4. červenec 2020
DISKUSE K ČLÁNKU

hahanek:Musela jsem se přihlásit, abych sdělila své dojmy, za 600,-kč nemůže člověk čekat zázraky, vidí všechno miniaturně, ale..dost otřesné bylo, že nikde nebyla projekce, na každém koncertě, mnohem menším vždycky byly obrazovky a člověk se mohl koukat alespon tak, dále ti, co byly v sektorech 420-422-423 atd. skoro nic neviděli, protože jim neskutečně svítili reflektory do očí . Nejhorším na to všem byly ty otřesně zazpívané Kájovi písničky, Issou počínaje, Gondíkovýma konče. Vím, že přišly zazpívat jemu, a ne nám, ale tohle trhalo uši i člověku, který má úplný hluch jako já. Přišlo mi to laciné a komerční, nebýt Gotta, který tam párkrát zazpíval, tak to nestálo za nic. V telce to určitě setrříhaj a bude to super, ale tohle byl snad nejhorší koncert organizačně i pěvěcky na kterém jsem byla. Hanka

(13. 06. 2009 22:34)

samantha:No já tam taky byla a zrovna tihle falešně nezpívali. Issovi sice trochu vypadl mikrofon (jako i dalším), ale aspoň se potvrdilo, že zpíval naživo. Spousta si řekla o playback ze zkoušky. Mně spíš překvapilo, co kdo zpíval, výběr písniček, ale museli asi zazpívat, co jim bylo určeno. Ale zrovna Issa to tam aspoň trochu oživil, i když právě jemu bych dala zazpívat něco úplně jiného.
Myslela jsem, že to už Gott neutáhne, ale příjemně mě překvapil, i když toho zas tak moc nezpíval. Ale muselo to být velmi únavné a on to zvládl perfektně. Zklamala mě Adamcova režie, okoukané klišé z nováckých pořadů, málo nápaditá scéna, žádlé plazmy, jen dekorační plochy. Většina diváků nemohla vidět vůbec nic a zvuk za moc nestál. Byla to sázka na jistotu, že lidé přijdou, ale chtělo to pro takovou příležitost trochu víc originality.

(14. 06. 2009 20:38)

raduschka75:Na koncert jsem prijela ze Svycarska. Bylo to opravdu moc krasne s mnoha emoci, ale chybela tam ta vzpominka na Waldemara. Karel to slibil a nejaky Janecek asi zakazal. Je to smutne. A argument ze snad jsme na neho vsichni mysleli.... ale nechteli kazit a menit atmospheru ze stastne na smutnou?! To je bidne. Myslim si ze to postradalo hodne lidi a Walda by si tu tichou Minutu zaslouzil!!!!
Pro poradatele: Bylo hodne fanousku kteri meli kvetiny pro Karla. Ja jsem mela stesti a mohla jsem si podat s Karlem ruku a kvetinu pro neho a jeho zenu Ivanku mu predat. Byl to ale dosti namahave. Priste by jste to mohli trosku lepsi zorganizovat. tech fanynek bylo strasne moc a nektere byly i vulgarni a sproste jak se pretahovali kdo se ke Karlovi driv nebo jestli vubec dostane. Ta organizace misto te tlacenice tam mohla byt opravdu lepsi!!! Jinak to byl pro mne a mou rodinu jedinecny zazitek!!!

(13. 06. 2009 21:02)

jirkaplacek:Nemusíte patřit mezi jeho obdivovatele. Ale jedno mu nemůže upřít nikdo. Je to profesionál v nejlepším slova smyslu. Když si ho pozvete do Horní Dolní, tak Vám bude zpívat stejně kvalitně jako ve světové metropoli.
Velmi poctivě na sobě pracuje, je skromný a neuvěřitelně zlepšil svůj slovní projev. Blahopřeji, pane Karle a přiji hodně zdraví a úspěchů. A (ať se ženské nezlobí): jednoho malého Gotta v peřince!

(12. 06. 2009 10:42)

mates1998:Vidím,že můj telefonát k něčemu byl, chybné datum přenosu je již opraveno...

(12. 06. 2009 09:40)

dunky: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(12. 06. 2009 10:01)

dunky: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(12. 06. 2009 09:34)

kudlicka:je vidět,že zpívali i účastníci zvířecí říše- velryba Csáková je toho důkazem .Proč ta škaredá vyprasená cigoška leze ještě na podium ?

(12. 06. 2009 09:34)

gevi:Ona přišla zpívat Gottovi a ne Vám. Takže Vás se to netýká a svá netolerantní slova jste si mohla ušetřit.

(12. 06. 2009 17:24)

alott:Poprvé v životě jsem byla na tak velkém koncertu,Karel je úžasný člověk,moc se mi to líbilo.Vůbec se nedivím mladým lidem,že jezdí na koncerty různých skupin.Živý koncert je nádherná atmosféra.Bylo tam i hodně mladých lidí,kteří zpívali a tleskali.

(12. 06. 2009 09:13)

raziel:je nekde zaznam te akce? celkem bych to zkouknul, ale jenom kvuli Gottovi, existence jako Bohdalova nebo Eva a Vasek me spolehlive odrazuji...mimoto to melo opet format estrady ci silvestr na nove...kdyz to Karlovi nevadi, jeho vec...kazdopadne je to Mistr, zaslouzil si narvanou O2 Arenu...i kdyz je tedy davno out, nejvetsi hity uz odzpival a dalsi nebudou, tak on si proste svou popularitu a penize poctive odmakal, odzpival...je to Gott...

(12. 06. 2009 09:12)

mates1998:Volala jsem do České televize, koncert vysílají 14.července !!!, ne června, jak informuje Blesk.

(12. 06. 2009 08:42)

marceska1:I kdyz to byly Gottovi narozeniny a kde je vzpomínka na Waldemara Matusku, jak Gott sliboval??????

(12. 06. 2009 00:05)

potkan: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(11. 06. 2009 22:09)

denniss:koukas na to online?

(11. 06. 2009 22:45)

drobek:http­://ne­cyklo­pedi­e.wi­kia.co­m/wi­ki/Ka­rel_Gott

(12. 06. 2009 11:53)

denniss:nevite prosim jestli nekde na netu davaji primo prenos z koncertu dekuju

(11. 06. 2009 21:57)

evolucius:...ještě přijde Sněhurka a 30 loupežníků a nějací tučňáci ze Zoo.Pak pejsek s kočičkou donesou dort...

(11. 06. 2009 21:44)

drobek:Soudruh nérodní umělec si to zaslouží

(12. 06. 2009 08:33)

kuna:Bude zajimave videt nase celebrity jak se hodili do gala.

(11. 06. 2009 21:01)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy