Sobota 26. září 2020
Svátek slaví Andrea, zítra Jonáš
Zataženo, déšť 10°C
DISKUSE K ČLÁNKU

prcek96:Nic proti, ale NIKDO!!!!! nevite co se opravdu stalo. Myslite si, že když si pŕectete Blesk, nebo Aha.. že vite všechno..? no ve skutečnosti vite uplý HO*NO...!!!! Sabča byla úžasná mamča, o malou se starala víć než úžasně.. Byla na ni hodná, a dělala všechno proto, aby se malá měla dobře. Na festivalu malý nic nehrozilo. Bylo o ni krásně posta­ráno­.!!!!!­Přeč­těte si blesk no.. to je stašně pravdivej web.. LŽI a KECY to jsou.. Jenže to tady nikoho nezajima.. Prostě jste si udělali obrázek o tom, že za to mohla Sabča.. No jasný. bohužel je tohle ubohost..!!! Matky tu pišou samé řeči, ale syndrom náhleho umrti se prostě nedá ovlivnit..!!!A to byste jako mámy měli moc dobře vědet.!!! To už má to malý miminko daný. A nezabráni tomu ani svatej papež.. Takže ty kecy byste si asi radśi měli nechat pro sebe, a začit trošku přemejšlet než tu něco napišete. Kdyby člověk, co napsal všechny ty lži, měl ditě, tak by to asi nenapsal. Protože by vědel co ten syndrom je za svinstvo.. A že se tomu nedá ubránit..

Prostě bulvár, a s prominutim, uplně pitomi lidi no.. DEMENCE tenhle národ..!!!!!

(13. 07. 2012 10:21)

demonzhor:adeliz­nabliz­na:UP­ŘÍMNOU SOUSTRAST!!! Jen pitomci odsuzují radost ze života, jen idiotky si myslí, že narozením dítěte musí ukončit "život"Dopřála jste dceři určitě plnější život než "dokonalé" matky dle příruček!!!!!!!!!!!

(10. 07. 2012 14:38)

ubrousek:souhlas!!

(11. 07. 2012 22:02)

prcek96:Souhlasim .. Sárinka si užila aspoň krásných pár měsiců

(13. 07. 2012 13:08)

lkulikova:

(10. 07. 2012 09:56)

adeliznablizna:kdyz uz neco média vysílají tak at to je aspon pravda.. média jsou ***!!...Toto napsala matka miminka na jednom webu... Tak abych záležitost s tragedii mé dcery uvedla na přesně...ANO MIMINKO KTERÉ ZEMŘELO NA FESTIVALU BYLA NAŠE SÁRINKA, ALE !!!!! zprávy jsem neviděla a ani vidět nechci, 1.lživá zpráva : ten pán označovaný za otce Sárinky byl jeden z pořadetelů který nás chránil před supy, novináři..... jak víte Sárince bylo přes 5měsíců, což už je 2.lživá informace, stále všichni mluvíí o 4-měsíční holčičce. 3.lež, se Sárinkou jsme se pohybovali spíše mimo festival, celý den byly u auta všechny dveře otevřeny. 4.lež Sárinka nebyla v autě ani minutku přes den v autě, přes den spala po procházkách v kočárku, nebo ve stínu. 5.lež i když tam hluk byl Sárinka nebyla ani minutku u podia.6.lež byl postaven stan o 50mčver. který byl větraný. 7.lež já jsem s ní večer v autě spala když ne, byla jsem 5m od auta. Věc další ob den jsme jezdili domů Sárinku okoupat..... U stanu ve kterém spal otec Sárinky byl bazének ve kterém se maličká čachtala....Navíc byla po celou dobu festivalu s námi, a bylo o ní posta­ráno!­!!!!!!­!!!! Ona byla šťastná, že byla mezi lidmi, nezaplakala mi, stále se jen usmívala.... Dnešní pitva prokázala, že zemřela na syndrom náhlého úmrtí, a velitel policie, a soudní lékař mi řekli, že festival neměl vliv na její smrt, prý by se to stalo i doma, kde by to bylo o mnohem horší pro nás, takhle okolo nás byli lidé, které máme moc rádi, a podpořili nás...... všechny z Vás které mě tu odsuzují ať pomlčí, nevidím nic špatného na tom, že mé dítě se baví na festivalu, kde o ní bylo postaráno, a poslední týden jejího stršně krátkého života si užila víc jak všechny lidé kolem ní !!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!! Tímto končím, bolí mě smrt mé milované holčičky, nikdy bych nedopustila nic co by jí ublížilo!!!! a můžu vám povědět, že vy některé matky jste zlé a nespravedlivé !!!!!!

(10. 07. 2012 09:23)

kamii:Jasně, chápu, že v 5 ti měsících si kojenec užije fesťák......Matka si hledá nějakou útěchu, ale obvám se , že každý normální člověk by dítě natož miminko na festival nebral...ale třeba je tu nový trend, kdy si kojenečci pojedou zapařit na fesťáky, do hospod.....

(10. 07. 2012 19:49)

aneett.ka: zlatoo citím stebou..neřeš ostatní lidi,cizí lidi..oni si stejnak budou myslet sve,je jasne ze kazdy bude mit jiny nazor ale at si ho nechaj.!!!drž se a doufam ze zvladaš tak težkou situaci,mrzí me to mám tě ráda

(10. 07. 2012 21:44)

krakonos500: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(11. 07. 2012 11:16)

zkrat.: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(09. 07. 2012 23:12)

nicolej:Zavrela bych je, az by zcernali!!! Fakt ty nase zakony nechapu. V zahranici jdou lidi do vezeni i kdyz si odskoci do obchodu a "zapomenou" dite v autosedacce....

(10. 07. 2012 02:43)

nicolej:To jak tak, kdyz "deti" maji deti.....

(10. 07. 2012 02:44)

krakonos500: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(11. 07. 2012 11:17)

ubrousek:zkrat a nicolej, vy máte dost..

(11. 07. 2012 21:47)

aneett.ka:nevyvracím nikomu tady nic,ale byla to moje kamaradka a vím jak se o Sarinku starala a jak ne,bylo to nezodpovedne ale sama matka ví nejip co je pro jeji dite dobre a co ne...rozhodla se tak jak se rozhodla..!!bohuzel nikdy nevyplní diru v jejím srdci a tyhle komentare jak by kdo co udelal a neudelal jsou uz k ničemu.!!!!

(09. 07. 2012 22:39)

zkrat.: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(09. 07. 2012 23:16)

ubrousek:ona jí život nezničila. na festivalech normálně potkávám batolata, kojence.. jsou s rodiči, přáteli a jsou v pohodě. já se s naším prckem také chystám vyrazit.. Tohle byla tragická nešťastná náhoda, že maličká odešla zrovna tam.

(11. 07. 2012 21:49)

rezeda:

(12. 07. 2012 13:49)

krat5:sama matka věděla, že nejlíp bude jejímu dítěti v tom vedru v autě, 50m od pódia, mezi feťákama, opilcema v bordelu a děsným hluku, který mimo jiné škodí i dospělým(ti se ale rozhodnou sami)a ne tak malému prckovi...jestli je ta ženská alespoň trochu normální, tak se z toho nikdy v životě nevzpamatuje...

(10. 07. 2012 06:21)

amethyst07:Snad každej normální člověk musí zastat názor, že na tyhle akce by s sebou nevzal ani psa natož mimino. Normálně myslící člověk to nepochopí a každý rodič to musí odsoudit. Ta daň za blbost je šílená a k té holčičce bohužel nemilosrdná a nespravedlivá.

(09. 07. 2012 20:48)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy