4. srpen 2020
Svátek slaví Dominik, zítra Kristián
DISKUSE K ČLÁNKU

sandrahauseroova:Ahoj, letos koluje po internetu a mezi lidma nova forma privydelku, idealni na konec leta, kdyz je vecer hodinka dve casu... Sama si takto privydelavam jiz od kvetna a fakt me to nadchlo. Miliony z toho nejsou, ale dokud to jde, tak se mi hodi kazda snadno vydelana kacka Kdyztak mrknete na www.***.cz

(22. 09. 2012 12:48)

montevideo:Když odhlédnu od toho, zda je vůbec vhodné diskutovat o podobě parte, protože to je věcí rodiny, mně se moc líbí. Připadá mi vkusné a zdrobněliny mi vůbec nevadí. A že je psáno česko slovensky, je symbolické. Pan Brzobohatý se narodil na Slovensku, žil v Čechách, za manželky měl Češky i Slovensu a většinu života prožil v Československu. Tak proč ne?

(20. 09. 2012 19:01)

ki33:Nějak se mi tady u toho článku nechce číst diskuse. Parte je krásné - blbé spojení - krása a parte. No a co dodat? Měli se moc rádi. A pro mě je Radek Brzobohatý chlap každým coulem

(20. 09. 2012 16:20)

krdas.: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(20. 09. 2012 15:03)

vesnicankavemeste:krdas. promin,ze jsem se tak rozepsala,ale tva slova me chytla za srdce.

(20. 09. 2012 15:19)

joudajoudovy:Lidi, vasi diskuzi si prehodte na jiny blog.
V techto mistech je to vice jak nevhodne, nebot clanek zasahuje do soukromi rodiny Brzobohatych, ktera proziva velkou ztratu a rodinnou tragedii.
Tez by jste byli rozladeni, kdyby obecni rozhlas, v dobe umrti vaseho dedy, hlasal, napr., ze to byl slovesky K-o-k-o-t !!!
Trochu pochopeni a lidstvi...
a plesk? zumpa, zump, by se tez mel chytit za frnak a ne si v redakci mnout pazoury, jak ti b-l-e-c-k-o-v-e klikaji do diskuze.

(20. 09. 2012 13:58)

monta:Nebrečím...já vám rozumím, ale ty bys frajerko měla mluvit, protože si v cizí zemi a tady se ovce nepasou a nikdo s tebou nepásl...a prosí Tě někdo, abys hovorila po slovensky? Jeď do Německa a tiež len hovor...to se všichni z tebe pos...Frajerko namyšlená !!! Když chceš žít v cizí zemi, nauč se jejich jazyku. Na to snad nemusíš mít ani vysoké IQ, abys pochopila smysl...i když po tvém příspěvku pochybuji... Raději své duchplné příspěvky piš do šuplíku a pro pochopení si kup slovník

(20. 09. 2012 13:38)

kacota:Smysl tvojich blábolov by som nepochopila ani keby som mala IQ 154 jak Sharon Stone.
Ja v tvojej zemi nežijem, zato v tom Nemecku som ako doma a tam hovorím a píšem ich rečou, aj vo Viedni som ako doma a predstav si aj v Budapešti, aj v Prahe som ako doma a tam ich rečou hovoriť nepotrebujem, lebo kultúrni a vzdelaní ľudia čo sa s nimi stretávam to nevyžadujú Píšeš, že nemáš predsudky a máš ich ako nejaká zadubená starena, zapšklá čo nadáva na celý svet. Ano v Nemecku musíš hovoriť po ich, lebo nie je to slovanský jazyk a nikdy nemali s nami spoločný štát, ich obyvatelia nemali s našimi spoločné všetko ešte donedávna a preto nemôžu nijako rozumieť ..ty "cudzia zem" Si sa nádherne opísala, frajerka namyšlená, to ti sedí
Ako provokatérke ti to ide dobre, pokial si taká naozaj, nenadávaj na Slovenky, že vám berú mužov, s takou zarytou fuchtĺou nemôže moderný chlap vydržať
papa

(20. 09. 2012 14:02)

ki33:kacota, co blbneš? Ale chápu. Někdy holt člověk vypění. Tak ti posílám

(20. 09. 2012 16:17)

viha:Víš co, vole, něco ti řeknu, vole. Nech těch moudrostí a drž držku. Môj manžel je Čech, už dobrých pár rokov žije na Slovensku, to ne on se naučil po slovensky, ale já po česky. Nikdy mu to nešlo, protože nejste schopni nám porozumět, to my sme se vždy museli prispôsobovať vám, takže zadrž... Ale já si nestěžuju, máme hezké manželství a někdy je to i sranda

(20. 09. 2012 14:16)

viha:Oprava - on se nenaučil nikdy po slovensky

(20. 09. 2012 14:17)

monta:Narodila jsem se v Československu, pocházím ze smíšeného manželství, studovala v Blavě a nemám žádné předsudky. Ale jsem silně rozhoř­čená­....Sl­ováci se naprosto neintegrují, mluví slovensky, píší do našich diskusí slovensky, jakoby to byla povinnost Čechů se před nimi posadit na zadek. Tady se rozčilují, nadávají na Čechy, jejich chování, jako by jim vše patřilo a na vše měli patent. Tak proč nejdou domu, kdo je tu drží, když je tu vše tak špatně? Já bych nebyla s takovou lůzou a šla domu ke svým, milovaným. nebo do jiného státu, kde bych mluvila samozřejmě jen mateřštinou, ať se okolí učí, když mi chce rozumět !!! ...A parte paní Gregorové je fraška, nic víc...Dost mi to připomíná slavnou Dášu...

(20. 09. 2012 13:14)

kacota:Načo by som mluvila ? Tiež ma každý doteraz prosil (jak Raduško Hanu) aby som len rozprávala po svojom, aké je to krásne
kúp si slovník a vyžeń od teba kohosi domov, neviem o kom píšeš, tu nebreč

(20. 09. 2012 13:27)

ki33:kacota, mně se líbí slovenština. A některé knížky - např. Sophiina volba je citlivější ve slovenštině než v tvrdé češtine.

(20. 09. 2012 16:21)

nbcz: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(20. 09. 2012 22:51)

kacota:Prečítaj si po slovensky niečo od Jane Austen
http­://www­.you­tube­.com/w­atch?­v=TlBg­cmoKu1­8&fe­ature=­rela­ted
.

(21. 09. 2012 00:58)

nbcz: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(20. 09. 2012 22:50)

kacota:Je to tak ako píšeš..Neviem prečo, ale naozaj my sa naučíme po česky hneď a vám to nejde ani za svet

(21. 09. 2012 01:06)

fortin: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(20. 09. 2012 13:37)

lukolina:to , že je parte napsané československý ani tak nevadí, ale pozůstalý Odrejko a Roluška, my příje jak reklama na kakao Granko . . i ve 4O - ti ho má rád

(20. 09. 2012 13:02)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy