4. srpen 2020
Svátek slaví Dominik, zítra Kristián
DISKUSE K ČLÁNKU

leni141272:Z Bartosove nikdo blbku delat nemusí...ona proste blbka je

(01. 12. 2011 12:30)

nojasne:Přesně tak, navíc si to myslí půlka národa, takže galantní rytíř magor Rychtář se asi umlátí, aby dostál svému slibu.

(01. 12. 2011 22:30)

catherin4:Pepo, niekto z teba tusim udelal blba. A ten niekto sa volal Josef Rychtar. Mal by si ho zbit.

(29. 11. 2011 22:49)

honza51:PP nemůže udělat z někoho "blbku", když ta dotyčná je už "SUPERBLBKA" a to vlatsním přičiněním.

(29. 11. 2011 20:43)

nenimozna69:Rád bych se touto cestou s ohledem na skutečnosti, se kterými jsem byl seznámen teprve dnes, omluvil panu Pavlu Páskovi, a to především za to, že jsem
jej velmi neslušným způsobem atakoval ve svém vyjádření pro tisk. Pan Pásek měl opravdu velkorysou snahu uzavřít s Ivetou jejich finanční vztahy, resp.dluh Ivety vůči němu.Chtěl bych zdůraznit, že celá situace vznikla na základě řetězce nedorozumění a nepochopení a nikoliv na základě jakéhokoliv úmyslného jednání. Je mi líto, že celá věc dospěla do tohoto stádia a velmi mě to mrzí. Budu rád, když Pavel Pásek přijme mou omluvu. Josef Rychtář

(28. 11. 2011 19:13)

nenimozna69:Ty nejopravdovější FB stránky.

(28. 11. 2011 19:13)

pgga: ..To snad neni mozne..ALE?..JE

(29. 11. 2011 05:54)

hustik:Nejhnusnější je Kubík a Rychtář, to jsou paraziti, Iveta je jenom blbka, která se stébel chytá.

(28. 11. 2011 14:54)

missisir:blbku z ní nikdo děat nemusí, už dávno ji ze sebe udělala sama

(28. 11. 2011 14:34)

vampireheart:Bubububu Pepiku!!!vsem rozbij hubu, to vis ze jo, magore! rozbij ji hlavne sobe za to zes ji tam vzal! ve svych letech uz se nesnaz nekomu rozbijet hubu, nebo te smota nejakej petadvacatnik pod stul a budes tam ronit slzy, jelimane....

(27. 11. 2011 20:44)

2685902:Iveta neměla nikdy velké IQ,ale Štaidl jí uměl ukočírovat i když jsem jí nikdy nemusela a nemusím,je mi jí hodně líto...ona je totiž už tak nemocná,že neví co je realita a co ne.Jen se divím že ten blb Rychtář co jí tak miluje(jestli)se jí nepokusí dotlačit na léčení...odborné.A je mi smutno když si představím jak Musí být Arturovi...je to máma a on o ní čte tyhle děsný vzkazy Do srabu se může dnes dostat každý a to velice rychle

(27. 11. 2011 20:25)

pupidup:Iveta byla blbka vždycky, je má souputnice a kdo měl v osmedesátkách mozek v hlavě, poslouchal Queen, Deep Purple, AC/DC, Rainbow, M. Jacksona, Olympic...atd, atd...ale rozhodně ne Ivetu! Na její koncerty tehdy naháněli vojsko a důchodce. Dobře si to pamatuji. A trubka byla vždycky.Jemná a křehká? No, to je asi jediné....

(27. 11. 2011 19:49)

sport17:Byla to jemná křehká dívka,která lapla pana Štaidla a ten z ní udělal zpěvačku.Bez jeho vlivu by se nahoru nedostala,měla jen příjemný hlásek s nevelkým rozsahem.A když začínala pamatuji velmi dobře.Image princezny,duše trhovkyně,rozum velblouda.

(27. 11. 2011 19:59)

honza51:Ale svoje fanoušky měla a byla populární , ale zvorala to.

(29. 11. 2011 20:51)

honza51:Já s tebou nesouhlasím . IB bývala krásná mladá kočka a zpívala velmi pěkně . Na koncerty nikdo, nikoho nahánět nemusel, byla populární, to tady zbytečně kecáš. Já IB nemám rád, ale jako mladá byla hezká, milá, talentovaná a měla spoustu fandů a obdivovatelů . Ale svůj život si "pokazila sama" a teď je to už jenom "chudinka", která si myslí, že je stále populární ale to už dávno neplatí . Kdyby se držela Štaidla, tak mohla dosáhnout daleko víc, bohužel se vždy nechala kočírovat hlupákama a podrazákama a dojela na to. Ale je to jen a jen její vina.

(29. 11. 2011 20:50)

tajna1509:reakce bobina cast tvych blbin ;Kdo si pamatuje Ivetu když začínala zpívat a v době její největší slávy,tak ví,že to nebyla žádná blbka! Byla to úžasně jemná a křehká holka,která se vydala do Prahy a spadla do víru showbysu a plavala v něm bobina byt uzasne jemna a krehka zarucuje inteligenci jo????????? hej bobina nesnaz se hrat chytrou

(27. 11. 2011 19:06)

kakamilek:Pan Pásek vypadá jako blb, ale je to psycholog.Takhle si závislej člověk teprve uvědomí,že se vymiká na hony běžnejm normám a ne jako Říčanskej estébák čí Hrábě kolem ní panáčkovat jako Surikata a mazat ji med kolem otvoru na lihoviny.

(27. 11. 2011 18:57)

oko1:

(29. 11. 2011 11:35)

va45:Pásek z Ivety blbku nemusel dělat,ona ta prvotřidní blbka je už svým přičiněním hodně dlouho.Je tvrdě na pici.

(27. 11. 2011 18:09)

petr1982:tak jestli to by Páskův záměr udělat z Ivety blbku za odpuštění 850 tisíc, tak to je jeho věc a Iveta může bejt ještě ráda.Ona ze sebe dělá blbku poslední roky i zadarmo a takhle na tom apoň něco vydělala. Nehledě na to že politici dělaj blbce každej den z nás všech zadarmo. S tím co Iveta poslední roky předvádí má štěstí, že se ještě najde někdo komu stojí za 850 tisíc.

(27. 11. 2011 16:18)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy