13. listopad 2019
Svátek slaví Tibor, zítra Sáva
DISKUSE K ČLÁNKU

e.44:Bleskáči, chtělo by to trochu snahy a né stejný článek se stejnejma obrázkama jako loni

(19. 04. 2014 12:02)

naidka:Prý přibití na kříž dělají "odborníci", kteří se hřebem umí trefit mezi záprstní kůstky na ruce tak, aby ruku nepoškodili a zůstala jí hybnost. To dokazuje i to, že se na kříž nechávají přibít jedni a ti samí dobrovolníci, kteří s tím už mají zkušenosti. Je to hnusné a krvavé divadélko pro lidi, o sebemrskačství ani nemluvě.

(19. 04. 2014 11:12)

sores:Lidská hloupost která má potřebu se na něco upnout nezná mezí. Jakékoliv náboženství je hodně těžký fanatizmus z kterého těží kněží,faráři atd.Nejhorší jsou muslimové, ti i zabíjí.

(19. 04. 2014 08:58)

marie60:Jehovistky mi tenkrát řekly, že Ježiš nebyl ukřižovaný ale byl prý připoután ke kůlu. Ještě, že mě nepřemluvily abych k nim vlezla.Maminku tak oblbly, že k nim vlezla, ani nepomohlo bráchovo a moje přemlouvání aby od nich odešla. V tu chvíli mi připomněla vzpurné dítě, prý si bude dělat co chce. Naštěstí pak po nějaké době sama prozřela a odešla od nich. Pak brečela, že se vzdala křížku, který dostala od své babičky.Museli jsme jí koupit jiný křížek ale ten už nebyl tak hezký.

(19. 04. 2014 08:46)

jana999:pro mě jsou sekty všichni jedno jestli jehovisti nebo katolíci, všichni jen oblbují lidi a jediný o com jim jde je mamon. Dokonce i ty velikonoce jsou toho důkazem, prostě jen církev chtěla smáznout pohanské svátky vítání jara, nebo snad nevědí kdy toho krista ukřižovali? Že jednou to je v dubnu jindy v březnu,

(19. 04. 2014 09:15)

e.44:K žádný církvi jsem v životě nepatřila ale napsat takovou blbost nevzdělanýho blbce jako ty by mě vážně nenapadlo
...nevědí kdy toho krista ukřižovali? = největší a zároveň nejstupidnější fór
Velikonoce jsou oslavou vzkříšení Ježíše Krista, ne jeho ukřižování. (Ti co se nechávají symbolicky ukřižovat by těžko přežili na kříži od data skutečného ukřižování do dne vzkříšení )
Boží hod velikonoční (den vzkříšení)se slaví první neděli po prvním jarním úplňku.
Proto se datum může v jednotlivých letech lišit víc než o měsíc, tedy od 22.3. do 25.4..

(19. 04. 2014 12:18)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy