22. listopad 2019
Svátek slaví Cecílie, zítra Klement
DISKUSE K ČLÁNKU

duogena:tak si myslím.že by Bohdalová neměla za volant ve svém věku sedat.Parkuje kde nemá slepá je jak patrona protože má šedý zákal a z operace má strach .Má peněz jak šupek tak proč by ji měli pokuty odpouštět.Když řídí jak ponocný tak aŤ SI POŘÍDÍ ŠOFÉRA ALE PROFESIONÁLA.

(20. 11. 2013 19:24)

bibs_7:Je to smutný pohlad, ale z paní je uz skutocne asi dementná píp, a tak vyvstáva otázka, ci ozaj este patrí vobec za volant. A to jej trápne vytahovanie Rákosnícka pri kazdej prílezitosti, to uz je vec ozaj zalostná az k zaplakaniu. Aj vtedy pred pár rokmi, ked ju nafotili nahatú na balkóne na dovolenke, nevedela vytiahnut nic rozumnejsieho, nez sa tam ohanat dookola Rákosníckom. Nech si ho uz strcí konecne fakt do ´pérdele. Bola to jedna mnohých rozprávkových figúrok, nic viac. A na akú rozprávkovú figúrku sa od tej doby zmenila jeho rozprávacka tak to je uz fakt riadne smutné.

(17. 11. 2013 15:42)

saharka:Bohdalka si myslí že je něco lepšího než ostatní.Ty pohádky byly jen její dobře placená práce tak co chce.Jinak je to lezoprdka za každého režimu.Za komančů hrála skoro v každém filmu a přitom tu byly i jiné herečky a ted zase.Cpe se do každé ***e.

(17. 11. 2013 10:26)

petr.cech:Můj syn vyrůstá na pohádkách našich politiků a nejraději má tu o kouzelné modré síťovce, kterou svým osobitým přednesem interpretoval národní umělec Petr Nečas.
Tu pohádku nesmírně miluje a musím mu ji každý večer pouštět třeba 5x. Jestli bude syn jednou policajtem, tak určitě nechá jet pana Nečase, i kdyby spáchal cokoliv. Má pana Nečase moc a moc rád, vždycky se radostně směje a tleská, když ho vidí na obrazovce.

(16. 11. 2013 22:45)

petr.cech:Kdyby se někdo vyjadřoval tak hulvátsky o Klausovi jako někteří o Bohdalové, tak by ho klausisti hned okřikli, že Klausovi nesahá ani po kotníky a copak asi pan kritik udělal v životě, že si může otevírat držku.
Já sice nejsem bohdalista, ale řeknu vám to stejně

"NESAHÁTE PANÍ BOHDALOVÉ ANI PO KOTNÍKY, COPAK JSTE VY KRITICI DOKÁZALI V ŽIVOTĚ VY"?

(16. 11. 2013 22:36)

petr.cech:Proč se všichni tak rozčilujete? Já když jsem za komunistů něco provedl, tak jsem policajtovi řekl - Já jsem Čech, ty jsi Čech, tak co bysme si dělali problémy. Pochopil to a pustil mně.
Bohdalová přece nemůže říct - já jsem Bohdalová, ty jsi Bohdal, tak co bysme si dělali problémy. Má to holt horší než my Češi.

(16. 11. 2013 22:29)

gwen121:Už se přestává chovat jako žena a myslí si, že jí vše projde a kde je slušnost nabourá auto a nedá to ani vědět poškozenému to je teda jednání ujede klidně od nehody, že se madam nestydí má to zapotřebí ještě, že jí viděl slušný člověk a nahlásil to a teď padni komu padni ujela od nehody pěkně potrestat to by si žádný slušný člověk neměl dovolit navíc pani Bohdalová asi má strach o bonus to je smůla co někdo je tak hrozný a nahlásil jí celebritu.

(16. 11. 2013 21:59)

va45:Pani Bohdalová za komančů mohla úplně všechno.Zřejmě vzpomíná na své zlaté časy.

(16. 11. 2013 18:51)

dominikads:Tak Bohdalovou mám moc ráda jako herečku,je opravdu jedna z mých nejo­blíbe­nějšíc­h,ale ted se mi svým chováním zprotivila,do prčic,co si vlastně myslí,že je?,ona by měla mít nějaká privilégia,nebo co?,je to člověk jako my ostatní a živí se jako herečka,tak není o nic víc,jen je známá osoba.

(16. 11. 2013 14:44)

jakeline:jako herečka je výborná ale jako občan kam vítr tam plášt po revoluci lezla demokratům do zadku aby se udržela nevěřím že by nespolupracovala za totality s stb.radši podstoupila ty nechutné soudní tahanice které ji k ničemu nebyly ted je otřesena když je posuzována jako obyčejný člověk to svědčí o jejim charakteru

(16. 11. 2013 05:55)

hanula1:mám jí moc ráda,ale tohle snad nemyslí vážně,no a co že je slavná,na všechny musí být stejný metr.Opovrhuje obyčejnými lidmi.To mě tedy dost nadzvedlo ze židle.Nevím co si o sobě myslí,všichni za své činy musí nést stejné následky.

(15. 11. 2013 06:43)

gabreta:No jo. Baba byla zvyklá práskat sama a teď někdo prásknul jí!Rozdíl je v tom, že tenkrát lidi udáním zničila. Teď máme následky akorát my, protože jí zvěčnili a my koukáme na její nasranej arogantní ksicht!!

(15. 11. 2013 02:29)

hofihofi:Tihle velci umelci, jsou krivi jak savle, Bohdalka je ted jasna, Gott lezl komousum do rite a v TV v 1969 vyzyval narod ke spolupraci s rusama, Dvorak udaval za slib, ze bude reditelem semaforu, ten aspon neuhybal a priznal spolupraci s stb.
Takze ono to bude asi stejne.

(15. 11. 2013 02:37)

jarkab:Heleďte nebuďte zase tak hnusní. Až vám bude osmdesát tak třeba ani nepoznáte, že máte nasráno v podvlíkačkách Tady jde o to jak se chová, že si myslí, že nad ní není a že si může dovolit všechno. Ona z místa zřejmě neujela, byla to banální nehoda a s majitelem auta se domluvili.
Ale že to je vlez.p.del mocným a za každýho režimu je hnus

(15. 11. 2013 00:40)

hofihofi:Lidi ji take nespilaji za nehodu, ale jak se dozadovala, aby ji šli policajti na ruku, protoze ona je kralovna Bohdalova a ze to za totace fungovalo a mazali ji pokuty,tak proto.

(15. 11. 2013 01:05)

jarkab:Já vím, je mi to jasný, ale přeci jenom někteří to přehánějí co se týče věku a to ne.
Př. tomik007:Stara Lochneska by mela jezdit na pouti a ne na ulici

(15. 11. 2013 01:09)

hofihofi:Tady si na blesku a lidi se chovat neumeji, tak co chces.
Navic si o to rekla sama, kdyby drzela hubu, tak byl klid.

(15. 11. 2013 01:12)

jarkab:Jasně a navíc je to blbka a držet hubu neumí

(15. 11. 2013 01:29)

hofihofi:Sluha Ferdinad v Haškovi - Ze stare drogerie -
řikaval: Pro hunu na hubu.

A tahle -kdysi slavna herecka, dnes hystericka a naduta baba uz rika: Za komunistů mě esenbák nechal jet!

Címž priznava korupci policie a ze mela za totace jiste ulevy, a zadarmo to nebylo, takze soud, ze neni spolupracovnici stb je tim silne zpochybnen. A tomu napovida i jeji chvala stareho rezimu a tim se znacne odepsala.

Stacilo diplomaticky drzet pysk.

(15. 11. 2013 01:45)

milimili1: Ta vlez mezi kmínky przidentům si snad myslí, že je někdo víc ? Může býti ráda, že nezpůsobila něco víc jako nejmenovaní celebrity a svojí důstojností a čestností se sama měla udáti, jak to sama řekla, jako za dob estébé

(14. 11. 2013 23:55)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy