15. říjen 2019
Svátek slaví Tereza, zítra Havel
DISKUSE K ČLÁNKU

bendak:Leoš je borec a kdo tvrdí že je namyšlenej, tak ho asi nezná.

(09. 12. 2013 00:41)

mujalo:cipisek 134 se sere do všeho všechno mu vadi to musí byt totalní idiot v každy diskuzi jenom všechno kritizuje...český hovado knedlikový....

(09. 11. 2013 14:54)

esmeralda-zelena:Mareš je namyšlenej kretén,co si myslí že je vtipnej! Ty jeho "vtipy" pobaví tak maximálně jeho samotnýho a pár retardů kolem! Škoda že tam už Dejdar není,takovej ubožák jako je Mareš ho nedokáže nahradit!

(08. 11. 2013 12:01)

naughtygirl:Kriste vždyť o nic nejde! Mě kdyby Mareš řekl, že mě stříhala Zohanka, sama bych zkolabovala smíchy, protože ten film je boží a to se NEDÁ brát jako urážka. Mareš je namyšlenej, ale fóry má dobrý tak ho sakra nechte bejt. A když si holka holt myslí, že hned vyhraje celou soutěž, tak to má blbý...

(15. 10. 2013 17:24)

showrec:Mareš je,byl a bude howado!!!

(15. 10. 2013 16:28)

gregy1999007:nechte Leoše být:
1.ta Zohanka neuměla vůbec zpívat namyšlená kráva.
2.Leošův fór byl nejlepší v talentu
3.Já se neskutečně bavil,publikum se taky smálo a nekecejte že se
Slávik naštval když se tam smál.
LEOŠ JE HOLD MOC DOBREJ

(29. 09. 2013 09:52)

claudius76:BTW: Pusťte si někdy Cowella na anglickým Got Talentu. Ten, co těm lidem říká, to by se museli jít zastřelit. A vy všichni zastánci lidí, kteří nemají kapku soudnosti, byste při psaní diskusních příspěvků upsali k smrti.

(26. 09. 2013 16:58)

claudius76:Vy jste prostě neskuteční pokrytci! Frajerka tam vleze, i když je naprosto příšerná, neumí zazpívat jedinou slabiku a ještě je namachrovaná až na půdu. A vy z ní tady budete dělat chudáka? Když někdo nemá soudnost, tak si nic jiného než výsměch nezaslouží. Není ani nemocná, ani skromná, je jen neskutečně namyšlená. Mareš je super troll a ten fór o tom, jestli ho nestříhala Zohanka byl naprosto dokonalej. Jestli jste neslyšeli smích v publiku, tak si příště pusťte zvuk

(26. 09. 2013 16:54)

liposvk:Leoš Mareš je obycajny trapny curacik ktori si o sebe mysli ze aky je pan nik sa na tom co dava nesmeje keby som siel do talentu tak preto aby som ho znicil myslim ze kazdy jeden by mi dal za pravdu uz len ked sa sral do hiphopu vsak co on robi v tej porote ? nech sa pozrie ako sa strapnil stymi jeho pesnickami.. nech ho stretnem na ulici rozbijem mu hubu nik by ho nelutoval zobraka skaredeho ***skeho aby skapal k*kot je to

(25. 09. 2013 22:08)

cipisek134:Přesně moje slova!

(26. 09. 2013 11:41)

spookyghostie:všichni tady píšou, jak si to ti soutěžící zasloužili a že tam nemají lézt když nemají talent. jo, je pravda, že je lepší se předem zeptat třeba i 20 lidí, jestli to za to vůbec stojí (což zjevně někteří soutěžící neví), ale tohle si určitě nezasloužili. že prý "kritika"... kdyby jim jen jednoduše řekl, že prostě nemají talent nebo tak... ale myslím, že zesměšňovat je teda potřeba rozhodně nebyla. něčí jméno, účes nebo povolání vůbec nesouvisí s tím, jaký má talent. Leošovy narážky byly nemístné a urážlivé. obhajovat si ho můžete jak chcete, ale takhle to prostě je vím, že tohle je ohrané, ale jak by asi bylo vám, kdyby se vám někdo vysmál za něco, co s vaším vystoupením nemá vůbec nic dělat? hodně lidí tady říká, že by se zasmálo taky, no to bych teda chtěla vidět tady jste za hrdiny, ale na tom pódiu by vám určitě do smíchu nebylo, kdyby se vám někdo takhle vysmál před všemi co se na to dívají kdyby to bylo relevantní, ať si je Leoš hrubý jak chce, ale to z čeho si on dělal legraci relevantní nebylo a bylo to od něj velmi neprofesionální... je to kretén a stejně tak ti lidi tady, co si myslí, že je borec klidně si mi nadávejte do moralistů, já aspoň vím, jak se slušně chovat na rozdíl od vás ubožáků, kteří musí ponižovat druhé, aby si tím vykompenzovali svoje nízké sebevědomí

(25. 09. 2013 20:16)

cipisek134:spookyghostie: Líp to ani nešlo napsat.

(26. 09. 2013 11:43)

kurayfatt:Víte co je ostuda ? celý tenhle článek.. opilý ? si děláte *** ?? Dobře to nandal lidem, který tam nemaj co hledat.. Takže jeden velkej pro Leoše

(25. 09. 2013 17:35)

carollfu:Ježiši .. Co to tu melete? Vemte si, kdyby jste byli v kůži té holky a on se do vás takhle navážel .. Jak by vám bylo? Nemá právo si dělat srandu z někoho, koho vůbec nezná a už vůbec ne takhle trapnou .. ať si táhne zpátky do toho svého Esa a vrátí místo Dejdarovi .. Ten dělal aspoň vtipnou legraci

(25. 09. 2013 16:06)

cipisek134:carollfu: Ale holka si to aspoň nenechala líbit, za což obrovský like pro ní.

(26. 09. 2013 11:48)

bbarinka:Mareš je v tomhle frajer... konečně to tam těm kašparům někdo nandá... ta Zohanka jak čuměla... chachááá, já bejt na jejím místě, tak se spíš taky zasměju... nebo ten týpek, tak asi ví co má na hlavě ne... pokud si myslí, že je to normální, tak sám není normální... žádná ostuda na talentu, ale ostudy talentu dostaly co jim patří!!! a navíc podle mě talent není tolik o zpívání, to maj jít frajeři do superstár.... v talentu se mají předvádět jiný bruty!!!!
Takže Mareš u mě

(25. 09. 2013 10:00)

cipisek134:Aty u mě

(26. 09. 2013 11:44)

indiglo1:do talentu chodí docela kreatury, no tak si z nich Mareš udělal *** no...z toho dělají vědu...kdybych tam seděl já, tak když tam vidím ty blbečky, taky bych si z nich vystřelil...

(24. 09. 2013 21:37)

gioconda:Leoš byl výborný... ti trapáci co se tam hlásí si zasloužili výsměch... Nakonec, byl milý, že? Leoš forever!

(24. 09. 2013 17:57)

cipisek134:

(24. 09. 2013 18:21)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy