8. prosinec 2019
Svátek slaví Květoslava, zítra Vratislav
DISKUSE K ČLÁNKU

mrdounberlusconi: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(07. 11. 2016 17:14)

corsair:Problém je , že to neudělal nikdo z pitevny..

(09. 12. 2011 20:39)

meziradky100:Chyby lidi neodpouští at jsou velké či malé, soudit umíme všichni a jde nám to velmi dobře. Proto se snažím přemýšlet a pochopit, proč zoufalí lidé dělají zoufalé činy. Každý den, hodinu, minutu, se na světě dějí neuvěřitelná svinstva, která nebudou nikdy potrestána a to jen proto, že je dělají tzv nedotknutelní. Proč nejdete za nimi a nenaplivete do ksichtů jim za jejich tisíckrát horší činy vy hrdinové frází. Naučte se číst mezi řádky a zameťte svoje vlastní prahy pokrytci, než začnete s pranýřováním. Já tvrdím, že to co za svojí éru slátal Plesk by si zasloužilo VĚTŠÍ článek a nejen ten!!!

(07. 12. 2011 18:24)

makovkamak:BLESK TO DOBŘE VYMYSLEL,NEŽ DÁT 120000ZA FOTKY A MÍT JEDEN ČLÁNEK,TAK JE PŘECÍ LEPŠÍ,UDĚLAT Z NĚKOHO HAJZLA A MÍT ČLÁNKŮ NĚKOLIK!!!!COPAK NIKDO NIKDE NEVIDĚL FOTKU ŽÁDNÉHO MRTVÉHO?V BLESKU NIKDY,ŽE???

(07. 12. 2011 17:15)

vlaku:Člověk by si řekl, že je třeba mu za to zpřerážet nohy. A ejhle to byla rychlost. On to určitě nefotil, ale dělá bílého koně.
Dnes za peníze udělají lidé cokoliv.

(07. 12. 2011 06:11)

launcherr:Je to děsné co jsou schopní pro peníze udělat. Je to fakt hyjenysmus. Ještě jsem chtěl autory Blesku jen upozornit na malinký textový překlep pod obrázkem Petra Muka, která popisuje smutnou událost z pohřbu. Pod brázkem je napsáno: "Nejsmutnějšíchvíle života Evy Mukové. Nad hrobem milovaného Pera..." Aby si to někdo špatně nevysvětlil. Odkaz na obrázek je: http­://www­.bles­k.cz­/gale­rie/c­elebri­ty-ceske-cele­brity/­212341­/?fo­to=1

Děkuji

(06. 12. 2011 17:24)

launcherr:Tím schopní nemyslím Blesk. Myslím tím lidé a ten dotyčný..

(06. 12. 2011 17:26)

meziradky100:no hlavně, že sis to nevysvětlil špatně ty a pěkně si to okopčil, aby jsme si to mohli přelouskat ty bezmozku!!!!

(07. 12. 2011 18:22)

bielykvet:Na pitevnách (+pomocný personál v nemocnicích) jsou úchyláci. Před 30 lety mi známý ukázal fotku nahé ženy v narkóze po operaci s roztaženýma nohama. Údajně to fotil jeho kámoš..
Známý je dodnes svobodný (55-56 let)a dnes pracuje ve Frenštátě p/Radhoštěm na MěÚ, viď Edo?

(06. 12. 2011 00:12)

bielykvet:Blesk by neměl Kč pro Bartošovou, když by vyplatil vozíčkáře

(06. 12. 2011 00:03)

fiat:A co nášeho Michaela, toho mohli ukazovat? Ale dost černého humoru. Hanobení ostatků amotné fotografie nejskou. V případě Muka by to bylo odstrašující pro feťáky a alkoholiky. V dnešní době tolik cituplnosti? není to přetvářka. A někam už přišla i paní Bída.....

(05. 12. 2011 19:10)

szyslak:blesk nejsou hyeny, to je dobrej for
ale jinak ocenuju demokraticke diskuze

(05. 12. 2011 18:09)

tonny44: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(05. 12. 2011 17:39)

letajici_svec2:Blesku zase jste potvrdili jaci jste pokrytci..kde není poptávka není ani nabídka..vy sejete vítr a proto se najde hyena, která za peníze prodá vlastní matku. Už to že jste tady zveřejnili několikrát podobná fota .nedávno umírajíci člověk pod koly atd atd svědčéí že i vy jste totální hyeny, ktreré se za peníze neštítí zveřejnit cokoli. fuj

(05. 12. 2011 16:47)

elssa:blesku, blesku, jak vám pak clovek má neco verit, jednou jste nabízeli, za téma pet tisíc, tema jsem vám dala, nabídla i fotky, podotykam že ne takto pikantní, ale zajímavé bylo, nicméne, druhy den se presne moje téma, vcetne názvu propíralo na impulsu, a do dopodrobna, proste jste ho ukradli,a hlavne když jsem vám napsala jak to je možné, jakási ulhaná dilča z redakce mi rekla, že tohle téma taky tnají, ooo jaká to náhoda, a to že zverejníte informátory, a lidi co vám nosí senzace není moc solidní, at jde o koho chce, meli byste být diskretní nebot za chvíli budete tímto zpusobem psát fakt uz jen o té blbce bartosové, nebot vám vse dáva sama, pokud se vám fotky nelíbily, není nic jedodussího je prece odmítnout, ale kdyby jste zverejnili fotku Muka, to by vám světský dali kouř, a vy to dobře víte a hlavne, nemyslím si že by na to byl nekdo zvedavý, že bych si koupila výtisk kvuli mrtvole, to ani náhodou

(05. 12. 2011 16:47)

samorost:Komentář k fotce v záhlaví článku " Tato fotka měla být zneužita. blesk ji neveřejní " Vždyť už ji zveřejnil, sicerozmazanou, ale zveřejnil....

(05. 12. 2011 16:30)

guliver:ale prdlajs, kdyby dal Plesku ty fotky zadarmo, zítra by je měli na titulce...jen se snaží, aby na tom maník nevydělal, prostě chtějí všecko zadarmo...

(05. 12. 2011 16:27)

elssa:naprostá pravda, nebylo to zadarmo, tak je podrazíme napíseme o nich , vlastne nezverejním jejich téma, ale národ se to dozví oklikou, tak ted z koho je mi spatne

(05. 12. 2011 16:49)

letajici_svec2:tak mně napadlo že je jim to zkrátka neprodal, protože nabídli jen polovinu a ted to má jiný bulvár v archivu a je to děsně sere, tak ho propálili

(05. 12. 2011 16:50)

silveretta:Redaktoři Blesku jsou najednou hrozní dobrotivci? Upadá Vám popularita, že?

(05. 12. 2011 16:12)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy