10. srpen 2020
Svátek slaví Vavřinec, zítra Zuzana
DISKUSE K ČLÁNKU

pipina1975:rodila cisařem v epidurální anestezii a můj manžel u mě byl na operačním sále. ale přede mnou byla plenta takže neviděl jak dělají řez a byl první kdo malého měl a říkal, že to byl pro něj zážitek a to si vybral sám , a císaře jsme planovaného neměli...

(25. 06. 2009 15:36)

bledulka:Já jsem teda taky rodila 1 dítě císařem, protože jsem byla v celkové narkoze, tak o tom nevím, ale co vím určitě, že bych (v té době stejně starou dceru) ani manžela k císaři netahala. Je to velká břišní operace se všemi riziky, které operace nesou a proč bych měla děti i manžela stresovat. Já sama bych operaci obhlížet nepotřebovala, byť jako dospělá. Ale je to každého jeho věc. Ať si dělá, jak chce, následky si ponese sám (nebo jeho děti...)

(25. 06. 2009 15:20)

mango:V nadpisu článku píšete: sedmiletou dceru, v článku už zas devítiletou, kontroluje vůbec někdo v Blesku, co píšete za bláboly? U císařského řezu většinou nemůže asistovat ani tatínek, až po narození miminka, takže tady se zas kvůli "séélebritě" dělalo něco extra a přítomnost dítěte?? "Senzace" za každou cenu. Magda Malá neměla zapotřebí se takhle "zviditelňovat".

(25. 06. 2009 11:57)

yvetta:Maminka v budoucnu ušetří za dceřinu antikoncepci.

(25. 06. 2009 11:22)

01380138:Teda řeknu že mě to zarazilo,že tam byl otec to chápu ale dcera to je hnus zachvilku budou děti tam když budou dělat sourozence i za naších babiček platilo když se rodilo doma tak děti ven před chlupu.

(25. 06. 2009 10:29)

luci86:Nevím, jestli jste někdo rodili císařem, ale já ano a je teď úplně normální, že partner u toho může být...před císařem se ptají, protože můžeme být při vědomí...Sedí Vám u hlavy, takže přes plentu nevidí a když miminko vyndají, tak běží za ním se sestrami...Takže je to normální, ale holčičku měli nechat u babičky

(25. 06. 2009 10:24)

nici3:nikoho nenechají při císaři u porodu natož malou holku,tak tady zase nevyšilujte

(25. 06. 2009 09:27)

akka:Taky si myslím, že je to nesmysl...aby mohl kdokoliv přihlížet u porodu císařským řezem, kromě lékařů a sester. A pokud tomu tak skutečně bylo, tak maminka bude trošku mimo a lékař, co to schválil, taky­....NE­UVĚŘI­TELNÉ !!!!!

(25. 06. 2009 09:57)

shafron:Ale jo, u porodu císařským řezem může být partner, ale dítě asi těžko. Partneři tedy nejsou přímo na operačním sále, na to nejsou ani převlečení, ale koukají na porod za sklem a když dítě vyjmou, tak se jdou s dětskými sestrami dívat na ošetření miminka. Je možné, že v jiných porodnicích je převlečou, a pak můžou být i u té ženy, za plentou stejně nic nevidí - ale to už tu psala paní Luci86.

(25. 06. 2009 12:08)

bobina:jak od matky,tak od porodníka!!! Když už neměla rozum máma,tak jí to měl rozmluvit porodník.Prostě senzace za každou cenu!

(25. 06. 2009 07:54)

pisatel:Souhlas, je to ujetý brát děcko k porodu!

(25. 06. 2009 08:10)

mejsehezky:Souhlas...

(25. 06. 2009 09:34)

bledulka:Blahopřeji Magdě k miminku, zároveň bych však tvrdě potrestala sestry nebo lékaře, kteří dopustili, že porod císařským řezem nechali sledovat 9-leté dítě!!! Ani se mi nechce věřit, že se to stalo u nás a ne někde v rozvojovém státě! Vždyť z toho ta holka bude mít doživotní trauma a divila bych se, kdyby neměla v dospělosti problémy s těhotenstvím. Je to od zdravotníků hrubá chyba!!!! Dítě vnímá operaci matky zcela odlišně než dospělý člověk (i ten má problém se s tím vyrovnat a omdlévá...)!!!

(25. 06. 2009 07:53)

agneskax:A co tak s tím trestem začít nejprve u matky!!! Ta jako první by měla brát ohled na svoji dceru. Mám dojem, že pochybení rodičů se v poslední době neustále hází na všechny kolem jen ne na ně. Dle mého názoru jde především o pochybení matky a až potom zdravotního personálu!!!!!!!!

(25. 06. 2009 09:30)

kathynka:Máte můj naprostý souhlas, bledulko, mně se tomu ani nechce věřit, že to dopustili, aby malá u porodu byla . I pro mnohé otce to je trauma. Co to může být za lékaře, když to dovolí? A matka, ta si asi teď s malou užije. Holčička musí být pěkně vyděšená a bude ji to provázet celý život. Ani bych se nedivila, až dospěje, že přivést na svět své vlastní dítě nebude chtít.

(25. 06. 2009 09:53)

anasyi:no a mame zase dalsiho nezodpovedneho rodice na diskusi,ktery svemu diteti zpusobuje trauma na celej zivot.A co potom delali porodnici,oni maminku a tatinka nepoucili o tom,ze je tohle nevhodne,pro jejich devitiletou dceru?Me jenom zarazi,jak presne vite,ze holcicka bude mit po cely zivot trauma,ze nebude chtit privest na svet sve deti.Vy jste Kathynko vedma?

(25. 06. 2009 13:57)

kathynka:anasyi, vědma nejsem, ale to děcko omdlelo, takže zážitek to byl pro ni otřesný a stopu to v jejím životě zanechá zcela určitě. A příště pořádně číst, a přemýšlet.Já nepíši, že to určitě zanechá následky, já píši v tom smyslu, že bych se ani nedivila kdyby to následky - trauma zanechalo. Což se stát může!

(25. 06. 2009 16:35)

anasyi:kathynko,nahodou jsem zabrousila na jine a tam pisou,ze magdalence je 7 let a nikde se nezminuji o tom,ze by byla pritomna u porodu.U porodu byl pouze pritel pani Maly.Tak si myslim,ze zase probiha diskuse na zaklade spatne podane zpravy.Jinak ctu poradne a urcite premyslim.Jinak nic ve zlem,je to pouze zalezitost pani Male,pokud to zanecha na jeji dceri nejake nasledky.Zmenime neco,i kdyby jsme se tady vsichni postavili na hlavu?

(25. 06. 2009 17:26)

zmije:To je jako vtip s tou holčičkou u porodu??! Pokud ne, je Magda Malá normální k...a!!!

(25. 06. 2009 07:38)

sissy:Gratuluji k miminku, ale nechat 9ti-lete dite u porodu povazuji za velmi nezodpovedne. Nedivim se, ze ta mala omdlela.

(25. 06. 2009 07:18)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy