Neděle 27. září 2020
Svátek slaví Jonáš, zítra je Den české státnosti / Václav
Zataženo, déšť 10°C
DISKUSE K ČLÁNKU


alex0800:Ještě bych se zeptal, zda jde o článek o zmiňované firmy na servis IT nebo o balast od hvězdného reportéra či podobného google překladače?

Pokud jde o článek firmy, klobouk dolů.. Nenechal bych tam ani kalkulačku, natož si nějakého amatéra přes remote pustit na PC..

(04. 10. 2013 12:18)

alex0800:Ještě bych dodal, že pokud není dobře nastavená vzdálená plocha, kterou dnes rádi mnozí využívají ke vzdálené správě Pc, tak je velmi častou bezpečnostní dírou, která je využita k ovládnutí Pc hackerem..
Pokud ji nevyužíváte, je velmi dobré a bezpečné ji vypnout především jako systémovou službu.. Stejně jako vzdálený registr a mnoho dalšího balastu, který si přichystal microsoft na nic netušící platící betatestery třeba win 8..

Je vidět, že článek psal PR redaktor, se základními i trošku zmatenými znalostmi.. čest jeho památce ;-)

(04. 10. 2013 12:15)

alex0800:Antibiotika neléčí!! Pouze skrývají symptomy nemocí!!

Takhle tedy AV politika skutečně nefunguje;-)
Ale velmi vtipné tvrzení.. Tohle pronést IT technik před lékařem, tak ho trefí šlak, pokud leze z Pc do banky

AV společnosti samozřejmě léčí nákazy, nikoliv že by je maskovali jako to dělají antibiotika..

Ale je to absolutně nepodstatné..

Čistota duše je podstatná..
Éra honby za majetkem pomalu končí.. Teď nastoupí opačný trend ze strany států.. Je třeba připravit lid o majetek, jak tvrdí elita. A ke všemu se v USA do roka (možná už do 14dnů) položí dolar a vypustí konečně 10let připravované AMERO.. Leč Čína jako největší věřitel USA si to nenechá líbit a to bude teprve mela..

Fakt, že si USA v září 2013 pozvala 15 000 ruských vojáků a trénuje s nimi potlačování občanských nepokojů a lifrování US občánků do FEMA táborů (od 1.10.2013 plná připravenost), tedy Obamových koncentráků o něčem vypovídá. US armáda by své krajany do koncentráků nepozavírala a tak to DEMOKRATICKY učiní "nepřítelovo vojsko" na popud demokratických zákonodárců USA ;-)

Nemluvě o tom, že 1.10 započal nový fiskální rok pro USA a již 17.10 nebude mít ani na SPLÁCENÍ ÚROKŮ (NA KTERÉ SI MUSEJÍ PŮJČOVAT), NATOŽ SAMOTNÉHO DLUHU!!!

USA jsou výborný příklad chodu NWO. Vznik totalitního policejního státu trval necelý rok! Definice diktátora v čele USA je již zformulovaná v 51. dodatku US ústavy, už jen stačí podepsat 30let starý vyjímečný stav, který prezidenta definuje jako neomezeného vládce/vraha.. Velký rozdíl oproti Hitlerovi, páč ten nebyl tak rychlí a nezastavitelný..
A navíc si uvědomil, že je třeba napadnout své loutkovodiče, tedy Rockefellery, Rothchildy a další elitáře, kteří stojí za vraždou nejméně 280milionů lidí v posledních 100letech!!

Tomu se říká GENOCIDA pod záštitou vlád, leč páchaná pár zlosyny hrajícími si na filantropy..

Stačí si informace dohledat a pochopíte;-)

Miluj bližního svého!

(04. 10. 2013 12:10)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy