26. květen 2019
Svátek slaví Filip, zítra Valdemar
DISKUSE K ČLÁNKU

pegasek:NO hele lepší od něj všechno než od tebe krajčo např. BŮHVÍKAM. kam se na řezníka hrabeš -prej smutný písničky s tim běž do arbajtu

(01. 12. 2013 14:49)

kubalex:presne tak pane krajco...co je horsiho nez poslouchat v pisnich nasili?mnohem lepsi prece je si pustit zilou nebo neco smrknout a pak to nazyvat "Depresemi" ve kterych pisete nejlepsi texty....zrovna ty chcipaku bys mel drzet hubu a ani jedinym slovem nenaznacovat neco ohledne mravnosti a etiky...

(01. 12. 2013 14:14)

baron1mack:no a co třeba takový zoufalý jedinec, který sedí někde na Nuseláku a říká si skočit nebo neskočit... a pak zdálky uslyší "srdce mé proletí střepem"

(01. 12. 2013 14:19)

kubalex:

(01. 12. 2013 14:30)

evita5555:Akí hrdinovia, "odhlasujú" sa zo Slavíka. Len zabúdajú, že poradie určujú ich poslucháči. Takže vlastne spochybňujú vkus aj svojich poslucháčov. Organizátor tejto ankety- áno, ankety!!!- stanovil isté pravidlá a ak si neželá, aby sa tam dostal psychopat, ktorý svojimi textami mieri skôr na psychiatriu ako na pódiá, tak tam nebude a komu sa to nepáči, nemusí tam tiež chodiť. Ani mne sa nepáči, že každého Slavíka vyhráva Gott, ale viacerým divákom ano a sú schopní a ochotní aj zahlasovať. Takže o čom točí Klus a iné "hviezdy"?

(01. 12. 2013 10:12)

baueek:Nemám v oblibě vyjadřovat své názory ve stupidních debatách. Navíc u takového de*e*tního média jako je Blesk. Ale Krajčovo pokrytectví je opravdu neuvěřitelné. "Ať si svou tvorbu dělá jak uzná za vhodné, ať burcuje fanoušky, aby mu posílali hlasy a on vytěžil peněžní odměnu...". Ríša se tváří, jako by on sám dělal "umění" pouze jen pro radost svojí, či potěchu posluchačstva. Každý racionálně uvažující člověk musí vědět (nebo alespoň tušit), že celá hudební produkce "Krajčo and other losers band" je zaměřená pouze na jednoduchou a primitivní líbivost. Hlavně oslovit nejširší spektrum posluchačů. Nic proti tomu, každý se živí jak dovede. Ale kecat slinty o tom, jak někdo, kdo se pohybuje v naprostém undergroundu, chce vyvařit na své hudbě prachy? Ne děkuji. Pokud se někdo rozhodne fušovat do horrorcoru, tak rozhodně ne kvůli penězům... Což se nedá říci o primitivní popině. A pokud jde o "Svoboda jeho slova končí tam, kde začíná svoboda toho druhého. A ta moje mi říká - sorry, ale tohle ne,", tak Ríša už přeťáp uplně vše co šlo. Kapela Kryštof mi vadí neskutečným způsobem, ať už jde o to, že instrumentální složka není téměř slyšitelná, či o pseudointelektuální texty, které nikomu nic, včetně Ríši, neříkají. Mám snad křičet do světa "Zakažte tu zk*r*enou kapelu, omezuje mou svobodu!"? Buď Ríša neví o čem mluví, nebo by opravdu rád zavedl do hudební branže cenzuru. Ríšo prestaň si hrát na humanistu a spasitele. Nejde ti to

P.S.: Pokud nedejbože někdo bude reagovat, tak zkuste alespoň před tím, než postnete ten svůj nesmysl, trochu zapřemýšlet.

(01. 12. 2013 09:26)

baron1mack:jo, takhle nějak to cítím i já.

(01. 12. 2013 14:17)

nofar:Souhlas.

(01. 12. 2013 08:47)

dannaa:Pane Kraj­čo,sou­hlasím­.Děku­ji za názor.

(01. 12. 2013 08:21)

mrdounberlusconi: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(01. 12. 2013 04:24)

rainman2008:baron1mack - není Krajčo ani můj oblíbenec ani neoblíbenec - ve Stavovském divadle jsem ho z 2. řady viděl v hlavní roli Richard III. a musím objektivně říct, že minimálně v této inscenaci je to herec skvělý

(30. 11. 2013 19:21)

kdoasi:

(30. 11. 2013 19:41)

baron1mack:Krajčo složil nejlepší hity podle svých slov v depresi... Nechci aby moje děti poslouchaly takovouto depresivní hudbu

(30. 11. 2013 18:01)

xxxx678:Krajčo je inteligentní chlap....super zpěvák a herec....jeho soukromí mě nezajímá...lidi se prostě seznamují a rozchází...to je život

(30. 11. 2013 17:42)

baron1mack:ehm, tak inteligenci nedokážu posoudit, zato zpěvák je to špatný a herec je pouze průměrný. Prostě jen dokáže tu svou hudbu dobře prodávat...

(30. 11. 2013 17:53)

janikbaco:tak sa nezdržuj a di, di, třeba si ťa vézme ty cenova skupino a hráb sa dál v sukromí

(30. 11. 2013 18:20)

janikbaco:Krajčo na děti si vzpomeň až polezeš do brlohu ke své režižérce. Řezník - oma s*** ,s***? Ni z kyty.

(30. 11. 2013 17:25)

sabina2006:..blahoslavení chudí duchem !!! Ty zřejmě nemáš lézt ke komu a máš z toho silný slovní průjem Blbe.
Richarde,máš právdu.

(30. 11. 2013 17:36)

baron1mack:a zaslepená fanynka promluvila

(30. 11. 2013 18:04)

rainman2008:trubko, tady dáváš dohromady jablka a hrušky...nikdo neřeší, s kým mistr Řezník souloží nebo ne...takže s kým žije a jak to dělá Krajčo, je mi zcela jedno...není mi jedno, když nějaký vypatlanec může ohrozit normální pohled na svět mladého človíčka...

(30. 11. 2013 19:24)
Zpět na Blesk.cz
1080p 720p 360p
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy