4. duben 2020
Svátek slaví Ivana, zítra Miroslava
DISKUSE K ČLÁNKU


zabibol:Pan Lessy byl hlavně člověk pana Bárty. Proč asi? John byl a je jenom trapný žvanil.

(09. 01. 2014 14:33)

boudyyyy:Lessy byl odvolán hodně rychle a prapodivně,zrovna tak rychle a prapodivně,bez výběrového řízení,byl jmenován Červíček,který prohlásil,že se vzdá svého jmenování prokáže-li se Lessyho odvolání protiprávní.To se prokázalo ale nevzdám se teplého místečka ještě o mně uslyšíte!!!!
Politika je sviňa a sviňáci jsou v ní

(08. 01. 2014 23:28)

snezny.levhart:A vůbec, kam se z toho politikaření a ztráty krátké paměti o dlouhých zásadách, vytratil ohled na výsledky práce? - Kdyby se, jak je ve zdravé společnosti naprosto žádoucí, hledělo především na ně - pak by o jasném návratu Petra Lessyho do čela policie nikdo nepochyboval.

(08. 01. 2014 21:58)

boudyyyy:

(08. 01. 2014 23:29)

snezny.levhart:...mám neodbytný dojem, že spravedlnosti učinění zadost slibovali mnozí političtí harcovníci, nejen Radek John. Pan exministr Kubice se dušoval, že kdyby soudy Petra Lessyho očistili, nejen že jej vrátí zpět do funkce, ale taky sliboval odstoupení.
To již nestihne, přesto - stalo se, soud konstatoval nejen Lessyho nedůvodné, čili protiprávní odvolání, tak i neplatné jmenování Petra Červíčka.
Nechci být vulgární, ale mám dojem že došlo k taktické chybě, pakliže mu nebylo nabídnuto odpovídající místo, "nějakou tu trafiku", leč tady oprávněnou: kvůli procesním chybám nadřízených (popravdě - kvůli politické objednávce) smýkat z funkce s dalším schopným policistou obdobně východním "způsobem", kterým bezdůvodně vyběhli už s Lessym, přeci nebylo cílem tohoto návratu spravedlnosti. Nutno ale dodat, že k tomu ani zdálky nedošlo, pan Červíček ještě dopadl skvěle, a mohl by si to uvědomit. Pak by fakt, že post prezidenta PČR de juire ani neměl, logicky odůvodňoval jeho návrat do funkce náměstka. Možná ovšem má na lepší pozici, ale stále rachotit "zbraněmi" soudů, když zde už fakticky rozhodly, přetahovat se o funkci, když Lessy sám gentlemansky a dobrovolně (což je pro veřejnost špatná zpráva...) ze zasloužené funkce stejnak ustupuje, spolu s Rusnokovou vládou - to už začíná být trapné, a ukazuje spíš jistou nevyzrálost.
Zvlášť v neutěšené kriminální situaci čerstvé současnosti, je tak bezdůvodné "furiantství" kontraproduktivní a nešťastné, když horká situace vyžaduje spíš úzkou spolupráci a nutnost krýt si záda.
Tak chlapi, podejte si tlapy, podělte si území, a hledejte řešení - ne jeho maření.
A propos, co se jistých čerstvých případů týče, nějak z nich (informací "sdělovacích prostředků") ani v náznaku nečouhá jediný chlup atestovaného huňáče, čili tzv. faktor psí. Mám trošku dojem, že pokud tak ještě neučinila, mohla by se ks (ov) ppcr p-hy konečně poučit...

(08. 01. 2014 21:47)

tochadda:Kdyby nebyl Červík blb, musel by prostým rozumem pochopit,jak se na post dostal,a že pokud bude Lessy bez viny, nemá na postu dál co pohle­dávat­.Ovšem­,teplé místečko hřeje a blbě se z něj odchází.

(08. 01. 2014 21:32)

abzk:Lessy není bez viny, má toho na triku dost. Jenže nebylo v zájmu ho zavřít, moc by se to rozvířilo a vyšlo by najevo i co nemělo. Bylo potřeba ho jenom skřípnout aby nezlobil, tak když slíbil, že bude hodnej, někdo "splet" datum a šlo to do neutrálu.

(08. 01. 2014 22:05)

moiaza:Zdánlivě složitý případ je pro průměrného inteligenta naprosto srozumitelný.
Kubice /morá straka/ neměl zájem, aby Lessy rozkrýval zlodějny modrých strak.
Proto byla uměle vytvořená kausa, která sesadila Lessyho z ministerského křesla. Do něho byl pak posazen bez výběrového řízení Čer víček, příznivec modrých zlodějů. Dál už všichni vědí, co bylo dál. Jenoduché a prosté. Typické chování modrých stračen.

(08. 01. 2014 19:46)

sukin.se.vraci: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(08. 01. 2014 19:49)

abzk:Tuhle pohádku si vyprávěj oranžády na dobrou noc?

(08. 01. 2014 22:07)

sukin.se.vraci: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(08. 01. 2014 19:39)

andreslawicky:Červíček podá žalobu a bude vymalováno,Lessy byl odvolán MV tím pádem není co řešit a nový MV Chovanec snad bude konat jak řekl vyhodí tu vepřovou hlavu a bude výběrové řízení a může se Lessy přihlásit

(08. 01. 2014 19:32)

kukuku:Nějak Ti uniklo, že důvody pro odvolání Lessyho padly (obhájil se u soudu). V případě církevních restitucí se tvrdě prosazuje zásada "obnovit původní stav", v případě Lessyho se prosazuje pravidlo "soud jsi vyhrál, ale drž hubu a zmiz", protože prezidentem už je Červíček.

(08. 01. 2014 19:39)

japos22:Jaká je tvá prognóza - Červíček podá žalobu a bude vymalováno, nebo nový MV Chovanec bude konat a jak jsi řekl vyhodí tu vepřovou hlavu?
Abys potom neříkal, žes to říkal

(08. 01. 2014 19:40)

andreslawicky:Troubo tak znovu pro debi.l.a to myslím tebe.Červíček podá žalobu a bude rozhodovat správní soud ten rozhodně třeba za rok jelikož není stanovená lhůta pro rozhodnutí.To znamená že po sestavení vlády bude na 99% MV právě Chovanec který jasně řekl že bude výběrové řízení a že Lessy bude pravděpodobně odvolán a tím pádem je snad jasné že do výběrového řízení se může přihlásit vlastně kdokoli z řad policie s patřičným vzděláním a praxí.Když správní soud rozhodne že Červíček byl odvolán v rozporu s tím jak stanovuje zákon má nárok se vrátit na místo policejního presidenta ale s rozdílem že on povede žalobu u správního soudu a ne jako Lessy u soudu trstního to je pro ty co mají mozek místo v hlavě v p.r.de.li jako Ty

(08. 01. 2014 22:10)

japos22:Kromě nadávek ti není vůbec rozumět - děkuji ti za vysvětlení, že když právní soud rozhodne, tak rozhodne, a že když bude Chovanec, tak bude výběrové řízení - ty jsi vážně postiženej - řekni mi něco, co nevím a především se nech vyšetřit

(08. 01. 2014 22:33)

abzk:Vždyť ti to vysvětlil že by to pochopili absolvent pomocný školy, co na tom pořád nechápeš?

(08. 01. 2014 22:56)

abzk:

(08. 01. 2014 22:53)

moiaza:Hloupý názor zoufalé modré straky.

(08. 01. 2014 19:47)

komentator:Červíček byl jmenován prezidentem policie bez výběrového řízení.....
Lessy byl jmenován prezidentem policie na základě výsledků výběrového řízení!!!!
Po jmenování policejním prezidentem Červíček veřejně slíbil, že v případě návratu Lessyho k policii, tak se (tj.Řebíček) funkce prezidenta policie sám vzdá!!!!!
Zapoměl ten ŠMEJD Červíček na svůj slib, který pronesl v české televizi, že v případě návratu Lessyho k policii, tak (Řebíček) z funkce policej. prezidenta odejde?
Červíček nemá co pohledávat ve funkci prezidenta policie

(08. 01. 2014 19:22)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy