28. květen 2020
Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián
DISKUSE K ČLÁNKU

wmojko:Adéla by sa mala pozbierať a čím skor rázne vyriešiť situáciu.Takto sa dostáva každým dňom do ponižujúcejšieho postavenia.Manželík si nepotrebuje rozvod urýchliť, necháva si ju ako zálohu, aby sa prípadne mal kam vrátiť.
To nie je pre Adĺu dobré...

(29. 06. 2009 21:28)

zoadz:Tak já teda už to mám za sebou. Vše přebolelo, ale...děti taky zapomenou, ale ne úplně. Něco so zavrtá do dušičky. Děti chtějí svoji mámu a "SVÉHO" tátu . A ne, že Adéla se ještě "udá". Rodiče by to měli vždycky vyřešit ve prospěch dětí. Pokud důvodem není např,alkoholizmus, nebo fyzické či psychické týrání. Je třeba hledat řešení, ale zůstat spolu. Prostě já jsem tohodle názoru. A nikdo mito nevymluví.

(29. 06. 2009 20:30)

bara:my ženský bychom měly mít víc pro sebe pochopení, někdo to má za sebou, někoho to možná dokonce ještě i čeká. A věřte, bolí to celebritu jako obyčejného člověka stejně... Proto nechápu některé nicky tady, přejme Adéle radši nějakýho hodnýho mužskýho a odvahu nějak ten svůj život dát do normálních kolejí. Já tu holku mám ráda, je opravdu moc hodná - a budete se divit, i dost skromná. A přirozená, která se nepovyšuje!!!

(29. 06. 2009 17:18)

antees:Typicke jednani - nechce se mi rikat, ze to je typicky ceske - ale resit neco tak, ze s nekym prestanu mluvit je detinske. Samo se to nevyresi... Sorry Adelo ale i Brousku, jste dospeli....

(29. 06. 2009 14:24)

bara:a jak s ním má mluvit, když ho ani nikde nevidí? Je to neuvěřitelný, jak do toho každý vidí a přitom víte o nich kulový. A věříte Blesku, o kterém každou chvilku píšete, jak je prolhaný a jakej to je děsnej bulvár.... Tady je zapotřebí ukázat na ryze českou povahu. Vy Adélu ani nechcete pochopit, natož politovat ...

(29. 06. 2009 17:13)

ouha:Tož když se chce někdo rozvést, tak musí nejdřív podat žádost o rozvod k soudu, a né čekat a stěžovat si, že je rozvod v nedohlednu. Tak hloupá snad není, aby to nevěděla. Pokud pro to nic nepodnikne, může takhle žít třeba až do důchodu.

(29. 06. 2009 12:23)

qwerty:Podá-li sama žádost, bude se trápit výčitkami, protože podle mě se ona rozvádět nechce. Adéla je, myslím, v situaci, kdy ho má pořád ještě ráda a doufá v zázrak (Brousek se rozejde s milenkou, vrátí se, usmíření, odpuštění a budou žít šťastně až do smrti... blablabla). A proč by se měl chtít rozvádět Brousek? Jako manžel si může dělat co chce, za malou chodit kdy chce, Adéle (ne)dávat peníze podle svého uvážení. Rozvodem mu nastanou jen povinnosti (styk s dcerou podle "manuálu", soudem určené výživné...). Takhle to potrvá minimálně do doby, kdy Remková zatouží být vdaná paní.

(29. 06. 2009 14:54)

bara:tak, tak, Adélka ho má pořád ještě ráda. Těžko se píše žádost o rozvod...

(29. 06. 2009 17:13)

kajina:jsi krásná ženská, pálí ti to a neztratíš se. Znám z osobní zkušenosti jedinou volbu - žádné podmínky - lásku ani nevyhrozíš a ani nevyprosíš. Na nic nečekej a podej žádost o rozvod sama. On bude takový celý život, půjde od jedné k druhé a zbytečně se budeš trápit. Máš na víc...

(29. 06. 2009 11:08)

bara:hezká slova, Adélka si je zaslouží, je to moc hodná ženská...

(29. 06. 2009 17:14)

bobina:navíc i šikovné,takže žádný strach,že by se neudaly. Adéla má oporu v rodičích,kteří pohlídají když je potřeba,je zavalená prací,má bezva brášku který také vypomůže,takže akutní nouze zatím nehrozí.

(29. 06. 2009 11:02)

ouha:...aby sis z toho neucvrnkla!

(29. 06. 2009 12:25)

alfa05: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(29. 06. 2009 13:29)

anasyi:bobino:,,takze zadny strach,ze by se neudaly.,,Asi tomu nerozumim.

(29. 06. 2009 13:45)

bara:bobino, teď budeš mít za ta hezká slova spoustu nepřátel. těch závistivých, nepřejícných, pomlovuačných a netolerantních...)) A samozřejmě hloupých...viz další příspěvky k tobě ) - ukázka malosti českého človíčka.

(29. 06. 2009 17:15)

bomel:na co čekáš? I kdyby se ten rozmazlený fracek třeba vrátil, nedá se mu věřit. Podej žádost o rozvod, oškubej ho do niti a najdi si nového muže. Jste obě pěkné holky, jistě vás bude mít nový partner rád. Nertap se a JEDNEJ

(29. 06. 2009 10:36)

alfa05: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(29. 06. 2009 07:15)

zmije:Adélo, přestaň smutnit a začni jednat. Brousek se evidentně nevrátí, je to zatím nevybouřený, nezodpovědný floutek, nemáš čeho litovat. Podej žádost o rozvod, ať je vše rychle za Tebou a můžeš začít znovu. Fňukáním nic nevyřešíš!

(29. 06. 2009 07:03)

cheeroke:souhlas

(29. 06. 2009 09:41)

anasyi:treba Brousek chce taky vyletet na mesic?Od nekud zacit musel.Jinak,je i dobre,ze se ji ukazal ted a ne az za 10 let.

(29. 06. 2009 13:50)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy