29. únor 2020
Svátek slaví Horymír, zítra Bedřich
DISKUSE K ČLÁNKU

vinnetouvi:Obdoba Veselé krávy: Zelená kráááááááááááva

(13. 05. 2009 21:06)

mouse:kdyby to nevěděla, prostě tu politiku nežere, neber to tak vážně, prachy z toho dou tak to nehrotí, ale jak se tu toho blbě tvářila, valila voči jako kdyby jí bylo šest, místo aby řekla vidíte jak ono se to vlastně finálně zpracovává, "abyste to mohl dát do kamen", ono to bude možná různý, budu si muset nějaká taková kamna pořídit, ale ona jen kouká, tupě jak nána, no prostě po jau jau druhá nejlepší akce Kačky v české politice

(29. 04. 2009 08:49)

jity:co do toho motáš komunisty? Tady se píše o Kateřině auvajs a beze sporu má z ostudy kabát. Napřed s tím údajným bitím, potom přebere kamarádce chlapa a ještě biomasa.Je-li pravda co se tady píše o drogách tak to už je vrchol,že takový lidé nás vedou.

(28. 04. 2009 10:18)

lilli:Dementka Žak na entou, větší trapas jsem už dlouho neviděla...od jisté doby je to už jenom Biomasa. Evidentně svému oboru rozumí A Burs s přivřenou hubou, jak pořád něco mumlá je taky dobrej. Hodí se k sobě

(27. 04. 2009 20:42)

gevi:jaké hlouposti by případně žvatlali komunisté bychom se nedověděli. Oni svou hloupost a neschopnost měly zakrytou absolutní cenzurou. Jediné, co vyšlo ven na konci jejich vlády, byl známý Jakešův projev.

(27. 04. 2009 18:17)

siroky11:Kecá o něčem, prosazuje něco a ani neví co! Co to máme v parlamentu na nevzdělance a hlupáky? Člověk žasne a Jau Jau se drží u "koryta" zuby-nehty! A tak to je s každým zákonem. To samé jako "přiblblobendovský" náhubkový zákon. Ti dva si mohou podat ruce . Takhle blbě nevládli ani komunisté, jako tito dva umělci!

(27. 04. 2009 16:31)

singhaja: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(27. 04. 2009 16:05)

raspina: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(27. 04. 2009 16:03)

janrezak: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(27. 04. 2009 15:58)

makmark: pozor, to *** má umazané od titulu Doktorka Filozofie

(28. 04. 2009 13:55)

bobina:tak to bude velice špatná vizitka těch,kdo jí tam dopomůžou! Já jsem se mlátila smíchy po nedělní politické show na Primě,kde se uraženě omlouvala za své selhání u Krause! Člověk by předpokládal,že si vědomosti doplní a zastydí se,jenže ouha!!!! Kateřina se nejen že nestydí za selhání,ale ještě tento prohřešek nad vzděláním korunovala dalším nesmyslem,když prohlásila,že to,co je biomasa věděla vždycky a UVEDLA JAKO PŘÍKLAD BIOMASY HOŘČIČNÉ SEMÍNKO!!! No to jsem řvala smíchy ještě hodinu poté,když jsem si na to vzpoměla jak s kamenným ksiftem hodila do éteru další chuťovku!!!

(27. 04. 2009 15:13)

dano:Kateřina je dementní dutohlávka, která možná ani neví jak se zhovadila. Tá si teda ušila z ostudy kabát. Ona totiž nemá ani základní informace o tom, okolo čeho by se měla točit jeji činnost. Co je toto za karieristku. Afektovaná Radičová na Slovensku si to uvědomila a odešla od válova. Hloupá Káča v Čechách se bude válova držéééét... jako klíště. Bohužel tak nás berou i v Evropě a ve světě.

(27. 04. 2009 12:30)

margarethka:na jejím místě bych do toho kanálu opravdu zalezla, to byla mega ostuda. od tý doby jí doma říkáme biomasa. šikovná paní "pos.rankyně"

(27. 04. 2009 12:18)

klotilda:Už mě nezajímá čím bude "šokovat" příště.Nevěřím u této protřelé kariéristky na náhodu,zaskočenost ap.Divák a posluchač může být už jen zhnusen,takové lidi nechce člověk ani znát, natož je někam delegovat.

(27. 04. 2009 12:08)

mango:Kdyby Kateřina jau jau cítila nějakou ostudu a měla spoň krapek svědomí vůči těm, co jí dali hlas, musela by okamžitě rezignovat. Ale co by pak zas dělala s tak extrémně hloupou hlavou?? No, snad se, když né Kateřině, tak aspoň těm voličům, co ji volili, otevřely oči...Snad konečně po volbách přijde konec "zelených" v Čechách.

(27. 04. 2009 11:28)

jirkaplacek:Mezi biomasu nebo bioodpad se nazařazují semínka z hořčice! To by bylo drahé jako pes! Jako palivo lze použít stonky této rostliny. Stejně jako nadrcené či lisované stonky dalších kulturních rostlin. Káča je opět úplně vedle. A minule to neby blekaut ale buď blekendvajt nebo extáze.

(27. 04. 2009 11:02)

drobek:Zkouším jezdit na mrkvovou šťávu a nějak to nefunguje,ani v kotli nehoří

(27. 04. 2009 10:32)

frankie:Ani se nedivím, že je tato osoba ve sněmovně? Zvolili jste ji! A zatím její základní pracovní náplní poslankyně je oblažovat namyšleného seladona B. Kdy už Vám dojde, že si tito lidé udělali z ekologie výnosný kšeft a na nějaké ekologii jim vůbec nezáleží. Pamatujte na to při dalších volbách a nenechte se znovu zblbnout!

(27. 04. 2009 10:20)

pjotri:Jeji jedina kvalifikace pro politiku je, jak jinak, postel. Asi to nevite, ale je to Bursova manzelka - meli totiz tajnou svatbu. Bursa pomalu, ale jiste konci, jeho strana se - doufejme - do parlamentu nedostane. Proto se ji snazi poslat do Bruselu, aby prijem penez pokracoval..

(27. 04. 2009 08:54)

bobina:mi ukázala paní Jacques v jiném světle! Doposud jsem se domnívala že je to jen průměrně inteligentní paní,která se nějakou shodou okolností dostala k politice tím,že vystudovala politiku! Jenže opak je pravdou! Tato dáma nejen že není až tak hloupá,ona je velmi mazaná a spojení mazanosti,arogance a částečně i hlouposti jí pomáhá udržet se na místě,kde jiní končí! Myslím si,že nastala doba,kdy již uzrála natolik,že bude k "utržení" a odeslání do skladu politického zapomění!

(27. 04. 2009 08:09)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy