12. červenec 2020
Svátek slaví Bořek, zítra Markéta
DISKUSE K ČLÁNKU

aronak:Tak to vypadá, že se asi jedná o nějakého spratka, za kterého rodiče všechno a všude vyřídili. Vždyť on ani není schopen se sám omluvit. I když za omluvu si vdovec nic nekoupí a manželku a mámu jejich dětem to nevrátí.. Je to smutné, že přišla o život policistka, ale na druhou stranu to možná donutí zákonodárce, aby zpřísnili zákony. Pokud totiž se nic nezpřísní, tak takovýchto šílenců na silnicích bude přibývat. Pokud někdo usedne za volant pod vlivem alkoholu nebo drog, měl by být tvrdě potrestán (třeba i vězením), protože pak zapřičiní nehodu, při které přijdou o život nevinní.

(22. 05. 2014 22:51)

morrisejko:A on to ten debilko tu omluvu neprijal,pánko velkomožný a ešte povie,že rodičia teho chalana patria do vazenia,no že sa nanho nevyjebali.Kolko policajtov zapričinilo usmrcenie nevinných ludí a oni sa dakomu ospravedlnili??? V čom bola tá policajtka lepšia ako tí nevinní zabitý policajtami?Lebo život policajta má vatšiu cenu ako urad­níka,­stavá­ra,čaš­níka,­leká­ra?Ro­dičia chalana sa zachovali velmi pekne,no debilko sa zachoval ako debilko..Vrána k vráne sa hovorí..právda??

(22. 05. 2014 22:04)

jentakjen:chanel5: A máme to tady, kdo nemá argumenty ten začne být vulgární. Nevycházej podle své výchovy. Tuhle nechali rodiče dítě přes noc ve křoví a šli chlastat. To je realita. Alkohol, drogy a nezodpovědnost vládne mnohým rodinám v Čechách. Pletou si demokracii se vším možným. A prosím klidně si ulev a zase začni sprostě nadávat. Nevidíš co se kolem tebe děje.
(22. 05. 2014 19:51)

To ty vole, tak nevím, kdo má dost. Feťák srazí policistku a ty do toho zapleteš mimino ochlastů ve křoví. A nemáš ještě něco? Třeba něco z politiky...

(22. 05. 2014 20:58)

chanel5:Proč děláš ze sebe takového blbce, moc dobře víš, že se mluví o rodičích, výchově a nezodpovědnosti. Povídej si tady sama se sebou, nemám náladu na diskutující, kteří se chodí hádat.

(22. 05. 2014 21:03)

jentakjen:Já tě zdržuju? To snad ne... On kdo nejvíc o té výchově pindá, tak ten to má doma nalevačku a nahání děcka po nocích, tak raději na ně mrkni, jestli je máš doma

(22. 05. 2014 21:11)

romulka:Musím reagovat,jelikož jsem matkou vyléčeného feťáka tak vím co všechno jsme pro jeho výchovu udělali(máme ještě staršího syna bezproblémového) a bohužel nedalo se výchovou ovlivnit to,co po 2 roky sužovalo celou naši rodi­nu,ško­lu,ka­mará­dy. Bohužel parta byla pro syna víc a samozřejmě droga. Vím,že manžel zesnulé policistky i jeho děti prožívají strašně těžké chvíle ,ale věřte tomu,že rodiče toho kluka také. Výkon povolání policisty je těžký a samozřejmě při něm může dojít i k tak strašné události,v tomto případě měla již dávno reagovat justice a klua zavřít a LÉČIT!!! jde to! můj syn je příkladem. Naštěstí nikomu nezpůsobil žádnou újmu(jen sobě samému)a více se snažit honit hlavně dealery a ,,vařiče" toho hnusu zvaného droga!Rodiče se snažili asi v dobré víře se omluvit,ale jejich syn je plnoletý a plně odpovědný za své činy! Nepranýřujte je!Samozdřejmě vdovce a dětí je mi strašně líto a přeji jim hodně sil se se vším vyrovnat a žít.

(22. 05. 2014 19:25)

xxxx678:romulka-

(22. 05. 2014 19:29)

jentakjen: každá závislost je svinstvo, drogy největší a pokud se z toho dostane, tak je to velká výhra.

(22. 05. 2014 19:38)

batman89:www.sportbets.cz skvělý výdělek pro všechny s odborníky!

(22. 05. 2014 18:45)

dattatutaskin: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(22. 05. 2014 18:37)

magorwilly:A nejlepší je že média stále neví , že tatíneček tohohle ***a je sám trestanej dýler ve velkým....seděl x let takže synáček se potatil. Nebyl to malý případ kdysi to bylo ve všech médiích. Blesk by mi za tuto informaci měl poslat náký chechtáky

(22. 05. 2014 18:15)

nbcz: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(22. 05. 2014 17:47)

jentakjen:Já musím jen souhlasit. Jen tu omluvu chápu, je to to jediné, co můžou udělat.

(22. 05. 2014 17:51)

nbcz: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(22. 05. 2014 17:58)

pavel219-evo32: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(22. 05. 2014 17:35)

jentakjen:Pochopitelně a jak dědek něco provede, tak šup s jeho stařičkou matkou k výslechu, cože za hajzla to vychovala. Ňouma má dneska zase volno?

(22. 05. 2014 17:45)

pavel219-evo32: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(22. 05. 2014 17:50)

jentakjen:No jistě, dementní dobytek, zdravím, "hasiči", já zapomněla, že co se týká etiky, tak to máš v malíčku o morálce nemluvě Neznám ty lidi, ale psát o dementním dobytku, to je hodno jen tebe.

(22. 05. 2014 17:54)

xxxx678:Tohle není velitel

(22. 05. 2014 18:00)

jentakjen:Tak to jsem ráda, že se všeobecně ví, že ňouma "hasič" je velitel V každém případě je jako by mu z oka vypadl...

(22. 05. 2014 19:00)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy