5. červen 2020
Svátek slaví Dobroslav, zítra Norbert
DISKUSE K ČLÁNKU

zmije:ta Pavla Hrbková??????

(08. 06. 2009 23:08)

lizec:nedozvěděl jestli měli v mcelách také menu pro psy jako průša konvalinková

(08. 06. 2009 22:23)

bejunda:Boze, lidi, vzpamatujte se, co to s vama je??? to nemate nic lepsiho na praci nez tady hazet spinu na nekoho, koho vubec neznate???!!! mnoo, posledni vec, musim konstatovat, ze opravdu netusim cim premyslite, mozek to asi nebude, protoze z vas lezou samy srac.. ciao

(08. 06. 2009 21:42)

sarahpentium:Ha, tak Vrba opustil ženu po narození dnes osmiletého syna, ale manželství s jeho první ženou rozbila Hrbková, protože před šesti lety začala s Vrbou chodit Nechcete tady dělat redaktory? Tyhle počty jsou mi povědomý

(08. 06. 2009 19:59)

kattynka:máš pravdu v tom, že je neznáme. Mohlo to být tak, že býv. pí Vrbová, šoupla děti chůvám, lítala si po kosmetice a masážích a pak se spustila s trenérem golfu ). souhlasím, že hodnotit lidi jen podle toho, co napíše bulvár není košer, ale já si nemohla pomoct tím, jak mě irituje výraz pana ženicha. Hodně lidí není zrovna fotogenických, ale tu nejde o fotogeničnost, konkrétně na první fotce tady je tak arogantní výraz, až jsem se ho pomalu lekla. Já mám mladou kost a kdo je víc?! Navíc se prostě jako matka spíš kloním k té opuštěné manželce, ale i když jsem byla svobodná měla jsem kamarádku, která se spustila s chlapem, co měl doma 2měs. dítě, řekla jsem jí k tomu dost, doteĎ se nestýkáme , dopadlo to¨, jak sjem čekala, chlap opustil rodinu a kamarádka do roka jeho. Teď když vím, co je to mít dvě děti tak tuplem bych si stála za tím, co sjem řekla, chlap má zůstat doma u rodiny a být oporou. My ženský po porodu nemůžeme konkurovat mladým svobodným holkám, co řeší problémy, co na sebe a jak se nalíčit. Já sama ¨první dva měsíce vypadala jak strašidýlko, kluk věčně nemocnej, lítání po špitálech , nevěděla jsem pomalu jak vypadá hřeben a krém. A to, že teď vypadám dobře tak za to může lítání kolem děcek a genet. dispozice, ale jak jsem psala je to fajn, ale není to nejdůletižější v životě. Líbí se mi maminky, co vypadají dobře, ale zas přepudrované maminky na písku v lodičkách mi připadají směšné, nic se nemá přehánět.

(08. 06. 2009 18:02)

spiteri:tvuj nazor beru. jako asi jediny z tech ostatnich komentaru s jinym nazorem. souhlasim se spoustou veci, cos napsala. stejne tak s tim, ze zena po dvou tehotenstvich, porodech a kojeni hur konkuruje mlady holce, kt. deti jeste nema. ale tohle uz je potom o tom partnerstvi - na cem ten vztah stoji. zenska se musi snazit vypadat dobre, ne rezignovat ve stylu - ja mam po dvou porodech, tak mi muzete...proste se ve vztahu musej snazit vzdycky obe dve strany. tvuj muz by k tobe byl taky dost tezko takhle pozornej, kdybys na nej doma hystericky jecela a ja nevim co jeste. vzdycky to je o obou stranach. proto me nejvic ze vseho nakrklo to souzeni vsech jen podle toho, jak on vypada. to je cely.

(08. 06. 2009 18:10)

spiteri:anko, proboha - pises o moralce cechu. to neni moralka cechu, nemcu nebo ci. je to individualni. a na co tady vsichni poukazujete? vzdyt to je zivot, deje se to vsude, ne jenom v cr a uz vubec ne jenom mezi "celebritama". proc si myslis, ze je skoro kazdy 2. manzelstvi v cechach rozvedenych?? celebrity nam ty statistiky nedohanej. navic si myslim, ze spousta lidi si ten clanek precetla, rekla si "aha, tak se vzali" a skocili k dalsimu clanku. bez komentare a jakyhokoliv souzeni. ale vetsina z vas - zenskych - reagovala jak skupina neprejicich, zlejch a zavistivejch.

(08. 06. 2009 18:02)

anka:ja vim, ze ano....ale vsude jinde na svete by se za to jeden stydel.......ale jenom ve vychodnim bloku se to porad bere tak jako, ze je to normalni.....ze lidi maji milence, ze se rozbiji rodiny kvuli milencum......tak jsrm to spis myslela...

(08. 06. 2009 19:56)

anka:ale vetsina z vas - zenskych - reagovala jak skupina neprejicich, zlejch a zavistivejch.

Precti si me pris­pevky­....ne­myslim si, ze ani jeden z nich byl zlej......

Jinak ja jsem presvedcena, ze sdelovaci prostredky maji velky vliv na mysleni lidi......a mozna ze ten fakt, ze v Cechach sdelovaci prostredky neustale pisi....o milenkach ci milencich celebrit.....tak potom si hodne lidi muze myslet, ze je to normalni. A normalni to neni...Protoze kdyz je problem ve vztahu, mel by byt vyresen, a pokud to nejde­....roz­vod.­....A­le ne tak, ze si nekdo poridi milen­ce/mi­lenku­....­.pro­toze pak ten prvni vztah nema skoro zadnou sanci na preziti.....

(08. 06. 2009 20:02)

kofila:U takovýhle sňatků si jenom řeknu.... Holka jestli pak by sis ho vzala, kdyby seděl třeba v marketu u kasy? Jde přece o lásku, ne?

(08. 06. 2009 16:49)

bejunda:Haaalooo, hlavne ty se postarej o svyho traktoristu a prober se

(08. 06. 2009 21:34)

miriam:naprosto nechápu vaše osobní invektivy, ale jsou mi ukradené - řešte si svoje komplexy po svém. Pokud vás ale trápí, jestli se mi "poštěstilo se vdát - asi ne", tak vás můžu uklidit. Když jsem se vdávala, internet ještě neexistoval, a od těch dob spolu žijeme šťastně a spokojeně až dodnes

Ale za tu ceeeelebrtu bojujete moc hezky, to se musí uznat

(08. 06. 2009 15:51)

spiteri:a jsme zase u toho - komplexy...ty si tady od zacatku lecite zrejme vy. a vzhledem k tomu, ze za vasich vdavek jeste internet neexistoval, jak sama uvadite, se to "snazim" snad i pochopit. hezky zbytek dne, miriam

(08. 06. 2009 16:06)

miriam:Pokud napíšete někomu, kdo sdílí názor většiny a kdo vás nijak nenapadá, cituji: "ty jseš blbá, až tě lituju", pak to o vás něco vypovídá. Chápu, došly argumenty, to se stává. Hezký den, spiteri

(08. 06. 2009 16:56)

spiteri:projedte si zpet vase prispevky, tezko pochopite, ale pokuste se. a az dojdete k tomu jejdananky..., kt. ma byt zrejme reakci na muj prispevek, pozorne si ho jeste jednou prectete, vcetne toho meho predesleho. zjistite (i kdyz vy mozna ne), ze vase odpoved je zcestna. a co se tyce vasi poznamky "nekomu, kdo sdili nazor vetsiny" neni to nic, co by vypovidalo o tom, ze jste v pravu. svedci to pouze o vasi "stadovitosti". pokazdy neni spravnym nazorem ten, kt. dana skupina v urcity moment odhlasuje. pokud byste chtela znat nazor vetsiny, museli by se k clanku vyjadrit vsichni ti, kt. ho precetli, coz se pravdepodobne nestalo.

(08. 06. 2009 17:22)

anka:Kattynka ma pravdu.....co si myslet o paru....kdyz malicka ma 10 roku a oni uz jsou spolu 6 let.....Honzik ma 8 roku.....to znamena, ze kdyz jejich maminka mela 2,4 lete deti a plne prace s nimi...tak on si nabouchl mladou, blbou - a ani jeden z nich se neohlizel na jeho manzelstvi, deti a rodinu?? Neznam ani jednoho....ale vim, ze o moralce a cestnosti...nevi ani jeden z nich..... Doufam, ze nase soudy byly spravedlive a byvale zene dali alespon pulku jeho majetku.......

(08. 06. 2009 15:12)

anka:taky nechapu, proc nam jsou cpany jako celebrity...kdyz on ci ona nikoho nezajima....a nikdo je nezna.......

(08. 06. 2009 15:25)

anetas:Asi zajímá když je k nim tolik komentářů, jinak pobavily mě komentáře kattynky a podobných, ale souhlasím se spiteri

(08. 06. 2009 16:36)

spiteri:to bylo prvni, co me napadlo, kdyz jsem u nekoho cetla neco ve smyslu "koho zajimaj takovyhle celebrity" - zajimaj. zajima to vsechny, co ten clanek vubec rozklikli, zejmena ty, kt. to tady komentuji

(08. 06. 2009 16:55)

anka:ja myslim, ze na co lidi reagovali byl then fakt, ze z nejake holky co nic nedokazala jenom rozbit rodinu, dela tisk celebritu.....a ze se tisk tvari jako by to bylo normalni....mit rodinu a male deti, najit si mladickou milenku...a rozbit rodinu....Ze se zkratka lidi tady snazi poukazat na ten fakt, ze i pro spoustu Cechu je etika a moralka dulezita......az ze si nenechaji vymit svj nazor nejakym bulvarem... Jen nazor..-)

(08. 06. 2009 17:52)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy