24. červen 2019
Svátek slaví Jan, zítra Ivan
DISKUSE K ČLÁNKU

Mariasmth:Četl jsem nějaké svědectví o milostném pravopisu kolečka u Dr.Ozama o tom, jak mu pomohl hodně lidí v dobývat jejich milenci ex do 14 dnů, S pozdravem Zrovna jsem si říkal, jestli to byl skutečný a je-li to člověk mohl skutečně pomoci přivést zpět můj milenec, kterého miluji tolik. Rozhodl jsem se s ním spojit, protože mám rád svého přítele moc a byli jsme od sebe na pár měsíců jsem mu opravdu vynechal tak moc, jsem se snažil všechny ostatní prostředky, aby ho dostat zpátky, ale nešlo to. Kontaktoval jsem Dr.Ozama a on mi řekl, že můj ex se vrátí ke mně v příštích 14 dní, pokud i řídit se jeho pokyny velmi dobře. Dr.Ozama pak pochopit, jak moc jsem miloval a chtěl ho zpátky. Můj bývalý je nyní zpátky ke mně znovu. Jak píšu toto svědectví právě teď jsem nejvíce nejšťastnější dívka na zemi a já a můj přítel žije spokojený život a naše láska je nyní silnější, než jak to bylo ještě před naším rozpadu. Vše díky patří Dr.Ozama za nadměrnou práci, kterou odvedl pro mě tím, že mi pomůže se dostat zpět se svým ex přítelem znovu. Rád bych shodit Dr.Ozama mailovou adresu a doufám, že vidíte toto svědectví a obraťte se ho, jestli máte milence, který opravdu chcete zpátky tak špatně, jeho mail: ozas­pellt­emple­@gma­il.co­m~~HE­AD=dobj nebo mu zavolat +2348074863591

(04. 02. 2017 18:48)

vary:Kačer Donald. Myslel jsem, že už je pod drnem.

(05. 11. 2011 21:29)

visersivoko: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(04. 11. 2011 16:52)

blackpepper:Tvle, nedělejte z nich chudáky! Kdo se zadlužil, musí platit. Jednoduchá rovnice. Mají vilku v Praze a dvě chalupy? Tak ať něco z toho prodaj a maj klid, ne?

(04. 11. 2011 08:07)

gogo:Za komunistů byl Kačer "pronásledovaný" a v té době (kdy byl nezaměstnaný) si postavili vilu. Jak sám Kačer na sebe nedávno prozradil... A dnes jim hrozí exekuce ?

(03. 11. 2011 22:03)

sirena:Přečetla jsem si v Právu, že tu vilu postavila Divíšková ze svého skrovného platu. Dost jsem se tomu skrovnému platu nasmála.

(03. 11. 2011 23:17)

(03. 11. 2011 21:55)

gevi:Tak pokud to je všechno v exekuci, představuje to pěknejch pár milionů. Nechápu, jak mohou staří lidé s dobrými příjmy rozfofrovat takový majetek.

(03. 11. 2011 21:23)

gogo:Já to také nechápu...

(03. 11. 2011 22:08)

laura80:gogo já to chápu,kačer ujel a to jenom proto,že herci se považují téměř "nadlidi"ale kromě prken na jevišti si vlastně neumí s ničím poradit,žvanit umí a na to jim sere pes

(04. 11. 2011 02:16)

rakovina:Nejspíš ty prachy utratili za viagru aby se Kačerovi postavil kačer a mohli pak spolu m.r.d.a.t

(03. 11. 2011 20:49)

(04. 11. 2011 01:45)

laura80:gulemane-viser.a něco... jako vždy ,doufám,že to spadne pod tvůj příspěvek,blesk v tom má neuvěřitelnej bordel

(04. 11. 2011 01:54)

arne127:Billgates1 doopravdy jsi hlupák když věříš sdělovacím prostředkům je vidět že ti vyčistili řádně tvůj zamindrákovaný mozek

(03. 11. 2011 15:32)

billgates1:Arne,jestli mi chceš něco sdělit,tak dole pod každým příspěvkem je napsáno REAGOVAT-TAM SI KLIKNI A POTOM TO NAPIŠ...Kdyby to tvůj zamindrákovaný-ted nevím,co napsat-protože ty to tam nemáš-nebral,tak se zeptej vnoučete,určitě dědovi poradí...

(03. 11. 2011 17:21)

farah:nějak nechápu - to bylo nařízeno už před rokem a nyní se to řeší??? To jako měli rok od informace o exekuci a za celý rok nebyli schopni to nějak vyřešit To jako čekali že dlužník zapomene?

(03. 11. 2011 15:25)

deratizater:Revoluce požírá svoje děti .Pan Kačer v roce 89 objezdil jako propagátor sametové revoluce celou republiku a hlásal lepší zítřky v demokratické zemi.Táto země ale nyní vůbec demokratická není.Je v ní klasický mafiánský kapitalismus . Kdy ti největší gaunéři co rozkradli republiku jsou nepotrestáni a staví si paláce z korupčních peněz. Taky se třeba peníze můžou legálně půjčovat až na 38% úrok! což v jiných slušných zemích nepřipadá vůbec v úvahu je to vlastně legalizace lichvy.Kolik slušných lidí už přišlo o střechu nad hlavou protože si vzali rychlou půjčku a zastavili nemovitost a lichvář je přes vysoký úrok a vychytralé smluvní pokuty připravil o střechu nad hlavou Pan Kačer je určitě slušný člověk a asi podepsal neopatrně něco co neměl a pak se dostal do finančních problému.

(03. 11. 2011 14:32)

imrich:Pletete si pojmy s dojmy, lichva je trestný čin, kdy někdo zneužije rozumové slabosti, tísně, nezku­šenos­ti,roz­ruše­ní a dá sobě poskytnout plnění, které je v hrubém nepoměru k vzájemnému plnění. Mimochodem judikatura ještě za přípustný úrok z půjčky považuje 60 p.a.. Navíc z článku není zřejmé, že by si zmínění herci někde něco půjčili, takže těžko soudit, proč mají uvalenou exekuci.

(03. 11. 2011 15:34)

imrich:60% samozřejmě

(03. 11. 2011 15:36)

gogo:Lichva je sice trestným činem, ale v našem zákoně velice mlhavě definovaný a dokazatelný... Vypadá to, že byl navrhován a schvalován přímo lichváři...

(03. 11. 2011 22:48)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy