14. srpen 2020
Svátek slaví Alan, zítra Hana
DISKUSE K ČLÁNKU

pavucinka:Naěe policie ho snad chtěla vydat, a američani nespolupracovali. prostě se vůbec nenamáhali zřejmě předvolat onoho muzikuse, poptat se, zaporotokolovat jeho výpo­vědˇ,r­ozhod­nouit o vydání, dát nám zprávu. Nic z tohoa t ak muzikus opřijel a podivil se, že je vrah. Ukázka jak se na nás někde nahlíží.A nerní to tím, že jsme malá země. Ale tím, jaká je tu nyní morálka, a že to občan bere a nebouří se souzčasným mafiánským praktikám.

(04. 07. 2012 20:01)

ganzanie: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(06. 07. 2012 19:34)

adam6666:Metal je propadliště takových, co neumí zpívat. Rámus, podivné rytmy, podivné texty. Okruh posluchačů odpovídá této úrovni. Při pohledu na frontmana kapely LOG pana RB se člověku dělá nevolno. Je celkem jedno, jaké je národnosti.

(03. 07. 2012 08:55)

ganzanie: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(06. 07. 2012 19:10)

st.dindindon:bavit se na bezcenne a bezvyznamne diskuzi o tom kdo je a neni,vylizany mi prijde absurdni.steje jako tato hudba.takze se bavit jestli je nekdo vymastenej a posloucha tuto hudbu,tak to je clovek ktery ma svou pravdu a nikdo ho nepresvedci.tato kauza je smutna pro obe strany,avsak kazdy sam sveho stesti strujce.bohuzel tato hudba je pro iq tikve,tak nema vubec cenu hodnotit vase komentare.St Dindindon

(02. 07. 2012 19:33)

m4x_7r4k70r:NEVIM, JESTLI JSOU NOVINÁŘI Z BLESKU TAK ZABEDNĚNÝ, NEBO JE TO VŮBEC NEZAJÍMÁ, ALE ZATÍMCO TADY ČTENÁŘI DEBATUJOU O PODMÍNKÁCH VE VĚZENÍ, A POLEMIZJOU JAKO O ŽIVOT NA TÉMA: KOHO POTRESTAT, PODLE INFORMACÍ ZE SERIÓZNÍCH MÉDIÍ RANDY BLYTHE ZAPLATIL KAUCI A DÁVNO SEDÍ V LETADLE DO U.S.A.

TAKŽE ASI TAK.
KLIDNĚ POKRAČUJTE...

(01. 07. 2012 09:59)

pgga:Pan "decatlon" odsoudil hlavne ze Andy je American..tot vse
Mimochodem tady bydlim a tato hudebni skupina az tak "slavna" neni..slavna je vlastne nyni diky CR (V negativnim smyslu co se tyce CR )"Mozna" i o hodne vetsi "stars" do CR nepojedou dike "Ceskeme pravu"..ale CR si to asi muze "dovolit"

(30. 06. 2012 22:33)

xxyy:Vážně u vás skupina Lamb of God neni moc slavná? Já mám trochu jiné informace.

"O tom, že Randy Blythe a beránci Boží patří ke kvalitnímu jádru novodobého metalu, svědčí i to, že skupina byla několikrát nominována na ceny Grammy a ve Spojených státech jdou náklady jejích alb do statisíců. Lord of God ve své tvorbě těží z nespokojenosti mladých, žijících na hranicí chudoby i pod ní, svoji stále silnější a naštvanější posluchačskou základnu oslovují texty, ve kterých není místo pro Boha a slitování...."

Ty asi ale nepatříš do skupiny obyvatel, které texty písní oslovují.

(30. 06. 2012 22:43)

pgga:Asi ne....ALE vazne bydlim zde od detsvi a tak slavni nejsou...i kdyz neni to jedno"..Dale Blesk napsal( ) ze SAM rekl ze jeho rocni prijem je $200­K..HM­....­....­....z toho ta kauce...jinak..vis co? podivej se sam na google.....

(30. 06. 2012 23:03)

xxyy:Blesk jako zdroj informací je nepoužitelný
To co jsem psal jsem právě vygoogloval a za částečné pomoci překladače hodil z English do češtiny. Ale asi si časem ještě zagoogluju, jestli myslíš, že se dá o nich ještě něco zajímavého najít.

(30. 06. 2012 23:14)

kobyla1:Místo googlování si raději zajdi na psychárnu ***

(03. 07. 2012 00:57)

xxyy:Mě bylo hned jasný žes vyhulená palice bez kouska soudnosti. Ani si mi to dalšíma blitkama potvrzovat nemusel.Co taky jiného čekat od tvora s nickem kobyla píšícím v mužském rodu?

(03. 07. 2012 03:22)

kobyla1:Ty jsi jen vymaštěnej magor,který vůbec neví co je to muzika V Americe dají cenu kdejakýmu kretenovi co ví kde má kytara struny

(03. 07. 2012 00:59)

pgga: A potom kdo je tady VYMASTENEJ

(03. 07. 2012 03:04)

pavucinka:Právní stát nejsme, Od roku 89 se nic nezměnilo a rychklokvašky u soudů nic nevyřešily.... Je to totéž, možná horší.Kdyby mně nebylo tolik, kolik už mně je, šla bych.

(04. 07. 2012 20:05)

moloch:moloch: Daniel asi nebyk takovej fanda kdyz nevi jak se chovat co chtel dat mu pusu?podpis?nebo se jen zviditelnit? asi to posledni tomu bych veril,-neverim ze nic nemel v sobe,to by musel bejt tuplovanej debil,dvakrat jsem byl na Rammsteinech a jsem skalni fanda,jelikoz vim co je to za zahul na podiu nelezu tam ani bych nelezl,ja rikam dobre mu tak,kazdy strujcem sveho stesti,bylo mu 19let mel mit rozum,buh vi jak to bylo po koncerte,kazdopadne nechapu proc PČR nedala Randymu vedet dva roky je dost dlouha doba ne?nasi lovci lebek asi spi a lovi jen male rybky ....hned to ale davaji do Novy jak jsou perfektni,
a ten frajer???asi maslo a jeho prvni DOBREJ koncert,pro nej posledni ted me muzete ukamenovat,

(30. 06. 2012 22:03)

kobyla1:No přátelé . Bylo tu dnes s váma mooooc hezky, pobavil jsem se a teď jdu na chvilku zkontrolovat, jestli se v naší hospůdce sedí taky tak dobře jako u PC....přeju všem hezký den......a ještě jedna přátelská rada­....­....nes­kákej­te na pódium.

(30. 06. 2012 20:33)

decathlon: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(30. 06. 2012 20:19)

kobyla1:hej Deco....taky se tak bavíš???????

(30. 06. 2012 20:24)

zkrat.: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(30. 06. 2012 20:25)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy