10. duben 2020
Dnes je Velký pátek / Darja, zítra Izabela
DISKUSE K ČLÁNKU

xcarodejka:Oblečením na pohřbu se vyjadřuje úcta, ale dnešní dámy jsou často mimo, asi špatně vychované svými matkami. Dříve se chodilo docela dlouho v černém, včetně černých punčoch a vzálenější příbuzní nosily černou pásku na rukávu. Morální úpadek se t u projevuje v mnohém.Z pohřbů bych vyjmula jen malé děti, jinak je opravdu vhodné přijít.....každý musí vydržet ty smutné chvíle, je to přeci rozloučení a pokud nám za to ten člověk stál, tak se nevymluvíme na své "city". Karel, že by byl tak křehký ? Možná, že by ho podpořila jeho silná žena Ivanka. Já tedy ten model "dva chlapi v chalupě" moc nemusím, ale někdy by se snad i hodil.

(16. 09. 2011 09:55)

pesanglicky: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(16. 09. 2011 06:17)

kamil77: Rodině pana Vrby upřímnou soustrast. Vzpomínám, na setkání s panem Vrbou v Brně. Tehdy mi napsal, že kdo se směje naposled, ten se směje poslední a Jeníček od Pacáků k tomu tehdy připsal – ano, je to tak… To se psal rok 2003, a do společnosti se uváděla knížečka MŮJ AHASVER. A že od mistrů řemesla chyběl Goťák? Třeba předvídal, že by byl středem zájmu a možná nechtěl aby jeho smutek a slzy byly okukovány a jeho zármutek komentován. Možná si trénuje řeč do rozhlasové ankety moderátor roku 2011 :o))) Když ho svými hlasy zasílanými do konce září 2011 formou SMS podpoříme, můžeme se dočkat vysvětlení. Jdu posílat hlasy, nějakou tu korunu stojí za tu legrácku. O čem je život? Peníze tady necháme a pozůstalí se poperou. Karle, když vyhraješ, určitě na pana Vrbu nezapomeneš vzpomenout, viď?

(15. 09. 2011 17:40)

xcarodejka:Gott je už dost nesebekritický a narcistický, takže bych hlasy neposílala.Moderuje lépe než Ivanka, ale říká se "ševče drž se svého kopyta".

(16. 09. 2011 09:58)

lpitriska:a ještě Bílá má mini,ale nevapadá to tak blbě jako u tý starý vyžilý kozy Vondráčkový ta fakt nemá soudnost halo Heleno bude ti za chvíli 7O a modli se radši za toho zloděje co máš doma

(15. 09. 2011 16:27)

pesanglicky: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(16. 09. 2011 07:04)

lpitriska:Na Matuškovo pohřbu byl tak divná výmluva a s Vrbou byl mnohem víc v kontaktu. Stejně jako nikdo z vlády nebyl nebyl u rozloučení s hokejisty,ale jak měli medaily tak to s nimi pěli v šatně před kamerama. Rodině upřímnou soustrast to je samozřejmě! Paní Dano mě hanba není mělo by být hanba jim kteří hned po jeho smrti dávají do novin srdceryvné zprávy jak je jim tolíto a pak nemají ani tu slušnost jít se s ním rozloučit mož ná Gott musí točit další díl reklamy pane prezidente jaky je to čaj trapák jeden

(15. 09. 2011 16:17)

bohatypodnikatel: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(15. 09. 2011 16:26)

fiat:V době, kdy je móda tak tolerantní jako nikdy a každý může nosit to co chce, co mu sluší /pokud to pozná/ tak přijít v minisukni je nevkusné. Navíc jsou to de facto již starší dámy/ Vondráčková, Bílá/ a Karel Gott, který rád kreslíval pohřby? Mohl se přemoci, plakat není ostuda, a smrti se bát ve svém věku by neměl. je to realita, která k životu patří a máíme dost času si na ni zvyknout.

(15. 09. 2011 16:09)

danakrtkova:Je ho škoda,je mi to moc líto a rodině..upřímnou soustrast.
K ostatním komentářům co tu jsou..že vám není hanba

(15. 09. 2011 15:39)

tomik007:Karel na pohrby kamaradu nechodi anzto by si usoupal nohy.

(15. 09. 2011 15:12)

leona: proč si redaktoři neověří jména???? na obrázku č. 25 není Jiřina Jirásková,ani kdyby jste se rozpůlili vejpůl.....

(15. 09. 2011 14:43)

vivienne:Gotta by snad mohla z tohoto pohřbu omluvit jen smrt. Je to sice jeho věc, ale pan Vrba pro něj otextoval tolik písní! Kdo, prosím, chodí rád na pohřby? Já tedy ne, ale chodím, protože vím, co je slušnost.

(15. 09. 2011 14:17)

rezacek:No, minisukni sice má, ale decentní, a ten výstřih nic moc. Kozička není vidět ani v náznaku.

(15. 09. 2011 14:05)

zkrat: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(15. 09. 2011 13:55)

jirka2:Fakt je to zkrat. Což takhle zkusit pitvat?

(15. 09. 2011 16:34)

perla99:Asi byl zaneprázdněn natáčením další reklamy!

(15. 09. 2011 13:28)

znojmacka:Bílá začíná zas diblíkovatět.. snad to nezačne přehánět jako svýho času Dolinová.. čím starší, tím trhlejší..

(15. 09. 2011 13:22)

zkrat: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(15. 09. 2011 13:53)

znojmacka:zkrat.. o Helence se nesmí nic špatnýho říct, natož to napsat..

(15. 09. 2011 14:00)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy