19. červenec 2019
Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja
DISKUSE K ČLÁNKU

mrdounberlusconi: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(29. 05. 2014 14:01)

marlen52:ona nebrečí kvůli tomu že někoho přejela to ji je jedno ale řve proto že ji berou majetek.no jsem zvědavá jestli to dotáhnou do konce.

(29. 05. 2014 09:07)

mandat:Ja to vidim cerne. Repka je vygumovany magor, ktery si neuvedomuje svou kritickou situaci.

(29. 05. 2014 10:39)

(29. 05. 2014 14:02)

cococo:Když to auto vyjíždělo od domu, bylo v pořádku. Když ho nakládali na odtahovku, mělo promáčknuté dveře kufru, vedle světel. Takže to je malinké šťouchnutí asi nebylo.

(29. 05. 2014 06:54)

(29. 05. 2014 14:01)

lidusa123:Videl snad uz nekdy nekdo okradenou Romku?Tady se ta MRCHA ukazala v pravem svetle.Pro prachy udela cokoli!Patri za katr !!Bylo ti to Tome treba?Ted uz vidis,za koho jsi vymenil sve deti a zenu???Za OHAVNOU,NENAZRANOU cigosku!!

(29. 05. 2014 04:47)

(29. 05. 2014 13:59)

tomik007:Ta je tak hloupa, ze s k ty repce presne hodi

(29. 05. 2014 04:00)

pgga:Nejlepsi ale je..kdyz Erbova rekla.." Chci od Veroniky (dcera Repky) uctu A priste zavolam policii znovu...

(29. 05. 2014 02:53)

rockyshowman:Je to prasárna, ale jak je v této zemi zvykem, nic se celebritám a podobným jako obvykle nestane !!! Exekutorů mi podlepověsti jak se tito živočichové chovají mi není líto ! Co k tomu dodat ! Do Evropy a demokracie máme hodně daleko !!!

(29. 05. 2014 02:23)

mandat:Kdyby Repka dodrzoval zakony a respektoval oznameni o dluhu, tak by se to nemuselo stat. Stacilo by,aby angazoval advokata a byl v suchu.

(29. 05. 2014 10:42)

(29. 05. 2014 14:00)

ab.ab:Uz jsem to tu psal po zverejneni clanku..ovsem nekdo komentar smazl...Mercedes GL ma od zakladu ve vybave couvaci kameru a zvukove signaly...a dle videa je jednoznacne videt promackly levy zadek..v tomto pripade je naprosto nerealne , aby pani Erbova ( Repkova) osobu za vozem nezaz­name­nala­..Akus­ticke i svetelne signaly by maldou pani vcas informovali...Pani Erbova dela z lidi naproste hlupaky. Zrcatka u tohoto auta jsou na paradu..a dle promacknute diry v aute..by bez zrcatek stacilo,kdyby dotycna otocila hlavu .Skrze zadni sklo by osobu dle mista narazu videla...Takze umyslne bud lze..nebo mi mela vratit ridicak, ze dusledne nekouka kolem sebe. Je k breku,jak nekdo dokaze lhat..

(29. 05. 2014 02:07)

rentierskej:je k breku, že řepa neplatí alíky.
možná, (ale nevím to), s tím medvědem jezdil jen řepa (a ona to prostě neumí). a pak ych věřil, že asi byla vynervovaná, protože exekutor za zadkem, nikomu nepřidá na náladě.
ale je to jedno. zraněný exekutor, po ošetření odešel domů, takže mu NIC zásadního není.

(29. 05. 2014 02:10)

ab.ab:S GL by zvladl jezdit i ridic zacatecnik...to auto samo o sobe upozornuje dost vyrazne na vsechny pekazky..samo parkuje...udrzuje rozestup..atd..o takove vybave se muze spouste lidem jen zdat...prumerne inteligentni clovek pri zvukovem upozorneni a oznaceni v kamerovem systemu zastavi a znova zkontroluje drahu...ale tady ne..jedno je jiste ..lze...At plati , neplati..je to jejich vec..ale lhani o mrtvych uhlech v zrcatkach, je naprosto smecna vymluva....vsem, co nemaji zkusenost s Gl..doporucuji navstivit nejblizssi prodejnu a udelat jizdu. Malda pani nejela s Felicii...kde by tomu mozna nekdo uveril...

(29. 05. 2014 02:18)

ab.ab:A jeste sproste lze,ze si formo CD vbypnula kamerovy system...zajimalo by me jak se ji to podarilo..p.Erbova je mi ukradena...jako spoust amodelek v teto zemi, co nec nedokazaly..ale neni mi ukradene , ze dela z lidi hlupaky.

(29. 05. 2014 02:25)

popocatepetl:Přehlušila si to pípání, protože ten protivný signál přece nebude poslouchat!

(29. 05. 2014 07:13)

rentierskej:asi tomu rozumíš.
ale jinak "lidsky" chápu, že se prostě holka brání, jak umí. asi je trubka, ale věřím, že CÍLENĚ nechtěla nikoho přejet. jak jsem psal: exekutor po ošetření odešel domů, takže "úraz," jako hrom!"

(29. 05. 2014 10:19)

popocatepetl:Nemohla ho přece vidět, vždyť přepínala ten CD přehrávač! Přece nepojede bez řvoucí hudby, ještě by slyšela to protivné pískání couvacího signálu a měla by z toho tik!

(29. 05. 2014 07:12)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy