11. prosinec 2019
Svátek slaví Dana, zítra Simona
DISKUSE K ČLÁNKU

joudajoudovy:Tak jsem se dnes dozvedel, ze tato postkomunisticka zlodejska kreatura ma nejvetsi balik na prezidenskou kampan. Neni se treba ptat, kde chechtaky splasil? Klausovic klika cini rychle, aby se dobre zahackovala a mohla dalsich 20.let lidi okradat. Lidi, od Dlouheho pryc a kdo ho zvoli, podepise konecny ortel nad nami. Ve stredoveku si mor a cholera nevybirala, kolila vsechny, chude i bohate. At Parou-back-a vubec nemusim, ale klidne bych volil Martany. Nooo, ale opet tu hrozi dalsi a stale opakovane nebezpeci, ze se do zelenych kabatku prevlecou ti stali zlodeji a korupcnici.Jedine vychodisko vidim v ustanoveni 5.odboje, aby jsme mohli bojovat za cest Ceskeho naroda a za pani smrtku vzit pravo do ruky.Ano, Necas a jemu podobni budou kricet, ze jsme teroristi, ale to rvali i fasouni a dnes ony hrdiny chvali a symbolicky jim placaji po ramenou.
Driv se rvalo, komunisti vsech zemi spojte se, kupredu leva apod. Co nam z toho zustalo, banda komunistu a svazaku, prevlecenych do barevnych dresu, rvajici kupredu prava a ber vse , co ti prijde do cesty.
fuj hnuj....

(26. 06. 2012 10:29)

husqarnowicz:Kde se v něm a jemu podobných bere ta drzost?? Nerozumím, nechápu..tenhle svět a tahle země snad opravdu nejsou pro mně.

(23. 06. 2012 23:18)

georg7: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(23. 06. 2012 19:56)

honza51:Další "sebevědomé pako" . Něco jako Přemysl Sobotka , anebo třebas paní Němcová , která potřebuje rohlíky v obchodě brát a né kupovat a která musí svému synáčkovi poskytnou poslaneckou limuzínu A je jedno, že odstoupila, nehoráznost je, že o tom "byť i jenom 1 minutu" uvažovala . To je teda výkvět, jen co je pravda.

(23. 06. 2012 17:35)

karel:Kariérní komunista, instruktor stranických školení ještě na podzim 1989, může získat zejména hlasy pravice z ODS. Co k tomu dodat.

(23. 06. 2012 12:29)

dzery:Komouši se ani trochu nestydí.

(23. 06. 2012 11:55)

gogo:Nestydí se nikdo... Ani komouši, ani církev, ani politici, ani ministři, ani mafie, ani zloději, podvodníci... Nikdo. To je ten problém... Tresty pozemské jsme po roce 1989 zrušili a Boha již dříve... Tak proč se stydět a proč se bát ?

(23. 06. 2012 12:29)

satriani:Pane DLOUHÝ co šnupete ? Že byste mi poradil,to musí být fakt slušný matroš,když vás tohle napadlo,vy jste největší zakislej slizoun,co existuje,radši zalezte zase ke kalkulačce,vy nejste vůbec žádná osobnost,nemáte žádné charizma,jako Zeman,na to zkrátka miliony mít člověk nemusí

(23. 06. 2012 11:48)

sakra:Myslím, že už jste toho pohnojili i jako bývalí "politici" národu dost. Když se chcete vrátit na hrad, tak jedině na Mírov.

(23. 06. 2012 11:14)

majojo:Takže: Oni se vrátí. A bude to ....

(23. 06. 2012 11:01)

henes:Další ksindl vylezl z díry.

(23. 06. 2012 10:07)

josef:Tak to se už do téhle sestavy může přihlásit i Gejza Lakatoš, oproti s. Dlouhému to je charakter 10x soudně trestaný ale jen za pár drobných.

(23. 06. 2012 07:42)

joudajoudovy:Gejza by nebyl spatny, dobry napad. Lakatosovi staci znackova budnicka, padelek trika od rakosniku, nalestena perka, zlaty retizek, omsely mercedes, stado slapek a jednou rocne, na jeho narozeniny, rodinny slet citajici 100-150 pribuznych. To z narodniho rozpoctu utahneme!!!

(23. 06. 2012 08:27)

starypes:Ten gauner Dlouhý ať zaleze do díry a nevyčuhuje z ní ven, parchant pravdoláskový.

(23. 06. 2012 07:28)

joudajoudovy:Koukam, ze onumu typkovi otrnulo, ale lid nezapomina. Vzpomenme na text pisne, ktera se pela, kdyz se Dlouhy nekde objevil a vedelo se proc. Text pisne sedl, jak poklice na hrnec.
1. Najdem si místo kde se dobře kouří
kde horké slunce do nápojů nepíchá
kde vítr snáší žmolky ptačích hovínek
okolo nás a říká
Ref.: [: Mám jednu ruku dlouhou :]

2 Můžeme zkoušet co nám nejlíp zachutná
a klidně se dívat jestli někdo nejde
někdo kdo ví že už tady sedíme
a řekne nazdar kluci

3. Posaď se k nám necháme tě vymluvit
a vzpomenout si na ty naše úkoly
tu ruku nám dej a odpočívej v pokoji
... tam na tom místě kde se dobře není

V textu je schovano vse, jeho ucast pri komunistickych sedankach v AV-Prognosticky ustav, hnizdo Klausovo, Zemanovo, Dlouheho, Jezka a podobnych kreatur, ktere vymyslely nejvetsi historicky tunel-Kuponovou privatizaci, malou i velkou privatizaci a nastartovaly upadek ceskeho hospodarstvi i podvedly lidi.
Po odejiti do ustrani se Dlouhy venoval energetice a stale hrabal a hrabal. Tato hrabojidni krysa by
mela zustat zalezla ve svem bohatsvim prospikovanem kanale a nevylezat na svetlo bozi.
Jiz Krysar zacal obchazet nasi zem a z doupat laka krysy, ktere vyvadi do vezenskeho mestecka. Jen tak dal, ale tvoji praci ti nezavidim. V nekterych pripadech to je marnost nad marnost, ale stav krys se alespon trosicku snizi.
Zadne dalsi Dlouhe ruce nepotrebujeme, chmataku je dost!!!

(23. 06. 2012 07:27)

gogo:Stav krys že se sníží ?? Obdivuji Váš optimismus... Já se spíše obávám, že pro kvůli krysám již není ani kam šlápnout ..

(23. 06. 2012 07:52)

gogo:Stav krys že se sníží ?? Obdivuji Váš optimismus... Já se spíše obávám, že pro kvůli krysám již není ani kam šlápnout ..

(23. 06. 2012 07:52)

joudajoudovy:optimista jsem, kdyz se krysy nevyzenou na vezenske dvorky, tak jejich kauzy lidem otevrou oci a verim, ze s vysledkem voleb, budou alespon splachnuti do kanalu. Ano, jedno nebezpeci tu hrozi, ze budou kout pykle a po 10.letech z kanalu vylezou, jako to udelal chmatak Dlouhy.
A proto tu mame pamet naroda, ktera nic nezapomina...

(23. 06. 2012 08:22)

gogo:Vyženou nebo nevyženou na dvorky ? Ale pokud na tom dvorku bude běhat pouze Rath, tak se moc očí neotevře... Spíše se budou přivírat ...

(23. 06. 2012 12:32)

anka:dalsi komunista, ktery se snazi budovat karieru...

(23. 06. 2012 02:04)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy