12. červenec 2020
Svátek slaví Bořek, zítra Markéta
DISKUSE K ČLÁNKU

zelena.karkulka:Strašný...přece museli vidět,že mu jaksi po bylinkách není lépe,jak slibovali léčitelé. A to že necítí vinu,nasvědčuje tomu,že je jim to fuk a jsou rádi,že se ho zbavili. I idiot si může vygůglit,že bylinky na cukrovku asi nezaberou

(07. 05. 2013 21:12)

buban:Uz to, ze rodice vinu neciti leccos naznacuje. Myslim, ze kazdy rodic, jemuz zemrelo dite, si vzdy alespon cast viny klade.

(07. 05. 2013 13:56)

hofihofi:Ale oni byli presvedceni, ze delaji to nejlepší, to to nechapes?

(07. 05. 2013 14:29)

buban:ja o voze, vy o koze. O5 vubec netusite, o cem pisu.

(07. 05. 2013 14:47)

hofihofi:O zadnem voze, tvůj vylev byl jasny, utok na jiného, ne k veci, a ze vzteku, ze sam(a) nic neumis.

Jako ted a zde. Precti si nadpis trumbero -*)

mnau

(07. 05. 2013 15:00)

buban:No nic, hfhf, jako vzdy jste nezklamal. Proste reditel zemekoule, ktery vsechno zna, vsude byl 2x-a od vseho ma klice. Fakt me strasne mrzi, ze nejsem tucna tupa morona-takze jsem pro vas neatraktivni.

(07. 05. 2013 15:34)

hofihofi:Tak vidíš, ted jsi jen potvrdila muj názor, místo k veci napadas ostatní co neco vedi, ty vis starou belu tak ti nezbyva nez napadat jine, na nic jiného nemas znalosti.
A co ma tohle spolecneho s tvoji atraktivnosti to tedy nevim
booooze kokokodaaak

(07. 05. 2013 15:46)

buban:Ale hfhf-vy jste me spatne pochopil-ja vas naopak obdivuji, ze znate a ovladate tolik veci. To vse, co vy znate-vskutku obdivuhodne. Takoveho muze jako vy jsem vzdycky chtela-bohuzel nejsem pro vas atraktivni a zajimava-nebot nejsem negramotna tlusta silhava cig.na.

(07. 05. 2013 16:16)

hofihofi:Ale pochopil jsem dobře, ona ta moje cikanka ma totiž vic rozumu nat ty vis, proto ji ttreba dobrotka nemůže ptijit na jmeno, zamávala lékařkou a mrknutim oka vydělala dva melouny treba, tak ji klidne nadávej, ty se na to nezmuzes mnau.

(07. 05. 2013 16:40)

buban:Ale ja jsem te vasi cig.ne nenadavala-to by bylo zbytecne-kdyz jsem ji tak videla na to videu s vami-a ze zamavala s lekarkou-tomu snad verite jenom vy. O vydelku te vasi cig.ny jste tu psal vickrat-jenom ted nevim-mrkla pravym okem doleva, ci levym doprava? Kdyz jsem ty jeji ocicka videla-tezko rict, kam prave cucela. Kazdopadne jste me uz drive dostal vasim prohlasenim, ze vase morka byla stihly thajsky typ s dlouhymi vlasy. Jedine, co vas omlouva pri tomto prohlaseni je to, ze jste temer slepy-diky mlade stihle thajske morone.

(07. 05. 2013 16:57)

zelena.karkulka:prosím tě,on je vždy v opozici,počká až co kdo napíše a pak píše přesný opak

(07. 05. 2013 21:13)

e.44:Taky myslím, že si každý říká jestli udělal všechno správně, jestli neměl udělat něco jinak nebo zkrátka udělat něco aby dítě lépe ochránil.
Já osobně si i v méně závažných případech říkám jestli jsem to přece jenom nějak nezavinila, jestli jsem neměla postupovat jinak, jestli...
To, že rodiče necítí vinu, že nezpytují svědomí, to není normální.

(07. 05. 2013 15:06)

hejhej:Příčina nemoci nemoci se ve většině případů dá léčit.Ti rádoby léčitelé,kteří vědí o anatomii a fyziologii člověka kulové,jenom škodí.Jsou dobří jen ,aby se pacient za těžké peníze u nich vykecal,lékaři na to moc prostoru nemají.

(07. 05. 2013 13:03)

hofihofi:Lecitel většinou zdima peníze z lidi co maji nemoce, ktere zatim lecit neumíme.

Povsimni si nicku doktorka, dala si ten nick a lecitele haji, to hovori za vse.

(07. 05. 2013 13:12)

hofihofi:Nebo ti lecitel objevi ošklivou nemoc, vydesi te, vyleci ji ti, a posle te do spitalu na overeni, samo nic nenajdou, lecitel je spicka, kasiruje a jeho slava stoupa, i když zadna nemoc nebyla.

(07. 05. 2013 13:47)

zelena.karkulka:znám několik léčitelů,kteří si neberou ani korunu od nikoho

(07. 05. 2013 21:14)

doktorka6:Není léčitel jako léčitel!! Správný léčitel NIKDY neříká aby se léky nepodávaly! Problém je v tom, že lidé buď zcela bez výhrad věří lékaři a nebo naopak zcela uvěří léčiteli. Správně by to mělo být tak, že užívá klasické léky a ty vhodně doplňuje alternativní léčbou...Jinde ve světě to tak funguje bez problémů, ale české zdravotnictví je holt v područí farmaceutických firem.... Budeme věřit, že se tento stav brzo změní ve prospěch pacientů.

(07. 05. 2013 12:48)

hofihofi:No lecitele hnat bicem, jak poznáš podvodníka, tech je hromada, když operovalůi Havla tak mu tam Dasa poslala léčitelku a ta pronikla do pokoje, odpojila ho z pristroju a drandila s nim po pokoji a kricela, ze lezi na uranu, Pavka mohla z toho ranit mrtvička.

(07. 05. 2013 12:58)

doktorka6:hofihofi:- proč tak zhurta, já jich znám kvalitních dost. Nelze všechny házet do jednoho pytle, zrovna jako lékaře! Kvalitní lékař je ten, co léčí celostní medicínou. Tzn. že ho zajímá v prvé řadě pacient a ne bonusy od farmaceutických firem. Kvalitní léčitel je ten, jak jsem již uvedla, co NIKDY nevyřazuje léky naordinované lékařem. Ne každý lékař je ochoten spolupracovat s léčitelem, ale nejdou se i tací odvážlivci a snad jich bude čím dál tím více. Alespoň to bych přála všem lidem co léčbu potřebují.

(07. 05. 2013 13:05)

hofihofi:Delal jsem pul života ve spitalech jako servisak elektroniky a primo jsem videl tu uzasnou blbost pacientek a matek, lecitele se jednou z tisice trefeji, v ostatním skodeji a jsou spis na zhorseni nemoci.

(07. 05. 2013 13:09)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy