27. leden 2020
Svátek slaví Ingrid, zítra Otýlie
DISKUSE K ČLÁNKU


vendulka1234:no tak to si ta barbara taky pěkně vymnoukla, najít si takového grázla a ještě sním mít rodinu to je taky slušnej výkon.

(19. 02. 2014 14:00)

sores:Všichni zloději zdrhají z Česka, krást to jo, ale odpykat si trest ani náhodou.Je to vina i českého systému že jim umožní zdrhnout.Mužský si udělají děcko ale postarat se o něj už se jim nechce.N)

(19. 02. 2014 09:48)

20122013: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(19. 02. 2014 09:39)

franckajagrova:http­://stl­aska­ny.bl­og.cz­/0709/­vem-si-me

(18. 02. 2014 22:59)

franckajagrova:http­://i­.idnes­.cz/08­/092/m­axi/­VED25c­f29_mi­mi_dru­he.jpg Barbara z Vem si mě! porodila dceru Rozárku, otec byl u porodu
Barbara z Vem si mě! porodila dceru Rozárku, otec byl u porodu
16.9.2008 16:36:17
Barbara Kautmanová a Michal Červín se stali v pondělí odpoledne rodiči. Partnerům, kteří se seznámili díky reality show Vem si mě!, se narodila dcera. "Včerejší den považuju za ten nejkrásnější ve svém životě a jsem šťastná, že Michal byl jeho součástí," říká Kautmanová v rozhovoru pro iDNES.cz.
Říkáte, že jste rodila císařským řezem. Objevily se snad nějaké komplikace?

Ano, byly tam nějaké problémy, ale mně to víc vyhovovalo, než abych se musela dvacet hodin trápit, tak to byla otázka půlhodinky.

Michal byl u toho?
Michal byl se mnou od začátku porodu. Když se otevřely dveře od sálu a sestřička ji přinesla, tak stál venku a vlastně byl první, kdo Rozárku uviděl. Včerejšek považuju za nejkrásnější den ve svém životě a jsem šťastná, že Michal byl jeho součástí. Jak jste těhotenství celkově zvládala?

Cítila jsem se dobře, až na poslední dva týdny, protože jsem začala hodně otékat, měla jsem problémy se zády, špatné nálady - ty jsem přeci jen chtěla mít za sebou. Navíc přestavujeme přístavbu pokoje v Průhonicích a byly tam trochu nervy, ale zvládli jsme to... Musím poděkovat pánu Bohu. Na to, že mi říkali, že nikdy děti mít nebudu a že mám rizikové těhotenství a že kvůli své trombóze z devadesáti procent potratím, tak to šlo všechno hladce. A to jsem ještě v osmém měsíci zvládla výstup na Sněžku.

A už vás byly navštívit kamarádky z Vem si mě?

Libušku tady mám za hodinu a další, kdo se ozval, byla Markétka. Ta mě mile překvapila. Moc jsme se nebavily, ale vím, že je to klidná holka.

Děkuji za rozhovor a hodně zdraví.

Díky, a vyřiďte ode mě velké poděkování celé nemocnici v Podolí za diskrétnost a profesionalitu.

(18. 02. 2014 22:54)

franckajagrova:#
#

(Elen IP:[89.31.42.*], 24.09.2007 9:43) | nahlásit příspěvek

Tento pořad přesně ukazuje,jak jsou chlapy naprosto slepí,vždy si vyberou mezi ženskými tu nejhorší.Kamarád si pro život vybral ženu typu Barbary, výsledek?Vyluxované konto, zničené nervy,obličej poopraven.Tak super žena života. Marcela byla fajn, neměla šanci?

(18. 02. 2014 22:42)

franckajagrova:(kritik IP:[212.67.81.*], 24.09.2007 91) | nahlásit příspěvek

je to vůbec milionář? jestli je proč si vybírá ženkosu takhle idiotsky? za dva litry má takovou bez problémů na hodinu a nemusí se s ní pak otravovat doma

(18. 02. 2014 22:42)

franckajagrova:(andi IP:[62.129.55.*], 24.09.2007 91) | nahlásit příspěvek

Milionář MICHAL - krásný chlap , ale děvčata nic moc. Jsem ráda, že se můžu v neděli večer zasmát nad blbostí dívek, které se strapnují před národem...
Vždyt jim to zůstane nafurt!!! Posměšky od kamarádů, ve škole, sousedi...Jsem ráda, že jsem stastně vdaná i bez pomoci TV NOVA a ke štěstí milion nemám a klape to i bez milionu...
Chudácčky holky, je mi jich fakt líto...

(18. 02. 2014 22:40)

franckajagrova:(Yavanna IP:[89.103.135.*], 24.09.2007 10:13) | nahlásit příspěvek
Včera jsem na to koukla se svými syny. Nemám ve zvyku hodnotit lidi podle toho, jak vypadají. Vtom starší (12 let) říká na Barbaru něco v tom smyslu, že je hnusná. A mladší (6) chvíli kouká a praví: "No ale vždyť ony jsou tam hnusné všechny." Sranda, že když to poznají ještě relativně malé děti, náš světem otřelý milionář tápe))) strašně se mi líbí ta přehlídka lidské tuposti a ubohosti - jsem vděčný škodolibý divák těchto šou. Vždycky si spravím náladu tím pocitem, že na tom ještě nejsem tak špatně.

(18. 02. 2014 22:38)

franckajagrova:Květa totiž zalezla s Michalem do vířivky a za nedlouho oba odložili plavky. Květa se pak po Michalovi válela a plazila a také prozkoumala jeho... no prý zadek, ale kdo ví... Později se podřekla a přiznala se ostatním dívkám, co se ve vířivce stalo. Trio Martina, Jitka a Marcela se do ní obulo takovým způsobem, že Květu dohnaly k pláči. Ta utekla a zavřela se v koupelně. To, že na ni ostatní dívky pokřikovaly "děvko, ku*vo a ku*do" ji dostalo. A Květina ochota k mazlení nedošla ocenění ani u Michala - ten ji totiž do dalších kol nepozval a v tomto dílu pro ni hra skončila.

(18. 02. 2014 22:35)

franckajagrova:Co nás čeká za týden?

Další spory mezi dívkami, které už vědí, že jde opravdu do tuhého, jejich seznámení s Michalovým synem a naopak seznámení Michala s rodinami jeho lovkyň.

(18. 02. 2014 22:31)

franckajagrova:Michal poslal do vily první zvací dopis – jeho adresátkou byla ambiciózní Barbara. Romantický výlet na jachtě – den a noc jen spolu. Příležitost, o kterou stála všechna děvčata. Letadlem do Splitu a tam se hrdličky nalodily na jachtu. Odpoledne si užívaly objetí, polibků a doteků, večer pak poslal Michal Báru nakoupit, aby si mohli užít romantickou večeři na palubě.
Zatímco Bára připravovala menu, Michal se na chvíli natáhnul v kajutě,aby si odpočinul.
Problém!
Michal si dovolil usnout. Kdyby spal dvacet minut, ale on spal celou hodinu a půl! To Bára nemohla strávit. Seděla u prostřeného stolu, lakovala si nehty a jedním dechem tvrdila, že se nic neděje a zároveň, že se cítí dotčená a uražená. Napřed to řešila na kameru, později i s probuzeným Michalem. Vřelé odpolední souznění tak kleslo pod bod mrazu.
Michal se sice omluvil, ale po celý zbytek večera se k tomu vraceli.
No, mezi námi, já bych asi Báře navlíkla záchranou vestu a nechala proud, ať ji donese zpět k pobřeží. Představa, že bych podobné scény měla na talíři i v manželství, by mě asi nelákala.

(18. 02. 2014 22:29)

franckajagrova:Pravda (anonym)

3 se líbí, 0 se nelíbí
Ohledně Červína pro všechny jeho příznivce i nepřátele je chudý jak kostelní myš, má jen velké dluhy okradl majitele Mako car ,okrádal stát o dph a daně ,když měl firmu A & V. CONSULTING, spol. s r.o na sebe napsanou byl to bílí kůń Romana Antona a dalších podvodníků , okradl mnoho holek od kterých si vypůjčoval miliony,naštěstí se dočká brzo pár let za mřížema bude to jako medajle pro něj za všechny ty podvody co nadělal...
23.11.2011

(18. 02. 2014 22:19)

franckajagrova:Nova dlouho nemohla vhodného kandidáta na milionáře najít. Oslovila hokejistu Jaromíra Jágra (tehdy 35) i současného přítele Zuzany Belohorcové (31) Vlastu Hájka (32). Ti však zájem neměli, a tak nakonec nabídku přijal až Michal Červín (37). „Michal má sice červené ferrari, ale jde o poněkud starší model a ještě k tomu ho má na leasing,“ prozradil jeden ze členů štábu. Michal je otcem sedmiletého syna a tvrdí, že do soutěže se přihlásil, protože je prý zklamaný z předchozího vztahu. „Jsem nenapravitelný romantik a o romantice tento pořad přece je,“ říká.
Vzájemné zklamání
Nova dívky pečlivě vybírala, ale do vkusu boháče se zřejmě příliš netrefila. Není totiž žádným tajemstvím, že Michalovi se vybrané dívky příliš nezamlouvaly. Představoval si údajně, že dívky bojující o jeho srdce, a hlavně miliony, budou půvabnější. Vizážistky pak měly plné ruce práce a snažily se seč mohly, aby z dívek udělaly nádherná sexy stvoření. Zděšení však panovalo i na straně dívek. Ty zase prý čekaly daleko většího fešáka, než je pomenší a obtloustlý Michal.
Bydlení v por.n klubu
Ani romantika není zase až takovou romantikou. Velkým škraloupem je totiž místo, kde se celá reality show natáčí. Všech dvacet dívek bude bydlet v luxusní vile Sclub v Řitce. Sclub je ovšem místo, kde se natáčejí porn. filmy, což s romantikou rozhodně nemá nic společného! Zvláštní také je, že celá reality show může být vlastně už rozhodnutá dříve, než dnes večer odstartuje. Michal byl totiž už s pěti posledními finalistkami na Sardinii, takže má už dost možná vybráno.Šance na úspěch ve sledovanosti: 50 %
Aha!: Zlí jazykové tvrdí, že Nova prostě neumí reality show dělat, důkazem má být propadák v podobě show Big Brother. Vem si mě je ale novinkou, která by mohla diváky alespoň chvilku zajímat. Otázkou je, kolik lidí nakonec vydrží sledovat zápolení skupiny dívek o jednoho, prozatím nepříliš zajímavého muže.

(18. 02. 2014 22:16)

bersimalinecka:taky si pamatuju - jednu po druhé vyhazoval až zůstala Katka a Barbara.Barbara šla tvrdě za svým od začátku...Studená jak psí čumák.Říkala jsem si no tak teda nevím.Už tenkrát se snad měla stýkat s Italem se kterým byla údajně rozejita.Takže šlo o prachy za každou cenu.A s výběrem milionáře to tv asi taky neměla jedno­duché­.Před­stav­te si třeba eventuelně v té pozici Rittiga.Ten by jim tam asi šou neudělal.Takže vlastně vyhrála Katka.Která doufám že žije spokojeně a veletočům Barbary se jen směje.

(18. 02. 2014 22:09)

tomik007:A ze mlady par romu zmlatil dva domorodce nikoho nezajima

(18. 02. 2014 21:42)

pgga:Musis jit "jinam"....This is not about "what you are trying so hard to talk abou­t"..­..any­way.­.what are you talking about....

(18. 02. 2014 22:05)

tomik007:Prisel o miliony - ale zachranil si holy zivot

(18. 02. 2014 21:41)

pgga:On ty "miliony" nikdy nemel.....ale ma dite..( na to vzdy jsou dva.­.ne?)­....ST­FU..­..

(18. 02. 2014 22:03)

franckajagrova:dítě měl už dřív..a taky se o něj nestaral..

(18. 02. 2014 22:12)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy