Pondělí 28. září 2020
Zataženo, déšť 11°C
DISKUSE K ČLÁNKU

krakonos500: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(10. 04. 2013 14:22)

fandamilan:Je dobře že bestie je chciplá.Měli ji ale oddělat v době kdy terorizovala vlastní národ.

(09. 04. 2013 17:33)

japos22:Tehdejší vedoucí představitelé Spojených států, Británie a Francie Bush senior, Thatcherová a Mitterrand v žádném případě neusilovali o jakékoliv změny ve středovýchodní Evropě. Sovětský vedoucí představitel Michail Gorbačov svědčí podle profesora Igora Lukeš z Bostonské univerzity v rozhovorech, které poskytl společnosti BBC, že když došlo k otevření berlínské zdi, Thatcherová a Mitterrand ho rozčíleně telefonicky žádali, aby proti svobodomyslným demonstrantům v Berlíně použil síly. „Zastavte to,“ požadovali. „Jak?“ ptal se Gorbačov. „Máte vojáky, ne?“ Gorbačov vojensky zasáhnout odmítl.

(09. 04. 2013 16:27)

namoroman:Kdyby je poslechl,tak by si pod sebou podřízl větev.
O Mitterandovi jsem četl ,že byl dost aktivní v podpoře
pádu opony.To mě udivuje,že byl proti pádu zdi.Gorba nemohl nic dělat,protože to by byl takový masakr,že by to sám nepřežil.
Kdo ví jak to bylo,ale Gorbi nemá zapotřebí moc co lhát.

(09. 04. 2013 16:45)

japos22:To jsou ty mýty. ... Asi dostali strach z vlny utečenců do západní Evropy... čili v první řadě se starali o sebe a nějaké demokratické hnutí bylo až na posledním místě.

(09. 04. 2013 16:52)

namoroman:To také,a navíc zavedený pořádek je pohodlný,takže je to jejich logická reakce.Museli začít myslet jiným způsobem v jiných dimenzích a to byl možná také jejich konec.Na další postup musela nastoupit nová čerstvá garnitura aby se to zvládlo.

(09. 04. 2013 17:09)

namoroman:Tohle je vrchol Tohle tady ještě nebylo
aby se slavila něčí smrt.Příznačný odchod Klause z funkce prezidenta v souvislosti s Tatcherovou.Ona není pouze rozporuplná
ona je nenáviděná!Tady je to vidět a jejím zastáncům tady to nezavře hubu naopak melou o lůze.To co jsem o ní psal včera je pravda a jen hlupáci se jí zastávají.Takoví bezohlední kašpaři kteří si nevidína špičku nosu.Je to fosilie,zdechlina a v tom pekle bude bublat místo vody olej - ať se v něm smaží mrcha.

(09. 04. 2013 16:11)

rodriguez9:Neni nic horsiho, nez spatny preklad. The bitch v nadpisu clanku znamena v tomto pripade "mrcha", rozdil mezi slovy "***" a "mrcha" je v cestine bohuzel podstatny, v anglictine naproti tomu vyznam vyplyne ze souvislosti.

(09. 04. 2013 16:03)

namoroman:Nakonec to ale vyjde nastejno,že

(09. 04. 2013 16:12)

japos22:Poslanec George Galloway za stranu Respect napsal na Twitteru: "Thatcherová označila Nelsona Mandelu za 'teroristu'. Byl jsem tam. Viděl jsem, jak to říká. Kéž se smaží v pekle!"

(09. 04. 2013 16:00)

namoroman:To řekla jen proto,že se zastával lůzy,hnusných negrů
kteří nemají mentálně na to aby si udělali školu,nemají na to aby si postavili pořádný dům a žili ze sociálních dávek v nejbohatším černém africkém státě a okrádali tak své bílé spoluobčany kteří se o sebe uměli postarat.Toho terosristu ba bylo potřeba pověsit i teď když je jednou nohou v hrobě

(09. 04. 2013 16:21)

japos22:Díky usnesení valného shromáždění OSN se 18. červenec oficiálně stal Mezinárodním dnem Nelsona Mandely. ... Tak to je asi OSN na omylu.

(09. 04. 2013 16:39)

namoroman:V roce 1988 obdržel Sacharovovu cenu za svobodu myšlení, v roce 1993 spolu s de Klerkem Nobelovu cenu míru.
Byla to ironie a reakce na některé "nadřazené" chytráky co zde plodí nesmysly o lůze poněvadž jsou asi "za vodou" , machrují a myslí si že se jim nic nemůže přihodit.Přál bych jim ať onemocní a budou si muset platit ošetření až do vydolování všech rezerv nebo ať je někdo falešně obviní a budou cálovat advokáty,policii a soudce aby se z toho vyhrabali.

(09. 04. 2013 17:01)

japos22:Aha ...

(09. 04. 2013 17:07)

jarda304:Thatcherová kdysi tyhle nazvala zcela "nekorektně", ale naprosto správně lůzou. Od lůzy jistě normální člověk nic jiného nemůže čekat

(09. 04. 2013 15:52)

erbova.arana: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(09. 04. 2013 15:59)

namoroman:Když je někdo baronka tak ostatní jsou lůza

(09. 04. 2013 16:25)

erbova.arana: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(09. 04. 2013 15:35)

wandzi:No jasně klasika, když jsem chudý, tak to musí přece být něčí chyba. No a zcela logicky to přece není chyba moje. Vždyť já jsem geniální, vzdělaný a jen ti zlí podnikatelé a politici mi brání získat pořádnou práci.

Oslava úmrtí, tak je to ubohost. To, že ma člověk jiný názor na nějakou věc není důvod, abych slavil jeho smrt.

(09. 04. 2013 15:30)

rumovapalice:ženský v politice nemaj co dělat, jejich úkol je mr.dat, jejich postavení je u sporáku, jejich vyžitím je utírat děckám pos.raný ***!

(09. 04. 2013 15:27)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy