21. červenec 2019
Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdaléna
DISKUSE K ČLÁNKU

anonym167:Ani nevíte kdo to byl a máte plnou hubu keců, laskavě se zdržte hloupých nebo nesouvisejících komentářů, už jenom kvůli jeho rodině a blízkým přátelům. A to, co tady píše Blesk je lež, vůbec to takhle nebylo. Nazývat ***m mladého chlapce, který zemřel nešťastnou náhodou mi nepřijde normální, to může jen narušený člověk.
Upřímnou soustrast rodině a všem blízkým.

(12. 11. 2013 18:00)

situacejejina:Panebože jakej plot? Podchod tam je a také cedule, aby jej všichni ráčili používat - to je čirý alibismus!!!!
KDYŽ UŽ LEZU DO ZAKÁZANÉHO PROSTORU - TAK SE MUSIM P O Ř Á D N Ě rozhlédnout!

Zkuste si tam stoupnout s kamerou a uvidíte, co jste v životě neviděli, čeho jsou cestující schopní - to až tuhne krev v žilách

(23. 10. 2013 15:51)

sabartnok:"Došlo k usmrcení sedmnáctiletého chlapce. Ten do stanice přijel vlakem ve směru od Prahy. Přejezdové zabezpečovací zařízení, které jej mohlo upozornit, že se do stanice blíží další vlak, bylo v době nehody v činnosti Chlapec měl v úmyslu "svůj" vlak obejít, avšak během přecházení trati ho srazil rychlík jedoucí po druhé koleji, který ve stanici nezastavoval. "Potřebujeme také zjistit, jestli přecházel v určeném místě, nebo skrz kolejiště,"
Toto jsem se dočetla na idnes a jestli se to stalo tak jak píší, musel přecházet přes koleje aby obešel vlak. Kdyby použil podchod (což je určené místo) nemusel by býval obcházet vlak. Takto zbytečných úmrtí v této stanici je ročně několik, protože chybí jednoduchý nepřelezitelný plot mezi kolejemi po celé délce stanice a aby mohla přes koleje přejet auta, plot by se na přejezdu vysunul jako posuvná vrata v momentě, kdy je trať volná. Šraňky v Černošicích lidé ve spěchu nerespektují a podchodem nechodí. Holt nejsou peníze.

(22. 10. 2013 23:10)

mrdounberlusconi: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(22. 10. 2013 19:39)

zkratik:ale všiml,svítily červený světla,šraňky byly dole,jen ten mamlas měl sluchátka na uších.Plesku,chtělo by to exkluzivní rozhovor s matkou

(22. 10. 2013 20:13)

prodia: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(22. 10. 2013 16:15)

bohatymrdnikatel: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(03. 11. 2013 21:32)

limpo:Tak si to alespoň upravte. Nikoho nevytlačili, obcházel vlak a druhý projíždějící na vedlejší koleji ho srazil. Vysoká cena za neopatrné chování.

(22. 10. 2013 15:52)

zabibol:Za komunistů by se mu to nestalo. Vlaky nejezdily.

(22. 10. 2013 14:09)

filuska77:no jezdila jsem dva roky autobuse do poráce.Příšla jsem první a natupovala poslední. Když jsem viděla především starý báby a puberťáky jak si lezou po hlavách, ničí tašky, jak se tam rvaly, tak jsem se za ně styděla a musela počkat, aby mi nerozmačkali "hračky" Takže bych klidně věřila, že ho fakt vytlačili

(22. 10. 2013 13:18)

kacpa:Relevantní informace jsou asi zde
http­://pra­ha.id­nes.cz­/sraz­ka-vlaku-s-clovekem-0sj-/praha-zpra­vy.as­px?c=A­131022­_09204­1_pra­ha-zpravy_mav
Ať je to jak chce, neopatrností či úmyslem, každopádně tragédie,škoda mladého života.
Blesk ťápe jako Nova, za každou cenu dát přikrášlenou senzaci pro vyšší čtenost či sledovanost. Je však smutné, že se to děje i v případě tragické smrti.

(22. 10. 2013 12:43)

situacejejina:Tragédie se odehrála 3 metry předemnou - JE TO LEŽ - NIKDO JEJ Z PERÓNU NESTRČIL !!!!! Rodičům upřímnou soustrast

(22. 10. 2013 12:32)

marta04:v Černošicích je přejezd hned vedle nástupišť. Je běžné, že když je Elefant dlouhý, musí být závory dole, protože se vlak na délku nástupiště nevejde a zasahuje do přejezdu.

(22. 10. 2013 11:44)

tenisacek:ach blesku plesku, tak bylo to kde? na přejezdu nebo na nástupišti? na přejezdech totiž nástupiště nebývají.... jinak upřímnou soustrast rodině, škoda mladého života

(22. 10. 2013 11:20)

pavel219-evo2: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(22. 10. 2013 11:09)

fortin: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(22. 10. 2013 11:30)

fortin: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(22. 10. 2013 11:08)

kacpa:Zasloužil bys po hubě za ty kecy, co jsi tady napsal. Ano, hovada.

(22. 10. 2013 10:53)

gontcharov:Kvůli tomuto IDIOTOVI jsem se dnes vůbec nedostal do práce, stejně jako stovky dalších lidí. Za poslední dobu je to už několikátý případ na této trati kdy člověk skončil pod vlakem. Ani jeho smrt pro mě není dostatečná satisfakce, jeho příbuzní by mi měli ZAPLATIT za ušlý zisk.

(22. 10. 2013 10:35)

mesalina:ty jsi ale neskutečný kretén

(22. 10. 2013 10:40)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy