22. leden 2020
Svátek slaví Slavomír, zítra Zdeněk
DISKUSE K ČLÁNKU

noatakco:market­kamo­taro­va..­.pro­sím tě co máš slíbené, že tady třepeš takové kraviny??? Proč lžeš lidem?? Už vidím každého jak se registruje do nějakého poblblého kasina a posílá tam vklad...nevydělala jsem já ani moje známá ani kamarád...všichni tři jsme to zkoušeli, stálo nás to dohromady přes dva tisíce a chceme tímto lidi varovat před takovými pratvory jako jsi ty...akorát máme zasekané emaily pozvánkama k další investici...buď tak hodná a netahej slušné lidi na takové stupidní kraviny..Musela jsem se kvůli tvému komentáři tady i zaregistrovat, protože jsi nejen mě pohnula žlučí...Ostatním přeji hezký den...

(21. 06. 2013 21:58)

marketkamotarova:Zdarec. Letos koluje po internetu ojedinělá metoda, jak vydělat peníze - perfektní na letní večery!! Vydělávám si takto bez práce už nějaký čas a nemám slov, jak snadné to je. Miliony z toho sice nejsou, ale dokud to jde, tak se mi hodí každá snadno vydělaná kačka!! Píše o tom na Peterblog***

(21. 06. 2013 19:38)

dadaveve:měla tam hodit manžela

(21. 06. 2013 08:16)

zaviracispendlik: oba dva

(21. 06. 2013 10:08)

floridskeslunicko:Ale to byl nejaky velmi plitky utes zejo? Dohromady nic se ji nestalo. A stejne je to jen nahrane.

(21. 06. 2013 06:54)

babicovyjedy:autenticke zabery ze zivota diskutera hofiho

(21. 06. 2013 04:13)

hofihofi:Pchaaa moje stara neni zadna troskarka,ta když se nasrala, tak nepotrebovala utes, a pro jinou by se neprala, to ji za to nestalo.

Dle systemu:
Pritel zeny me,
je i přítelem mym,
neboť kdo ore pole me.
setri pluhu mého.

(21. 06. 2013 04:21)

hofihofi:konverze do pohledu zeny:

Pritelkyne muze mého.
je i pritelkyni mou,
neboť kdo nastavuje klin svůj,
setri ¨toho mého.

(21. 06. 2013 06:17)

hofihofi:Tam se s tim holt holky neserou.
To se stava u nas také.

Dokonce tu byl paradni pripad, kdy znasilnili tri chlapi jednu lékařku, ta to prezila srdnate, dokonce je pak pozvala domu, tam je necim v chlastu uspala a všechny vykastrovala, bylo zo i v tisku a sedeli pak všichni i ta lékařka.

(21. 06. 2013 03:01)

dobrotka:A proc reklamujete video, kdyz zadne neni??????

(21. 06. 2013 02:32)

hofihofi:Aby blba nana co tu hazi spinu jenom mela blbe na co ptat.

(21. 06. 2013 02:50)

dobrotka:Autore shp - nevim, jak se slusne vyjadrit, co jsi za vemeno! Manzelka je mohla, kdyz uz tak nacapat - IN FLAGRANTI - a ne pri nedbalkach!!!!!!
O t r e s n e e e !!!!!!!!!!!

Jestli tohle nemela udelat pani Necasova. Taky mela 4 deti, taky se o manzela vzorne starala! Ovsem asi se s nim neoddavala slehackovym hratkam

(21. 06. 2013 02:28)

hofihofi:Ty blba a udavacska nano zalez a tahni do sve smradlave země kdy bydlis a odkud tu vyvolavas svinstva. A nikomu sproste nenadávej protože sama jsi největší vemenosama,

Ty se neser do cechu a tahni dom sve země a nenadávej zde v cecham vsem okolo, smrade.

A pry slusne vyjadreni.

(21. 06. 2013 02:54)

dadaveve:hofiku ty jsi se nějak rozjel

(21. 06. 2013 08:16)

hofihofi:Dobrotka ani zde nebydli a jen tu každému nadava, ze mne, nevadi, ale pise tu adresy lidi v cr, třeba veterinare, který nebyl vůbec v nicem účasten a stve lidi, a neustale nekoho napada a oznacuje je za udavačem vrahy a podobne

(21. 06. 2013 03:31)

cinderella1:A neni to jen tak nahodou zase nejaky podvrh? Kdo to video jako natocil? To tam byl u toho jeste nekdo dalsi? ...jestli ano, tak proc tu agresivni babu nezpacifikoval?

(21. 06. 2013 02:09)

cinderella1:Tady se clovek vzdycky dobre pobavi, neni nad Pleskace!
nedbalky – dámská odevni soucastka, druh pradla

(21. 06. 2013 01:58)

odetka.odetka:Rozzlobená manželka načapala v Peru svého nevěrného muže přímo při nedbalkách. - mila redakce, vite vy vubec, co jsou to nedbalky? Proboha to neni zadna sukac... To je roztomile staroceske slovo a vy z toho udelate tohle.

(20. 06. 2013 22:58)

housenkahouska:No a ten manžel - vyložený hrdina, jak rychle utekl !!!

(20. 06. 2013 22:28)

cinderella1:Svoji milenku ani nebranil zbabelec ...to ji tedy asi moc nemiloval. Svoji furii pravdepodobne velmi dobre zna, vi co dokaze kdyz se nase*re a tak se radeji vyparil jako para nad hrncem!

(21. 06. 2013 02:03)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy