Čtvrtek 24. září 2020
Svátek slaví Jaromír, zítra Zlata
Oblačno, déšť 22°C
DISKUSE K ČLÁNKU

reiner:O pí Bohdalové nedávno psali, že pořídila vnukům vilu za 7 milionů a že do ní ještě musí hodně vrazit.Nikdo jim to nezávidí, jenže v takovéto situaci si připomínáme p. Postráneckého, který právě v souvislosti s nutností platit si sociálku prohlásil, že se stát takto postihuje "nejchudší z nejchudších".

(13. 05. 2012 11:07)

reiner:No, zrovna pí. Šulcová nedávno vyprávěla, že po 89-tém dala na řeči kamarádky, neplatila sociální a nyní skuhrá, že má malý důchod. Holt, za blbost se platí....

(13. 05. 2012 10:54)

wmojko:Keď niekto ide tri-štyrikrát v roku na mesiac na exotické dovolenky, určite má nízky príjem. To si predsa môže v ČR dovoliť každý dôchodca,nie???
Jedine pani Fialová,Hegerová a Somr sú slušní,čo sa týka odpovedí na ich finančné príjmy....

(11. 05. 2012 18:59)

mlynek2012:Cikán,který nikdy nepracoval a jde do důchodu,tak mu vyměří důchod z dnešní průměrné mzdy.Má tedy důchod o hodně větší,než důchodce,který poctivě pracoval!Je to vůbec možný??

(07. 05. 2012 09:59)

jerry39:To maji ještě hodně.

(06. 05. 2012 16:31)

2alsata:A řada z nich se za komunistů kvůli nim musela upít k smrti.

(05. 03. 2012 18:37)

rezacek:Vždycky jsem si vážil paní Fialové (už od dob Limonádového Joea). A teď je jediná, která má soudnost a nefňuká: říká (jinými slovy) "ano, mám padesát klacků, protože furt makám". Frajer je také pan Somr (jinými slovy "vlezte mi na záda, je vám po tom h..o" - a má pravdu). Ostatní, to jsou fňukny, nejvíce Obermaierová - denně na mě čumí z TV v podvečer (já vím, nemusím si to pouštět), to tam hraje zadara, že má jen ten důchod? Šulcová - dvanáct klacků za film asi není mnoho, ale řekl někdo té paní, že to byl tehdy pětinásobek měsíčního platu? A copak nejsou žádné tantiémy, když ten film běží minimálně 3x ročně na nějaké TV stanici? A nejsou jiné filmy, ve kterých účinkovala a které se reprízují? Tak ať nekecá nesmysly, mne teda nedojme.

(05. 03. 2012 15:31)

wmojko:

(11. 05. 2012 18:54)

honza51:Každý z těch herců, co tady brečí měl ve své době NADSTANDARDNÍ příjem . Noviny a časopisy a různé pořady ukazovaly jak si žijí dobře . Proč teda nikdo z nich nemyslel, jak to bude, když zestárnou. To byl samý luxusní byt, barák, chalupa, chata atd, a o automobilech ani nemluvím. A najednou nemají co do huby? Na druhé straně kolik lidí má důchod 10000 Kč? Tak co pláčou? Nedávno psaly že v "Ulici" je jeden den za 10000 Kč. Jestli je to pravda, tak i po zdanění je to pěkná sumička, tak nevím co tady brečí. Jo v 89 - to se to zvonilo klíči na náměstí a teď když na sobě pociťují důsledky toho CINKÁNÍ, tak se najednou ozývají a nemají z čeho žít. Nevěřím jim.

(22. 11. 2011 23:11)

verajc:Moc by mě zajímalo kolik odváděli za posledních 20 let daní (nebo spíše jak velký příjem přiznali)Z toho jim pak vyměřili důchod.Nesmějí se pak divit že z tak málo přiznaných příjmů mají malý důchod.Měli myslet na zadní kolečka.

(22. 11. 2011 19:50)

rezacek:Jasně, to mi připomíná známého, který se v březnu vychloubal, kolik peněz "odklonil", aby je nemusel přiznat na berňáku. Za dva měsíce nadával, že nedostal hypotéku, protože dle daňového přiznání na ni "nedosáhl". Tak to si příště bude muset, vůl jeden, rozmyslet, co chce. A s herci je to stejné.

(05. 03. 2012 15:35)

stekavka:Takových je,jen kdyby kontroly dělaly co mají,tak bychom se my obyčejní lidi nemuseli o důchody bát.Ale co, na obyčejných lidech,kteří celý život dřou za pár šupů nikomu nezáleží

(22. 11. 2011 17:53)

ejvm1712:Herci byli první kdo začal stávkovat v 89.roce. Chtěli kapitalismus tak ho mají ve vší kráse. Ať drží hubu a krok. V Americe si herci přivydělávají jako číšníci.

(22. 11. 2011 15:53)

salve4u:Jo, jo.
Nepřiznáme všechny příjmy aby nám nevyskočil vyměřovací základ pro soc. pojištění. Honoráře si necháváme vyplatit na ruku - aby se to nemuselo danit. Pak ještě pár jiných fíglů na oklamání fin. úřadu a soc. pojištění.
Pak světe div se, já mám malý důchod.

(22. 11. 2011 10:06)

georg7: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(22. 11. 2011 17:21)

sibuna:To je všechno krásný,jenže nějak zapomněli na to,že důchod se jim vypočítal z platu,který měli u divadla. A ten asi moc velký nebyl,ale : každý z nich si setsakra přivydělal na různých natá­čeníc­h,in­scena­cích a různých jiných honorářích atd. Jak jinak by přišli k těm majetkům,co mají? Tak měli šetřit na stará kolena a nemuseli teď brečet do Blesku!

(22. 11. 2011 09:46)

nojasne:Ale chowno, důchod se vypočítává ze všech příjmů. Tedy i z honorářů za filmy a televizi. Teda pokud je poctivě přiznali.

(11. 04. 2012 00:09)

9274:Tihle rádobyherci do jednoho podporovali normalizační režim, podepisovali anticharty, hráli v "S-tebou-mě-baví-světech" a "Majorech Zemanech", tak nevím, co chtějí. Veškeré příjmy, které poskytoval zločinný komunistický režim a které byly splátkami ospravedlňjícími vraždy Horákové nebo Píky, střílení na hranicích a absolutní devastaci lidských charakterů, by se měly prostě škrtnout a naopak požadovat jejich vrácení státu, ať už jde o herce nebo dělníky. Konec konců, všichni velebili a ospěvovali Husáka, který byl "prezidentem zapomnění", tak prostě - na důchody zapomeňte...

(22. 11. 2011 07:45)

honza51:Ty jsi ale DEMENT!!! Jsi "OMYLEM" lidské bytosti . Jak je možné, že žije taková hloupá KREATURA jako ty - Bojovník za svobodu a demokracii? Styď se za to co jsi napsal.

(22. 11. 2011 23:05)

zabza1:nevím co řešíte za blbosti.tihle staří herci a herečky NIKDY neplatili sociální pojištění,tak co by jako chtěli.bajko

(22. 11. 2011 02:35)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy