "lásce k dětem"..., protože žena neumí uvažovat logicky a vnímat racionálno dnešního světa... Je politováníhodná!

(05. 03. 2020 11:13)

soorry:Děti a kariéra, co si vybrat?? Lucka Vondráčková stihne vše, má 2 kluky, na léto přiletí z Kanady, natočí film, cd a klipy a má. A že by se neuměly starat o dítě?? hormony vše nakopnou, má partnera, babičky, dnes chůvy. a dát si pauzu od všeho taky neuškodí. Viz Monika Absolonová.

(17. 02. 2016 10:34)

tipr:Mně to vůbec nepříjde že nemají děti. Nedovedu si je ani představit jako rodinu , nemají na to. Jsou muzy které tu byly a nic..Jedině Zagorku a Vondráčkovou Helenu si dovedu představit jako skvělou mámu .

(19. 01. 2015 16:55)

rasspo: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(31. 08. 2014 10:58)

berlin71:groch:

(29. 08. 2014 18:14)

povl-z-bulvaru: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(29. 08. 2014 17:11)

elektroluc:Děti, to jsou především starosti. A kvůli nim si komplikovat kariéru ??

(29. 08. 2014 14:55)

soorry:jsou starosti i radosti, ale na stará kolena domov důchodců nebo přebývat u rodiny a ta a´t se stará. my nic a oni ano. vypočítavost?? ubohost.

(17. 02. 2016 10:37)

kartona:Kdo nemá děti, ten jakoby nežil. Myslím samozřejmě řádně vychované a pracující děti. My jsme měli tři syny a ti pltí peníze na náš důchod. Odkud budou mít důchod ti zpěváci a herci bezdětní? Jestli budoumít u nás děti jenom ti co berou od státu podporu, tak ti pracovití vymřou a bude tu stále více vyžírků.

(29. 08. 2014 14:51)

anna1234:.. důchod budou mít podle toho kolik si na něj platí a ne kolik mají dětí.

(29. 08. 2014 15:24)

mopsamanda:A to je chyba, protože pokud by nebylo dětí těch ostatních, neměli by ti, co si celý život užívaj a hrabou pod sebe co žrát. Protože těch svých peněz a zlata a krámů se nenají, někdo musí to jídlo vyrobit, a to je právě generace těch dětí rodičů, kteří ty děti živí, protože stát jim často nedá ani korunu!!!

(29. 08. 2014 15:38)

anna1234:..ano, stát na děti nedá ani korunu, nech tedy rozhodnutí jestli někdo děti má nebo nemá na každém z nich. Není POVINNOST mít dítě. Jestli se pár hérečkám nebo zpěvandulím nenarodí dítě, to hospodářství nepoloží. Ale že c.iánky rodí jak na běžícím pásu, tady už problém, vzhledem k jejich nastavené ruce směrem ke státu, nastat může. Takže lidé vydělávají nejenom na své děti, ale živí svými daněmi i nepřizpůsobivé. To ti nevadí? Asi ne .... tobě vadí, že se OBČAS nějaká žena rozhodně dítě nemít. Hezká logika

(30. 08. 2014 06:37)

jana999:no nevím dokud je nezaměstnanost, tak asi tolik dětí potřeba není, myslím, že by se měl někdo zabývat také tím, ty ptákoviny, které kritizují čínany za politiku jednoho dítěte, že bude muset pracující čínan živit dva důchodce, kdyby s tím ale nic nedělali tak by živil dva důchodce a čtyři nezaměstnaný, práce bude pořád méně a tak nebude potřeba ani tolik lidí, takže budte rádi, že jsou i rozumní lidé

(30. 08. 2014 20:58)

beladona:tohle tady snad už jednou bylo, nebo ne?Nebo je to převzaté z AHA.
Maciuchová žila na hromádce s Adamírou., ten byl ženatý, jestli dítě chtěl, nechtěl, kdoví, ale jí nevěřím ani slovo.Co se týče Vondráčkové, tak vím, že chodila s tím východním Němcem a láska to byla opravdu veliká.Když otěhotněla, vykládala, že on si to nepřál.Což je taky blbost, protože ona měla nastartovanou kariéru a tak asi těžko mphla povít dítko.Nakonec jí Helmut zdrhnul ( z Česka se utíkalo líp, východní Německo bylo neprodyšné)A ten hajzlík jí to ani neřekl a opna se dozvěděla až z tisku, že emigroval.Myslím, že se bála přiznat, že na dítě prostě neměla čas,, jakoby na tom bylo něco špatného.Pak už prý - údajně - děti mít nemohla.
Podle toho, co tady čtu, tak každá po umělém přerušení už děti mít nemohla,což považuju taky za blábol, to by to naši doktoři mohly rovnou zabalit.Po umělém přerušení, jen mizivé procento nemůže otěhotnět, fakt minimum.

(29. 08. 2014 13:20)

ejvm1712:Nastartovanou kariéru? Helmuta Sieckla si brala až někdy v 80.letech a blížil ase jí čtyřicítka. Před ním měla už kupa známostí-pianista Rudolf Rokl,bývalý spolužák z gymnásia Tomáš,hudebník Luděk Švábenský. Chtěla nějaké dítě s Helmutem adoptovat,ale jejich známí to učinili a neměli dobré zkušenosti. Má Martina Michala a nic jí nechybí.

(29. 08. 2014 16:14)

evita5555:A čo je na tom, že niekto nechce deti? V dnešnej dobe, keď je na ženy vyvíjaný extrémny tlak, sa ani nečudujem. Všetci od nej chcú, aby vyzerala ako modelka, aby bola supervýkonná v práci, hoci má o skoro tretinu nižší plat ako muži, doma sa muži tvária, že chcú milučkú žienku domácu, ale rodinu bez jej príjmu nedokážu zabezpečiť. Žena dieťa vychová a aj napriek tomu sa môže stať, že je z neho feťák a nemakačenko, lebo to, čím ho kŕmia televízie a média, žena nedokáže ovplyvniť. A možno sa staroba tých s deťmi a tých bez detí ani nebude veľmi líšiť.

(29. 08. 2014 12:55)

mopsamanda:Ještě zapomněli na Vondráčkovou, možná se báli toho jejího, aby je nežaloval a nechtěl z toho vytřískat prachy.

(29. 08. 2014 12:28)

groch:Pokud nemají děti, je to jejich věc. Zrovna Janů při každé příležitosti pindá o tom, jak trpěla, když musela hlídat své mladší sourozence. Kdo z nás je nehlídal,že ? Já jsem je měla za zadkem pořád,protože jsem nejstarší,ale přežila jsem to. Mám svoje 3 už dospělé a před 3 lety jsem si osvojila dívenku, kterou chtěla matka dát do domova,protože si našla chlapa. Mám tu nejlepší a nejvděčnější dceru pod sluncem !

(29. 08. 2014 12:14)

ganzanie: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(29. 08. 2014 12:18)

ejvm1712:Možná lepší,že děti neměli. Kolik slavných héééééreček strčili potomky bábě,po příbuzných či k chůvě? Viz. Brej­chová,­Dvor­ská,Veš­krno­vá. Prominentní frackové pak nevědí co roupama a berou drogy,kradou a mr*aj!

(29. 08. 2014 11:51)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy