15. září 2019
Svátek slaví Jolana, zítra Ludmila
DISKUSE K ČLÁNKU

street:presne tak gogo - je X druhu chripkovych virusu a stale novych mutantu, ze neni mozne se proti vsemu dat zaockovat...
vsechno je to byznys - zbohatnout co nejrychleji na famach, ktere se siri mezi lidmi rychlosti blesku...

(09. 01. 2013 22:55)

marie60:Doufám, že ta chrochtavka nebude za chvíli tady, v jiho Moravském kraji. Naposledy jsem byla nemocná v březnu r.1999.

(09. 01. 2013 17:53)

taky1chytra:Proč se NEočkovat proti chřipce
17.10.2012 01:44

MUDr. Ludmila Eleková

Dne 11.X.2012 jsem si užila svých pár sekund slávy na čt24. Redaktor mě téměř přepadl (na rozmyšlenou a přípravu jsem měla necelou hodinu) a sliboval nestříhaný cca 6 minutový rozhovor. Velmi jsem váhala, vím, jak to chodí a nakonec jsem souhlasila hlavně proto, že jsem to viděla jako možnost alespoň zkratkovitě prezentovat odlišný názor. Protože o chřipce a očkování proti ní slyšíme každý rok stále totéž. Nakonec se ukázalo, že schopnost rovnocenně prezentovat protichůdné názory není u našich mainstreamových médií dosud dostatečně rozvinutá. Ministr a vakcinolog dostali každý cca 10 minut, mě sestříhali na pár vět.
Proto využívám internet a písemnou formu, abych dostala mezi lidi, to co jsem chtěla říci.
Pro čtenáře dosud příliš neobeznámené s problematikou očkování budou mé názory extrémní. Předem upozorňuji, že na vše, co tvrdím, mám na rozdíl od zastánců očkování vědecké důkazy. Mnohokrát v historii se ukázalo, že převládající názor není správný. Nemusíme chodit daleko, stačí se vrátit do 50. let minulého století, kdy lékaři propagovali cigarety, viz http­://www­.you­tube­.com/w­atch?­v=gCMz­jJjux­QI. Před necelými 200 lety si lékaři nemyli před operacemi ruce. Na začátku každého pokroku je často jediný člověk, který myslí a vidí jinak. Já nejsem jediná, patřím k menšině lékařů a vědců, kteří začínají pochybovat o očkování. Na medicíně mě samozřejmě učili něco jiného, učili mě to, co dnes říkají v televizi právě zastánci oficiální linie. Musela jsem i díky negativním osobním zkušenostem dojít k jinému názoru a nebyla to lehká cesta.
Viac tu: http­://www­.slo­boda­vocko­vani­.sk/new­s/proc-se-neockovat-proti-chripce/

(09. 01. 2013 17:29)

gogo:Panebože... A básník chtěl tímto příspěvkem říci co ??? Nešlo by to říci stručněji, jasněji a přesvědčivěji ? Očkování.. imunitní systém atd. ?

(09. 01. 2013 18:18)

cinderella1:Pani doktorko! a co lide kteri jsou po operaci rakoviny a nemaji vubec zadnou imunitu diky ozarovani nebo chemoterapii? Ty byste radeji nechala zemrit?
Ja bych jim radila - ZAOCKUJTE SE! Protoze jsem se stim v rodine bohuzel setkala. Neni to zadna legrace.

(09. 01. 2013 22:40)

lunatic:Hlavně to zdravíčko ... a aby pan prezident zas visel !/..na zdech,samozřejmě

(09. 01. 2013 17:01)

dbbs:Holt když si každej blbeček nechá na rýmičku napsat antibiotika, tak pak se děje tohle.

(09. 01. 2013 16:52)

nutelka0:O lecbe by snad mel rozhodovat doktor a kdyz budu chtit predepsat antibiotika,tak by to mel razne odmitnout.Ti blbecci za to asi az tak nemuzou.

(09. 01. 2013 17:24)

klausovka:neustále jen panika... dejte už pokoj

(09. 01. 2013 16:51)

tomik007:Tutove vypustil Kikina z tlamy...

(09. 01. 2013 16:42)

liskabystrouska:kde se to proboha zase vzalo?

(09. 01. 2013 16:27)

zkrat.: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(09. 01. 2013 16:51)

enriko:Přesně, se mnou loni taky. Týden po očkování, někdy v říjnu až do května na mě pořád něco lezlo. Pak proběhla tiskem malá zprávička, že jedna vakcína nebyla vpořádku. Ptal jsem se doktora kterou jsem dostal a samozřejmě jsem se nic nedověděl, kroutil se jak had.

(09. 01. 2013 17:03)

tomik007:ockovani skoro vzdy zamava s parazitujicim prvkem organismu - tos mel jeste stesti

(09. 01. 2013 17:22)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy