6. duben 2020
Svátek slaví Vendula, zítra Heřman / Hermína
DISKUSE K ČLÁNKU

strnad86:Ahoj , už máte dárky na Vánoce? Portál www.AkceZ.cz Vám jako 1. v ČR vrátí peníze nejen za nákup v e-shopech, ale i za platbu pojištění či půjčku. Podívejte se!

(10. 12. 2013 10:24)

majkl:Je to opravdu národ *** měla to vyhrát ta holka s tím psem místo toho vyhrýl takovej šašek. Opět bude shitov (Česko) reprezentováno jako národ *** a taky že je.Češi jsou prostě podřadná rasa. Faleš­,snop­ství,l­haní ale jinak jsem optimisticky naladěný člověk pouze žiji v realitě.

(10. 12. 2013 06:45)

avena1:Aha, z jiného příspěvku vidím, že mzop je asi ženského rodu, no ale i tak má dost...asi si myslí, že má patent na rozum...ale ten jí bohužel pro ni chybí.

(09. 12. 2013 22:34)

maja19501211:Už dávnejšie sa vyjadrila logopedička, že v takomto dospelom veku sa už koktavosť vyliečiť nedá. Dá sa len zmierniť, ak bude hovoriť pomaly. Nech sa mu darí, ale veľmi tomu neverím, lebo týchto súťaží je ako maku a tých, ktorí sa udržali aj po súťaži je veľmi málo.

(09. 12. 2013 19:09)

zkratik:koukali sme jen na finále,no řeknu vám,nás o tak nas.ralo.Už v Talentmánii Alena "ustoupila parchantovi" Patricii,která jen stála a zpívala árie,který zpívalo už miliony lidí před ní a kde je jí dneska konec.S tím "koktavým Vaškem" je to stejný.Do finále Alena nastupovala z prvního místa a najednou takovej obrat.Že by byl na vině Slávik,kterej prohlásil,že i když Alena nevyhraje bude jí sponzorovat a zařídí jí vystoupení?

(09. 12. 2013 18:47)

sulka:Přijde mi divné, že je najednou v republice tolik milovníků operní hudby! A to už druhý rok po sobě. Zdá se mi, že tyto soutěže jsou jen jeden velký podvod, jak vytahat z lidí peníze.

(09. 12. 2013 17:02)

znalec:škoda, držela jsem palce té holčině, měla smůlu, že ten zpěvák koktal, taky si myslím, že by do této soutěže neměli lézt zpěváci, mají přece jinou soutěž...

(09. 12. 2013 15:55)

hasmen:No já bych po takové výhře asi koktat začal...

(09. 12. 2013 14:48)

naidka:Talent jsem nesledovala, ale z tohoto a minulého článku mám dojem, že vyhrál "dojemný lidský příběh jako z Hollywoodu " nad šikovností Aleny Smolíkové a jejích pejsků. Navíc se jí to stalo už podruhé, kdy skončila na druhém místě, měla prostě smolíka, moc bych jí výhru přála. Jestli byl vítěz operní zpěvák, pochybuji, že u nás tolik lidí holduje vážné hudbě, spíš mu posílali hlasy ze soucitu kvůli jeho handicapu.

(09. 12. 2013 13:41)

avena1:Přesně tak, přála jsem výhru oběma, ale trochu víc přece jen Aleně Smolíkové s jejími pejsky. Zasloužila by si ji za to, co s pejsky dokáže a ty peníze by určitě moc potřebovala. Určitě musela být moc zklamaná.

(09. 12. 2013 14:19)

mzop:Sykora byl fakt dobrej! Uprinmne jsem moc nevnimala, ze kokta, kazdej mame nejak dojemnej pribeh, ale jestli je nekdo operni pevec, pak Sykora. Minulej vitez ze Slovenska byl prumer, ale na Sykoru bych na operu klidne zasla. Malokdo me zpevem takhle nadchnul. A moc hezky zpiva i pop a poprock. A jestli usuzujes podle clanku v Plesku, tak se jdi vysetrit - nebo myslis ze je to seriozni medium?!!! Mela by sis na to prece utvorit nazor podle sebe, podle toho, co jsi videla ve vsech dilech a ne podle par clanku v bulva­ru!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!!

(09. 12. 2013 15:20)

naidka:klííídek, nějaký Sýkora mě až tak nebere. Stačí mi, že je to operní zpěvák, který koktá - to je fakt a ne výmysl Plesku, a podle toho jsem taky napsala příspěvek nahoře. A tak jak tobě se líbil Sýkora, mně se zase líbila Alena Smolíková, kterou znám z minulých ročníků soutěže, a to, že nevyhrála, mě upřímně zklamalo.

(09. 12. 2013 16:00)

13352:taky se mi to nelíbilo, držela jsem palce psíkovi a jeho paničce, jestli je někdo profesionální zpěvák, nebo soutěží v činnosti, kterou vykonává jako svoje zaměstnání, tak by neměl soutěžit v talentové soutěži..to se tam opravdu mohou přihlásit všichni umělci....a jak jsem si dnes přečetla, když prožije velikou, ale opravdu velikou radost, tak přestane koktat...no tak to abych si dala pozor, abych neprojevovala moc radost, to bych se z toho taky mohla časem pos.....t

(09. 12. 2013 13:37)

mirrbelka:Mně se taky nelíbí,když do téhle soutěže lezou zpěváci.Mají svůj program Superstar,proč se nepřihlásí tam.Navíc,když se ten člověk zpěvem živí,tak je to i nemorální.Když umím zpívat,tak do dalšího kola si nemusím nic moc připravovat,protože prostě budu zase jenom zpívat.V porovnání s výcvikem pejska vždycky do dalšího kola se to vůbec nedá srovnat,navíc vycvičit ty psy dva,moc jsem jí tu vyhru přála.Předvedla úžasný věci.

(09. 12. 2013 15:41)

avena1:

(10. 12. 2013 13:49)

-victor-:Jednoduchý recept. Přijít jako největší chudák, těžce zkoušený životem a pak vybalit pecku. Tohle v Talentu fungovalo už nesčetněkrát. Ale tak proč ne. Je to show.

(09. 12. 2013 13:00)

modern: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(09. 12. 2013 12:59)

janina7777:Vychcanej šmejd sejkora tam neměl vůbec co dělat, je to profesionální zpěvák co se tím živí roky, to se tam mohli rovnou nahlásit všichni profesionální zpěváci aby si přilepšili..měla to vyhrát ta šikulka s pejsky a ne tenhle vychcanec

(09. 12. 2013 12:09)

avena1:No jestli v tom divadle zpívá (neviděla jsem od začátku), tak tam neměl být, i kdyby zpíval nevím jak. Myslela jsem, že soutěž je pro amatéry!

(09. 12. 2013 14:21)

mzop:Myslela? Myslet znamena ho... vedet. Je to sborista a chtel bejt solovej pevec/zpevak. Tak proc ne?! Evidentne vis o soutezi hov... stejne jako vetsina prispevatelu tady. Jestli taky usuzujes jen podle clanku v Plesku a prispevatelu tady, tak se jdi lecit na psychiatrii - kdo veri bulvaru a virtualnim recenzentum, patri do blazince pro slabomyslnost (zcela vazne).

(09. 12. 2013 15:25)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy