4. červenec 2020
DISKUSE K ČLÁNKU

klokanek357:Jo a pro všechny zúčastněné.. Ty fotky, které se v bulváru objevují např. z rodinného alba apod., cpe novinářům sama Vladěnka. Pak si moc stěžuje, jak po ní paparazi jdou. Ale bere za to těžký prachy.. Takže tyhle vaše debaty jí jen podporují. Čus bus.

(19. 04. 2012 13:38)

klokanek357:Ona opravdu není soudná. Místo aby se věnovala synovi minimálně do šesti nedělí. Tahá ho po přehlídkách. To je celá ona... Hlavně, že se vytáhne,že dělá něco pro charitu. A ani není soudná v tom jak vypadá a leze na molo s pupkem, co jí po porodu ještě nesplaskl. Je to normální kráva vymašťená.

(19. 04. 2012 13:34)

pralinen:Tak snad o ucelu tehle maskarady nikdo nepochybuje - pokud sel vytezek na deti a neco se vybralo, jen dobre. Ale o tom Frantiska nenapsala ani radku. Jde o to, CO bylo predvadeno a potazmo kym. Paneboze Erbova by se mela venovat svemu diteti a ne v tomto stavu tela lezt na praktikabl a nabizet nechutnosti jakehosi salonu. Vypadala jak nesvepravna romska kojna, ktera se omylem zatoulala do jakychsi prostor a kde na ni v rychlosti cosi natahli. Ale vse prisuzuji laktacni psychoze. Ovsem nejvetsi prusvih je Ajchmajerova. S tema kocarovyma nohama se zacinajicima krecovyma zilama, nalepenyma nehtama a polosilenym vyrazem blaznive slapky za zenitem me fakt NEdostala. Z tehle zeny se mi fakt zacina zvedat kufr...Bez komentare dal - nechutna zenstina

(16. 04. 2012 15:04)

mrdounberlusconi: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(14. 04. 2012 16:52)

zelena.karkulka:má sedět na zadku doma,nádhera

(14. 04. 2012 01:31)

stopvlade2012: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(13. 04. 2012 19:06)

illis:klidně, dnes už jsem jednu petici četla, takže u mne dobrý.

(13. 04. 2012 19:29)

illis:Charita je v pořádku, zvláště, pokud je to pro dítě, za to Erbovou chválím . Co se ovšem nedá pochválit, je její snaha předvádění na mole . Ať se na mne nezlobí, ale kdyby se akce zúčastnila částečně jako moderátor, tak by to bylo ještě omluvitelné. Silikony v době kojení, to je fakt síla . Myslím si, že ani šestinedělí jí nic neříká, nechápu, jak může tak malé dítě pořád někde tahat . Ale co se divím, to je prostě Erbová, ta kvůli své popularitě udělá cokoli. Na fotografii č.14 vypadá jak účastník prvomájového průvodu .

(13. 04. 2012 18:38)

zkrat: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(13. 04. 2012 21:42)

illis:No neřekla bych, že málo čtu, ale ty jsi možná nečetl vše, co jsem napsala. Jen si teď nevzpomínám, která byla na předváděcím molu v šestinedělí a to tři týdny po porodu. Chápu, že syna bere s sebou kvůli nakojení, ale já bych tohle neriskovala. Zbytečně vystavuje chlapečka nejrůznějším faktorům infekčního prostředí.

(13. 04. 2012 22:03)

(13. 04. 2012 22:32)

mrdounberlusconi: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(14. 04. 2012 16:52)

pgga: Hm..Jenom "mozna" z nejakeho duvodu si Erbova musi popularitu ziskat? Je to *** ktera vedela za cim jde a Repka skocil na co?..Pred svoji rodinou?...

(15. 04. 2012 07:21)

bobina:ILLIS, skoč do zdi a hlavou napřed! Někdy mě připadá,že pokud jde o tvé názory na určitou ženskou celebritu,tak ti mozek vypíná a jednáš jako závistivá trubka! Proboha co té holce tak vyčítáš??? To,že po porodu jde na molo k vůli charitě? Nebo to,že vůbec vyleze z baráku? Dítěti to vůbec nevadí,ba naopak,nežijeme již v době,kdy se propagovala naprostá sterilita kolem dítěte! Mě připadá,že jsi zamindrákovaná ženská,která řeší naprosté kraviny u těch,které nesnáší a ukojuje si tím svojí blbou náladu a nebo blbou povahu! Tvé mento­rová­ní,od­suzo­vání a poučování co by měli a neměli dělat je místy opravdu až směšné! Respektuji,že je to tvůj neměnný názor,ale napsat ti to musím.

(14. 04. 2012 08:30)

bobina:oprava: co by měly a neměly dělat.

(14. 04. 2012 08:32)

pgga:Pani Erbova je ***..tot vse.. Pan Repka je ***r..tot vse

(15. 04. 2012 07:18)

alenkaa:Sluší jí to, ale zkusila bych si nechat narůst trošku vlasy, zase by to byla změna. Hlavně ať je prcek zdravý

(13. 04. 2012 18:01)

merlina29:To je prostě romsky temperament...Tyhle ženy budou vždycky zdravé a vitální.Lehčí mravy,­lenos­t,vy­počí­tavos­t.St­ačí se jen mrknout na tmavou krásku v modrém!

(13. 04. 2012 17:48)

illis:

(13. 04. 2012 18:38)

(13. 04. 2012 21:40)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy