Pondělí 28. září 2020
Zataženo, déšť 11°C
DISKUSE K ČLÁNKU

hadenda:Takhle to dopadá, kyž si zvolíte burana, kterej bude dělat 5 let ostudu. Štěstí, že svět už je na to zvyklej od Klause - máme my to ale elitu - jeden krade, druhej je ožrala a buran jak poleno !!!

(22. 05. 2013 11:05)

alex0800:Nenavážejte se do Zemana...

ŘEKL, ŽE SVÉ DŮVODY PRO JEHO NEJMENOVÁNÍ SDĚLÍ U SOUDU, TAK SE NESNAŽTE TLAČIT JAKO NACISTÉ!!!

Nikdo satanistu Putnu nenutí, aby se zdržoval v čr.. Je to jeho svobodné rozhodnutí, provozovat své "výzkumy" a především sabaty u nás.. Asi jinde satanisty nemají rádi;-)

Vtipné je, jak ho hájí i satanistický kněz pan Halík... To je do nebe volající nestoudnost, že takovým lidem dají média šanci manipulovat národem, ale skuteční dobří lidé promluvit nesmějí!!

Velmi mne též pobavilo tvrzení, že černý papež František je exorcista Satanisté ďábla nevymýtají, naopak ho uctívají a bohužel, ve Vatikánu je to nyní na pořadu dne!!!

TOTO JE PROPAGANDA, KTEROU BY MOHL ZÁVIDĚT I DR. GOEBBELS !!
Pročpak asi Hitler prohrál, ale EU s NWO zvítězili? Páč dali lidem "volbu bez jiné možnosti".. Demokraticky si volíme svůj konec...

Vlastenec

(22. 05. 2013 10:44)

itartas:Už mně ten seriál na pokračování "Štvanice na prezidenta" začíná zmáhat. Lidská blbost je věčná s tím se nedá bojovat. Kvalitní lidé by nikdy nestrpěli a neblahořečili by prezidenta, který schvaloval nálety na Srbsko nebo by uznal Kosovo. To byla velezrada jak vyšitá, protože znemožnil a poškodil celé ČR ve vztahu k Srbsku jako národu, který vždy stál při nás. To ale všichni drželi tlamy, nikdo se neozval ani média, nikdo. Klaus by něco takového nikdy nepřipustil, ten se zachoval naprosto čestně, když se s tím hajzlem kosovským jako premiér odmítl sejít. Zemanovi se taky vysmíváte, já stát někde na slunku tak taky budu zdechat. Co vy jste tady za lidi až na nějaké vyjímky, to je děs.

(20. 05. 2013 21:06)

atakdale: bravo

(21. 05. 2013 14:58)

lynx:Tak nevím, jestli si ten Miloš vůbec uvědomoval, že to pebude sranda pro něj, ale jen pro voliče, když se hrnul na ten Hrad. Prezidentování, to není jen sedět v ušáku, pokuřovat, co půl hoďky cucnout slivovičky a večer pak vyrazit na pívo do hospy a oblažovat osazenstvo hospodskými kecy. To prezidentování je fyzicky náročný sport a jediný, kdo to z českých prezidentů bez problémů zvládal, byl, díky dobré fyzické přípravě, Václav Klaus.

(20. 05. 2013 12:45)

krupan10:určitě fotky vybíral přihřátý synek Františky. Je to už trochu únavné, jasněže vždy vyberou nejhorší fotky, využijí každou příležitost, aby Zemana podělali. U Havla pracoval celý tým, aby Vašík vždy vypadal jako hrdina, revolucionář, mučedník a komunistobijec. Když se ožral v Německu a musel být hospitalizován, vůbec se o tom u nás nepsalo. To byla teprve ostuda.............

(20. 05. 2013 06:42)

querty:Jenom dodám, občas kroužilo letadlo s Havlem nějaký čas, aby vystřízlivěl.
Jsem o pár měsíců starší, než prezident Zeman a podle mne to snášel statečně a i ten jeho projev byl na úrovni. Podle mne by si měl Blesk chvilku od Zemana odpočinout a věnovat se jiným věcem.

(20. 05. 2013 07:53)

krakonos500: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(20. 05. 2013 09:13)

itartas:

(20. 05. 2013 20:46)

atakdale:

(21. 05. 2013 14:59)

daiena:

(19. 05. 2013 23:33)

98numero:Nevím, ale možná by měla být věková hranice volby prezidenta omezena a tedy nižší ... můj názor

(19. 05. 2013 22:53)

98numero:ps. od té 60 výše už mají lidi nárok být opotřebovaní a veškeré akce jsou pro ně zmáhavé .......... pomíjím jejich "neduhy".

(19. 05. 2013 22:55)

(20. 05. 2013 09:16)

daiena:

(19. 05. 2013 23:33)

blooroses: souhlas
Jsem pro horní hranici 60 let. Zeman je hotovej už dneska a má před sebou ještě čtyři roky, jestli je při svém zdravotním stavu vůbec přežije.
Samozřejmě jsou i výjimky, kdy je člověk vitální a při zdravém rozumu i v osmdesáti, ale to jsou skutečně pouze vzácné výjimky na které se v tomto směru nedá brát ohled.

(20. 05. 2013 00:35)

(20. 05. 2013 09:15)

renkka:Už by se všichni měli zdržet navážení se do prezidenta. Do pana Klause se taky dost rýpalo, ale to, co se děje kolem Ing. Zemana snad už překračuje všechny meze. Prezident Havel přece nebyl žádné nevinňátko, ale nikdo se o něj neotřel. A ne že by nebylo proč, že... Ale holt nevymezoval se až tak vůči představitelům médií. Mimochodem - jsem docela zvědavá, jak by si své státnické povinnost plnil poražený kandidát - při každé příležitosti klimbající šéf Zamini...

(19. 05. 2013 22:09)

98numero:asi hodně zapomínáte, rylo se do všech.

(19. 05. 2013 22:52)

daiena: , a na závěr si přisolila, potrefená husa

(19. 05. 2013 23:34)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy