Pondělí 28. září 2020
Zataženo, déšť 11°C
DISKUSE K ČLÁNKU

franckajagrova:Ženská má mít tuk místo silikonů chlap svaly a jen Františka Čížková ať si vystavuje svoje sexy kosti !

(26. 07. 2014 02:46)

franckajagrova:Ženská má mít tuk,ne extrémně,ale žebra by jí neměla být takhle viditelná..

(26. 07. 2014 02:43)

topyr:Já teda nevím, ale mě to už občas připadá jako hon na čarodějnice. Mě osobně se třeba líbí hubený ženský, a to jsem už starý kořen, není mi dvacet ani třicet. Nemám tím na mysli muzulmany jako z vyhlazovacího tábora, ale opravdu hodně štíhlý ženy, žádná "krev a mlíko", to mě nikdy moc neoslovovalo. Mý holce jsou taky vidět žebra, když se vypne. Člověu, který nemá na sobě ani gram zbytečnýho tuku, je přece vždycky vidět žebra i klíční kosti. A co teď jako? Je to snad něco perverzního? Všichni přece máme žebra, je to standardní součást naší anatomie.

(26. 07. 2014 01:43)

franckajagrova:ale tam kde má žena obvykle prsa by neměla mít místo toho viditelný hrudní koš..pro tebe je to možná zbytečný tuk,ale je normální že jsou ženská prsa převážně tvořena tukem..co je to zbytečný tuk ? Možná tuk na břiše,ale jinak je normální mít tuk..zvlášť u žen..u nich je to přirozenost,u chlapů přejídání !

(26. 07. 2014 02:40)

iraem:Primark je super i tak Jen je blbý to, že takovou figurínu vidělo hodně holek, protože je Primark hodně navštěvovanej, protože má hezký a levný hadry

(25. 07. 2014 22:06)

petrmetr: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(26. 07. 2014 12:18)

libren:Surfer,teď jsi na to kápnul. Četl jsi to vůbec? Píšou tam, že to byla cvičitelka aerobiku, nebo čeho. Takže bude těžko bachratá. Co tady je bachratýho, je tvůj vylízanej mozek. Hoď se do klidu a nejdřív pořádně čti!!!!!!! Zoufalče.

(25. 07. 2014 21:58)

surfer: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(25. 07. 2014 21:15)

petrmetr: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(26. 07. 2014 12:19)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy