19. červenec 2019
Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja
DISKUSE K ČLÁNKU

iloveanimals:Aspoň vím,proč mám radši zvířata než svůj vlastní zrůdný druh.Jsou mnohem­,,lid­štěj­ší".Vš­em cítícím bytostem ze srdce přeju ,aby se zbavili člověka.Chtěl bych jim dát do tla***k a větviček zbraně a zakřičet:braňte se!!!

(27. 02. 2012 19:26)

cabrio-gti:Můžete s odstupem času někdo zjistit zda se smutná fenka retrívra dostala do dobrých rukou a našla nějakou rodinu v které todle už nezažije? Měla v očích tolik smutku. . . .

(27. 02. 2012 13:40)

naidka:Labradorka Dorotka je ve veterinární péči, po úspěšné operaci ji čeká rekonvalescence. Hlásí se o ni hodně zájemců, tak doufejme, že se dostane k těm správným páníčkům. Jestli chceš vědět podrobnější informace, příp. kontakty, čti dál v diskuzi.

(27. 02. 2012 15:35)

dobrodruhka:tak to je fakt hnus,co se tady uz deje.misto aby psy jen odchytli nebo jen uspali na chvilku a pak by se ukazalo jestli jsou agresivni.bodejt by nebyli agresivni kdyz se zabehli a bali se samy,je to normalni jev psa se branit,neumi mluvit tak se brani kousanim.to uz je moc ze nas stat nema ani na utulky a berou si samy do kapsy.same vylety do ciziny ale na utulky nic nedaji ze se nestydeji.ja sama mam dva psy a dozvedet se ze mi je uspali ze se omylem zatoulali tak bych to tak nenechala,mam taky nem.ovcaka.jsou to verny psy.v americe za tyrani zvirat coz je tento otresny pripad se tresta velkou pokutou,a vezenim.lide ktery ty psy poslali na popravu bez jedineho duvodu a overeni ze pes by byl jinak agresivni,tak bych potom jednala co dal ale tohle bylo zbytecny utracet mlade psy.stydte se i vy veterinari co maji mit vztah ke zviratum a branit je a ne brat jim zivoty jste hloupy a jdete delat jinou praci kdyz vam neni lito zabit zdraveho a krasneho psa.myslim byla to chyba a mejte z toho vycitky svedomi vsichni co u toho byli at vas hloda az do konce vasich zivotu.

(27. 02. 2012 12:18)

dobrotka:

(27. 02. 2012 20:55)

aktak333:Pro Hofihofi : myslím, že budeš velice překvapen, jak tato kauza dopadne...už teď se to začíná zajímavě rýsovat.... A pak očekávám omluvu pro všechny, které tady napadáš, že neznají nebo si vymýšlí zákony...

(27. 02. 2012 12:00)

hofihofi:Jakze se projevuje u zenskych vzteklina?

Mnau.

(27. 02. 2012 08:24)

dobrotka:ze zacnou delat haf, haf a mnau

(27. 02. 2012 12:44)

naidka:konečně záblesk humoru! Hofihofi, to jsem nečekala!

(27. 02. 2012 15:44)

iloveanimals:Jak se u mužů projevuje,že přemýšlí?Na to asi vy nedokážete odpovědět.

(27. 02. 2012 19:32)

dobrotka:PRO hofihofi: Ty vypatlance jeden bezmozkovy! Uz jednou jsem ti psala, ze to, ze nejakemu lekari nekdo volal bylo uvedeno v clanku Blesku!!!!! Jeste jednou ti to sem zkopiruju:

Blesk.cz kontaktoval MVDr. Jiří Mašek, který se starostou usudný den ráno komunikoval. "V sedm ráno mi volal, jestli bych nemohl pomoci. Řekl jsem mu, že pejsky není možné chytit a bude nutné je uspat. Nabídl jsem, že uspat je mohu, ale pak už se o ně musí postarat sami. Já dělám jen hospodářská zvířata. Nikdo se mi ale neozval a u akce jsem tak vůbec nezasahoval. Přesto od té doby dostáváme výhružné telefonáty a e-maily, bojím se o svou rodinu," řekl Blesk.cz.

A naopak jsem prosila lidi, aby neblbli a netelefonovali mu! A ty jako zbesilej me napadas a urazis naprosto neoduvodnene. No ale co cekat od nekoho jako ty! Ze?
Sam ze sebe delas neskutecneho idiota!

(27. 02. 2012 07:38)

hofihofi:Svymi nadavkamu jen dokazujes svoji hloupost, ja nepouzivam zadna vulgatni slova jako ty a nedomaham se nadavkami nejake tve pravdy.

Konstatuji tvoji vulgaritu a naprostou neznalost veci, starosta a veterinar jednali dle svych povinnosti.
Toulavi, agresivni psi co napadali cele okoli.
Proste jedna zenska co?

(27. 02. 2012 08:05)

dobrotka:Vypatlanec bezmozkovy v tvem pripade neni zadna nadavka, ale konstatovani skutecnosti.
Mam ti sem prekopirovat desitky tvych vulgarnich prispevku?
A k faktu, ze ktereho me obvinujes, a ja ti to vyvratila, se radeji vubec nevyjadrujes. Dokazala jsem ti, ze jsi neskutecny hlupak, tak radeji mlcis a nebo mnaukas

(27. 02. 2012 12:42)

hofihofi:Lidi jsou naivni jak male pubertacky, to si vazne myslite, ze psi jsou v utulku nadosmrti, kdyz si je nikdo neveme a ze se stat a dalsi staraji o vsechny toulave psy vyhozene od majitelu, naivky -*)
Kde si myslite, ze se berou laboratorni zvirata na pokusy na nich a v zajmu vas lidi? Treba kdysi byl pod motolskou nemocnici vojensky vyzkumak, kde mordovali psi a velke psy po desitkach v zajmu armady, na vyzkum jak pusobi zareni na zive tvory.

(27. 02. 2012 04:37)

dobrotka:vypada to, ze na tobe taky neco zkouseli a moc jim to nevyslo. Zustal ti z toho chory mozek. Teda jestli ti vubec nejaky zustal!

(27. 02. 2012 06:31)

hofihofi:haf haf haf, raf.

(27. 02. 2012 08:25)

naidka:

(27. 02. 2012 15:58)

aktak333:Ráda bych napsala své osobní shrnutí této celé události : pan starosta i pan veterinář si to, co udělali budou pamatovat do konce života a myslím si, že nic takového už nikdy neudělají. Doufejme, že to bude ponaučením i pro pro další při podobných situacích se zvířaty a budou vědět, jak to správně řešit. Pokud se to podaří, bude dle zákona postihnut hlavně veterinář, postará se o to buď Liga na ochranu zvířat nebo Nadace na ochranu zvířat - prostřednictvím svých právníků. Pejskovi už život nikdo nevrátí, ale aby tato psí smrt nebyla zbytečná a pomohla ostatním zvířátkům, navrhuju pro ty, co chtějí pomáhat, poskytnout pomoc, ať už finanční nebo materiální panu Váňovi z Kletečné u Humpolce, který se sám za sebe stará o opuštěná, stará a nemocná zvířátka, je odkázán na pomoc od ostatních lidí a jako první se ujal zbylé Labradorky.

(26. 02. 2012 14:53)

hofihofi:Nebude postihnut nikdo, protoze nikdo nic neporusil, to jen v hlavickach radoby ochrancu vznikaji nesmyslne famy o neexistujicich paragrafecch, dnrs to bylo v TV, psi byli tozlavi, vrhali se na projizdejici auta. A tim je to dane, obec a dalsi jednali spravne. Nikdo jim nemuze jic vytknout, ani policie nechtela zasahnout. Tak nechte tech srdceravny fam.

(27. 02. 2012 01:57)

dobrotka:A to jsi kde vzal, ze NIKDO NEBUDE POSTIHNUT????????

(27. 02. 2012 07:33)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy