10. srpen 2020
Svátek slaví Vavřinec, zítra Zuzana
DISKUSE K ČLÁNKU

jeromeklapka:Buď Martin nevedel,že je vojakom brigády rýchleho nasa­deni­a,res­p.de­lostre­lecké­ho útvaru alebo prieskumnej roty (to tam mali Češi) alebo ujo redaktor je mimo mísu Chodili sme na hliadky miesto elitných amerických jednotiek ,plížili sa mestami a hledali Boh vie koho ,veliteľ si ma presadil -asi kvôli mojim schopnostiam Hlavným úkolem českých vojakov v Kosove bolo stráženie a monitorovanie kosovsko-srbskej hranice a zaistenie bezpečnosti srbskej menšiny a ich kult.pamiatok proti hrozbe útoku radikálnych extre. skupín...no toto!a že mierová misia!čuduje sa redaktor

(12. 01. 2014 01:07)

barik36:Mimochodem v Kosovu žádný Český voják nikoho nezastřelil.Buď si to redaktor pěkně přibarvil a nebo dělal rozhovor s nějakým Andersenem,ale debilnější pohádku si opravdu nemohl vymyslet.

(11. 01. 2014 21:50)

orcaaa:Přečetl jsem si místní komentáře a jsem překvapen mnohou naivitou některých a laické odsouzení dotyčného.
Mohu pouze říci že nikdo opakuji NIKDO netuší co je válka v realitě dokud se uprostřed bojů neocitne. Navíc v ČR nastup do armády znamená ve své podstatě práci jako každou jinou s takřka nulovou pravděpodobností na úmrtí natož na reálné nasazení do bojů. A navíc celkem slušné peníze - což je mnohdy velká motivace. Navíc naše země nemá opravdu reálné zkušenosti s válkou jako takovou, přes ČR přešla opravdová válka před staletími (druhá válka se nás týkala okrajově - (spíše na konci malé bojůvku) Takže není ani kde čerpat zkušenosti.
Nechci se zastávat dotyčného ale jak píše realita je vždy jiná byť je na to člověk školen sebelépe. Možná si to představoval jinak než je realita. Jak už někdo řekl vše se zlomí s prvním zabitým. A nikdo nedokáže odhadnout co to s každým udělá. Možná to některým nedochází ale svědomí má každej byť se ho snaží všemožně potlačovat.
A k tomu frantíkovi se hodí u nás známá hláška "rozkaz zněl jasně dvě dávky a konec". Málo kdo si uvědomí jak hořce pravdivá slova to byla a stále ve válce jsou.
V neposlední řadě je opravdu velký rozdíl v poválečné adaptaci jedince v zemi kde se válčilo a všichni sousedi okolo s válkou více či méně přišli do kontaktu a ovlivnila je a jinak se s tím vyrovnává když tady, kde jsme všichni vysmátí a VŮBEC netušíme co se tam děje a takovej člověk se vrátí a prakticky si o tom nemá s kým popovídat - nikdo mu nerozumí.

(11. 01. 2014 20:50)

dobrotka:Dik za tenhle prispevek. Ujistil me, ze existuji lide s mozkem v hlave a ne s pilinami.

(11. 01. 2014 21:44)

abzk:Co čekal? Výlet jako s mateřskou školkou?

(11. 01. 2014 16:53)

vilda696:do misí lezou pro peníze jen zamindrákovaní tupouni neschopni se uživit jakoukoli prací v civilu,něco podobného jako městští strážníci..velký ramena a když je problém zeserou se a rozbrečí,toho blba co tady brečí zavřete nebo zabte než tady postřílí půl města

(11. 01. 2014 16:21)

barik36:Zamindrákovanej a závistivej tupoun budeš zřejmě ty.To co je v článku napsaný je samozřejmě nesmysl nějakého pohád­káře­.Mimoc­hodem já si na misích vydělal přes milión a teď mi napiš kdo je zamindrákovanej a blbej?
Já myslím,že Ty,když makáš za pár kaček a závidíš.

(11. 01. 2014 18:18)

wimr:s e r na toho debila, je to blb

(11. 01. 2014 19:27)

vilda696:melounem se tady chlubíš tupoune? to vydělám doma víc a nemusím si každou hodku měnit zesranou plínu na misi, bulet do Plesku a neumět už do konce života žít mimo blázinec blbe,ted si s tím melounem můžeš víš co

(11. 01. 2014 20:40)

barik36:Chudáček který dřepí doma na ***i a hraje si na frajera,samozřejmě jenom po netu.Mimochodem do konce života v blázinci nebudu,naopak si budu užívat výsluhu na kterou mi ty tupče budeš přispívat z daní.

(11. 01. 2014 21:55)

vilda696:vidím ty tupoune že máš místo mozku zelený *** na nikoho si nehraju a nebliju do Plesku blbiny (jen reaguji na blba) ale to ty asi nejsi schopen pochopit a s těmi daněmi ,nevím nevím žádný totiž neplatím blbe

(11. 01. 2014 22:10)

vilda696:ale na nesvéprávného blba rád přispěju

(11. 01. 2014 22:13)

barik36:Hlavně že vyděláváš ty dutá hlavo miliony,jen by mě zajímalo kde,asi na pracáku viď?

(11. 01. 2014 23:05)

vilda696:to bys nepochopil zelenej tupane

(11. 01. 2014 23:17)

vilda696:na pracáku skončíš ty tupane,protože v hlavě máš nasráno a rukama nic vyrobit neumíš,možná střílet za prachy po dětech na misi,na to jsi kádr magore,doufám že ti tam nějakej střelec urazí tu tvojí debilní makovici

(12. 01. 2014 11:01)

barik36:Tak tento článek psal naivní redaktor co věří všemu co kdo plácne,nebo zpovídal pohádkáře co si rád vymýšlí, a že jich v armádě je a kolik jsem jich potkal.
Hlavně tomuto článku nevěřte,protože pánáček je zralej spíš na psychiatra než na psychologa.

(11. 01. 2014 15:31)

zaharvi: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(11. 01. 2014 15:11)

dattatutaskin: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(11. 01. 2014 14:11)

annakarenina:Nikdo nikoho nenuti, aby do takoveho spolku vlezl. Skoro vsichni jsou potom vyrizeni pro zbytek sveho zivota. Snad by se meli radne informovat, nez se na neco takoveho daji.

(11. 01. 2014 14:00)

tomik007:Bud ma prebytek drog a nebo nedostatek sexu...

(11. 01. 2014 14:00)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy